Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo pojmuję nagonki na Disco Polo i odcinanie się od niego bo każdy kraj ma jakby swoją muzykę(nie chcę powiedzieć gatunek bo każdy rodzaj muzyki od jakiegoś się wywodzi) i jest szanowany, no ale to Polska.

 

No ale ja tu nie o o tym. Mam dwa pytania do @Stars.TV - hity z Polski to mam nadzieję także Czerwone Gitary, Anna Jantar, Republika itp. ?

 

I chyba nie padło ty pytanie o logo stacji - czy będzie nim widoczna na Facebooku gwiazda ? Przeźroczysta, kolorowa(jasno-niebieska jak na FB) ? Czy będzie nim co innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera logo na ekranie tv w poniedziałek.

Od Disco Polo się nie odcinamy, mówimy jedynie, że nie będziemy grać bo nie będziemy. W wielu stacjach dp już się gości i u nas nie musi.

 

Co do polskiej muzyki, będzie jej mało, około 10% i nie będzie to aż taka klasyka jak Anna Jantar czy Czerwone Gitary bo ich po prostu nie mamy. Aby to mieć to trzeba wykupić archiwum TVP, nie jest to dla nas w tej chwili priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję projektowi, aczkolwiek dobrze by było, gdybyście zrobili zakupy w archiwum TVP - piosenki z lat 60,70 i 80. Wtedy na bank bym na was zerkał, bo od klasyków mam już dostęp w kablówce do VH1 Classic i Vintage TV, a właśnie czegoś z klasyki polskiej muzyki mi brakuje.

Też ciekawe, bardzo szybko przygotowaliście projekt tej stacji i nikomu ani słowa? Bo dowiadujemy się o tym 2 dni przed startem, a są stacje, których zapowiedzi były przez kilka lat i nic się nie urodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo pojmuję nagonki na Disco Polo i odcinanie się od niego bo każdy kraj ma jakby swoją muzykę(

 

Odkąd pamiętam, to w Disco Polo widziałem palmy, ciepłe morza itp. Jeżeli włączę muzykę bawarską to faktycznie w teledyskach są ich rejony i kultura. Gdzie w Polsce rosną np. palmy? NIe wiem. Mi akurat ten rodzaj muzyki kojarzy się wyłącznie z sobotnimi imprezami na wioskach i jakoś tego nie trawię. Ciszę się bardzo, że tutaj takiej muzyki nie będzie, bo wydaje mi się, że 2 programy już wystarczą, a jeszcze na dodatek jak ktoś ma braki, to Polo TV dostępne jest w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G, ID jeszcze nie zmienili. Na pierwszej stronie padła odpowiedź:

@SiwY: ten news jest już nieaktualny, my jesteśmy w tej chwili test3 i nie jesteśmy powiązani z Polsatem. Polsat jedynie podnosi sygnał na sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie w dvb-s. Eska rozwinęła skrzydła dopiero po przejściu na dvb-s.

 

Raczej po dołączeniu na listę Cyfry.

Nie oszukujmy się - większość widzów to abonenci platform, kablówek lub ludzie korzystający z telewizji naziemnej.

Jeśli kanał jest FTA, a nie ma go u żadnych większych operatorów to furory nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...