Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poza satelitarnym przekazem niekodowanym, będzie także uruchomiona opcja LIVE przez stronę internetową ?

 

Było już o tym wspominane na którejś z wcześniejszych stron (swoją drogą szybko ich przybywa - temat powstał wczoraj, a ja dłuższą chwilę czytałem wszystkie posty, jakie od tego czasu powstały) - jak już "ogarną" start emisji to i przekazem internetowym się zajmą (tzn. będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nawet piosenki z 2012 roku. Oby hit bo tylko hity grać będziemy :)

I bardzo dobrze że nie będziecie tak jak VIVA, EskaTV czy 4fun.tv gdzie nonstop leci ta sieczka (czyt. najnowsze i tylko najnowsze).

Nie mogę się doczekać :D Z tego co tutaj piszecie kanał zapowiada się bardzo ciekawe :) Może to będzie mój ulubiony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalimy się w poniedziałek na ekranie :)

Witam

Logo stars.tv będzie transparentne?. Domyślam się ze będzie to gwiazda.

Tych gwiazd będzie nawet kilka o czym można się przekonać oglądając logo które znajduje się tutaj: http://spam.org/images/stories/ROZNE/stars.tv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie logo by pasowało, ale bez tego TV na dole.

Dokładnie. Samo "Stars" by wystarczyło i by było pięknie.

Jak dla mnie wystarczyłaby sama pojedyncza gwiazdka.

 

A co do Disco Polo, to teraz się tego nie robi, teraz się robi Dance - więc, jeśli chcecie być "pro elo" CHR" to na Disco Polo nie traficie @STARS.TV. Nie kupilibyście disco polo nie dlatego, że nie chcielibyście - bo mimo wszystko nie ma nowych gwiazd disco polo, a zostaje tylko klasyka.

 

Wiem, że zabrzmi to dziwnie, ale włączcie sobie @STARS.TV Polo.tv, a konkretnie "Szalone lata 90", "Tylko Disco", oraz "Video MIX Marka Sierockiego" a zobaczycie o czym ja piszę, i o co chodzi.

 

EDIT: Mam nadzieje, że dance też u was nie zagości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...