Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie ma ustawy która mi powie jakie piosenki mogę w tym czasie grać, a jakich nie. Ostatnio chciałem się wykazać no i się wykazałem. Ja grałem nastrojowe klimaty a Polacy słuchali w tym czasie disco polo, dance i hitów na czasie. Więc muszę się uczyć na własnych błędach i tyle. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kirk napisał:

Tutaj w sumie jest taka kwestia, jak się wczytać w rozporządzenie o żałobie, że mowa jest tylko o "uwzględnieniu potrzeby uczczenia pamięci". Nie ma tam żadnych wytycznych, że np. nie wolno puszczać Rihanny, bo jej utwory nie licują z powagą żałoby. Tutaj to już jest wewnętrzna sprawa odczuć, co wypada puścić, a co nie. Ostatnio np. TVP2 w czasie żałoby emitowała "Familiadę", choć charakter tego programu jest rozrywkowy.

TVP2 nie pokazała jednak "Koła Fortuny". W programie jest zespół grający muzykę, prowadzący Rafał Brzozowski śpiewa i wokalistka również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że "Familiada" w porównaniu do "Koła fortuny" jest jednak dosyć stonowanym teleturniejem.

 

Jeśli chodzi o żałobę - to, że takowa jest ogłaszana, nie znaczy że każdy ma na przymus się umartwiać i zmieniać plany "bo żałoba", tym bardziej że ta coraz częściej jest wprowadzana bez potrzeby. To nie Korea, gdzie po śmierci Kim Dzong Ila obowiązywała studniowa przymusowa żałoba.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. No cóż. A BEST ROCK pewnie słabo?

 

A co do utworów w BEST 10`s to bym chciał zobaczyć takie. Nie wiem czy grasz, bo nigdy nie widziałem.

Spoiler

LANA DEL REY - SUMMERTIME SADNESS

DUKE DUMONT - OCEAN DRIVE

RIHANNA - STAY

RIHANNA - DIAMONDS

PINK - WHAT ABOUT US

CALVIN HARRIS - HOW DEEP YOUR LOVE - To, chyba grasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink z tego tylko nie gram. Ale spoko, dopiero zaczynam rozkręcać to pasmo po latach przerwy (kiedyś było BEST NOW). Więc będę dokładał towaru :)

 

 

SatExpert.. ale wiesz czym się różnią moje hity na czasie od hitów na czasie Eski czy 4FUN? Moje są przebrane i trochę już przechodzone, nie łykam wszystkiego jak spada z taśmociągu ;)

 

teraz podział w tygodniu jest taki:

00:00 - 02:00 klipy z napisami (koncesja) stare / nowe

02:00 - 08:00 polish nocne - stare / nowe 

08:00 - 10:00 00's i 10's

10:00 - 22:00 do 1999 roku

22:00 - 00:00 00's i 10's

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka Eska dla odmiany ostatnio coraz bardziej brnie w lata 00. (np. dzisiaj poleciało "Hi Fi Superstar" Wet Fingersów, których bardziej bym się spodziewał u Starsa lub w 4Fun Gold) i jeszcze śmie to podpisywać - z całą moją sympatią do tamtejszej dekady - "Hitami na czasie". Może @STARS.TV przyuważył i jako, że rynek nie lubi próżni, próbuje zrobić prztyczka konkurencji? Kto wie, tak tylko domniemywam :P

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie byś się spodziewał takiego numeru?? Chyba tylko w oryginale :lol2:

A na serio to jest tak: niezależnie od tego jak dobry wynik miesięczny zrobię to rano i późnym wieczorem zawsze mam słabiznę, więc skoro miłośnicy klasyki w tym czasie nie oglądają to kombinuję żeby może jakoś złapać kogoś innego. Jak się nie uda to i tak niczego nie tracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, STARS.TV napisał:

SatExpert.. ale wiesz czym się różnią moje hity na czasie od hitów na czasie Eski czy 4FUN? Moje są przebrane i trochę już przechodzone, nie łykam wszystkiego jak spada z taśmociągu ;)

 

 

To wiadomo, że u ciebie zawsze panuje duża różnorodność i pewnie tym ujęłeś widzów najnowszych hitów. :)

 

A co byś powiedział na pasmo z hitami z całego świata, lub chociaż z popularnych regionów Europy (Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy itp.)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipy z BEST 10`s,  które trzeba poprawić. Dźwięk jest przyspieszony. ;)

 

ALOE BLACC - I NEED A DOLLAR

THE BLACK EYED PEAS - JUST CAN`T GET ENOUGH

KATY PERRY - PART OF ME

RIHANNA - CALIFORNIA KING BED

LADY GAGA - ALLEJANDRO

R. CITY FEAT. ADAM LEVINE - LOCKED AWAY

CARLY RAE JEPSEN - CALL ME MAYBE

 

I chyba tyle. ;) 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co miało być jest napisane na naszej stronie w zakładce program :)

 

A co do zmian w ramówce, zawsze zachowuję sobie do tego prawo, jak coś działa to w tej ramówce jest a jak nie działa to nie ma. Są stacje które pomimo fatalnych wyników danej oferty kompletnie nic z tym nie robią, ja natomiast do nich się nie zaliczam. Działam i pracuję 15 godzin na dobę i tyle :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...