Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy właścicielem muxa był ATM to układ był prosty, my robiliśmy multipleksację (zbieraliśmy wszystkie kanały do nas do serwerowni, robiliśmy z tego paczkę i wysyłaliśmy na nadajniki). W zamian mieliśmy miejsce na mux, ostatecznie nikt nikomu nie płacił. Natomiast Powera nie interesował taki układ więc nie ma współpracy. W obecnym kształcie dla nas obecność w tym mux jest praktycznie bezwartościowa a gdybyśmy się zgodzili na nowe warunki to po prostu byśmy dopłacali do interesu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może po prostu oferta STARS widzom mux z tych okolic nie odpowiada i nas omijają szerokim łukiem. Ale z drugiej strony, po innych kanałach z tego mux też nie widać żeby miały branie. Więc nie mam bladego pojęcia. My tam mieliśmy biznes jedynie przez kilka pierwszych miesięcy po starcie gdy w paczce było mało stacji a tym samym zasięg dużo większy. Bo tutaj mechanizm jest prosty, im więcej stacji w paczce tym bardziej zasięg spada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://hdtvpolska.com/youtube-i-universal-remasteruja-setki-teledyskow-do-hd/

Stacja muzyczna może sobie taki odświeżony teledysk wziąć z YT i puszczać? Czy może go dostać od Universalu bez znaczków i w idealnej jakości? A może musi za niego zapłacić jeśli chce go pokazywać? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"I'll Never Break Your Heart" Backstreet Boys - ta wersja jest wręcz niepopularna, ani MTV czy Viva w tamtych czasach nie puszczali tej wersji jako głównej, bo to była wersja amerykańska. Najlepsza jest wersja zimowa, klip w górach na nartach. Do Best Ballads przydałoby się jeszcze Madonna With Massive Attack "I Want You" i Army of Lovers "My Army of Lovers".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. Jestem sobie z rodzinką na wakacjach w Karpaczu i po całym dniu intensywnego zwiedzania przychodzimy do pokoju, żonka mówi włącz tv. Ok włączam nie liczę na wiele bo tam tylko naziemna cyfrowa. Junior miał bajki i był zadowolony, a my oglądać TTV czy innych smutów nie mieliśmy zamiaru, aż tu nagle na liście kanałów pojawia się znane logo Stars TV. Super sprawa po całym dniu atrakcji posłuchać sobie przed snem ulubionych piosenek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że całe te pomiary w takiej formie nie oddają stanu faktycznego. Tak naprawdę nie wiemy ile jest tych telemetrów (podobno około 2 tyś.) ani na jakiej zasadzie ktoś je dostaje. Jedna wielka tajemnica. Ja rzadko oglądam naziemną, ale mam to szczęście, że zarówno w domu woj. łódzkie jak i teraz na wakacjach gra Stars TV. Best Ballads wymiata i robi klimat ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 20:40, Bytesize napisał:

"I'll Never Break Your Heart" Backstreet Boys - ta wersja jest wręcz niepopularna, ani MTV czy Viva w tamtych czasach nie puszczali tej wersji jako głównej, bo to była wersja amerykańska. Najlepsza jest wersja zimowa, klip w górach na nartach. Do Best Ballads przydałoby się jeszcze Madonna With Massive Attack "I Want You" i Army of Lovers "My Army of Lovers".

Też właśnie to widziałam i jestem w szoku. Czekam, aż Stars zacznie grać utwory Björk, Nancy Sinatry i inne piosenki Nicka Cave'a, oprócz duetu z Kylie Minogue.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia), to się raczej nie doczekasz muzyki w/w artystów, bo tylko nieliczni lubią taką muzykę. Stars.TV od lat gra ciągle i te same oklepane oldies'y. Polecam na własną rękę szukać muzyki (You Tube, Spotify, fora internetowe itp.), bo dzisiaj żadna TV stacja muzyczna nie gra dla bardziej wymagającego widza.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...