Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CAPPELLA zamiast CAPELLA  i "Doh Wah Diddy" oraz Dario G "Sunchyme" (zamiast "Synchyme"), Jam & Spoon Feat. Plavka "Right In The Night (Fall In Love With Music)".

Dzisiejsze Eurodance bardzo fajne, pierwszy raz w Starsie widzę "Another World" DJ Pierro i klip 2 Brothers On The 4th Floor, którego nigdy nie widziałem na żadnej stacji. Czy poza "Dreamer" Livin Joy puszczasz "Don't Stop Movin' ?

Edytowane przez Bytesize
c.d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na pasmo, które spełniałoby dwa wymogi: 

1. Polskie utwory

2. Treści lokalne. 

Co powiecie na "BEST WROCLAW HITS" w którym grane by były utwory artystów i zespołów z Wrocławia (zarówno te stare, jak i te nowe). :)

 

Żeby telemetrom za bardzo te pasmo nie przeszkadzało, to możnaby tak skonstruować ramówkę:

 

0:00 - 1:00 BEST WROCŁAW HITS
1:00 - 7:00 BEST POLISH
7:00 - 8:00 BEST WROCŁAW HITS 

 

Fajny pomysł? Czekam na wasze opinie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 12:09, pawlo26 napisał:

Nuta TV na  6 miejscu w grupie 4+ bardzo dobry wynik. 

Też pewnie jakiś szczęśliwy telemetr z włączonym kanałem na dłużej ?

 

@SatExpert, aleś teraz wymyślił ?

Może do tego jeszcze BEST SOSNOWIEC HITS, BEST RADOM HITS czy BEST UKRAIŃCY HITS? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, że na to jest już jakieś kilkanaście lat za późno, ale pomarzyć zawsze można. :D

 

Ale z drugiej strony, z płatnymi stacjami muzycznymi to od zawsze jest jakiś dramat. Chcą grać bardziej ambitną muzykę, ale operatorów platform i kablówek one mało co interesują - bez sensu... :(

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne, że w naszym pięknym kraju muzyka w TV ogranicza się jedynie do oklepanych kawałków typu OLDIES, hitów na czasie i disco polo. Ja od dłuższego czasu nie włączam żadnej telewizyjnej stacji muzycznej, bo żadna nie spełnia nawet w najmniejszym stopniu moich oczekiwań. Dobrze, że jest You Tube, Spotify itp., bo dzięki temu człowiek może odkryć muzykę i artystów, którzy nie są szeroko znani.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, Bloo411 napisał:

Dobrze, że jest You Tube, Spotify itp., bo dzięki temu człowiek może odkryć muzykę i artystów, którzy nie są szeroko znani.

Dodam do tego Tidal, tam sporo klipów co nie ma ich nigdzie indzie jak w tej usłudze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...