Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiemy czy to ważne ale STARS.TV nie będzie nadawać na polskiej koncesji co oznacza brak fajnego żółtego oznaczenia wiekowego na ekranie i brak 33% polskiej muzyki. Tylko nie krzyczcie :)

Z radości też nie można? ;)

 

PS. Może zagadajcie z RMF FM co by Wam dali opcję emitowania POPlisty, jak kiedyś robiło to VH1 Polska (czyli np. dziś o 16:00 wydanie z wczoraj o 18:00). Rzecz jasna chodzi tylko o teledyski w kolejności odpowiedniej do radiowej wersji notowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy czy to ważne ale STARS.TV nie będzie nadawać na polskiej koncesji co oznacza brak fajnego żółtego oznaczenia wiekowego na ekranie i brak 33% polskiej muzyki. Tylko nie krzyczcie :)

To widocznie powoli wyjaśnia się sytuacja że na polskiej koncesji Stars.tv nie nadaje, przynajmniej żółtego oznaczenia nie będę widział i nie ma krzyku o nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy dostępni online jak tylko się ogarniemy z całą resztą. Naszym priorytetem było wystartowanie emisji ( chyba poszliśmy na rekord w ilości dnia jakie nam to zajęło ha ha ). A teraz na spokojnie, jak już w kosmosie sobie będzie grało to ogarniemy stronę, transmisję online i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wiadomość, już czuję, że to będzie mój ulubiony kanał muzyczny. :brawo::brawo::brawo::brawo:

Pomyśleć, że w ostatnich czasach sądziłem, że fani starej muzyki już zostali całkiem zapomniani przez stacje tv, nawet Rebel.tv już praktycznie ograniczył klasykę tylko do lat 90-tych, a tu taka niespodzianka. :)

 

Mam nadzieję, że będziecie puszczali jak najwięcej klasyki rocka, liczę na takich wykonawców jak Queen, Dire Straits, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Hooters, Status Quo, Smokie, Slade, Rolling Stones, i wielu innych nie tylko tych najbardziej znanych wykonawców. :) Najbardziej cieszy mnie fakt, że piszecie też o latach 60-tych i 70-tych, bo ten okres jest ostatnio coraz bardziej zapominany. :)

 

I jeszcze jeśli mowa o współczesnych wykonawcach chciałbym polecić Waszej uwadze dwa z nich:

 

Volbeat (duński zespół metalowy z elementami rock & rolla i rockabilly):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Volbeat

The Baseballs (zespół grający współczesne przeboje w stylu rockabilly):

http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Baseballs

 

 

Z niecierpliwością czekam na start kanału (na szczęście mam Cyfrowy Polsat, więc mogę sobie Was ręcznie wyszukać). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie, niech stacja wystartuje najpierw, niech emisja potrwa z kilka dni wtedy będzie można coś o niej powiedzieć, a część z was się podnieca czymś czego jeszcze nie ma...

 

To tak jakbyś się podniecał że słyszysz o fajnie reklamowanym produkcie, ale nie masz do niego dostępu by sprawdzić czy aby na pewno jest wart tego co się o nim mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy czy to ważne ale STARS.TV nie będzie nadawać na polskiej koncesji co oznacza brak fajnego żółtego oznaczenia wiekowego na ekranie i brak 33% polskiej muzyki.

To bardzo ważna wiadomość! Chociaż jedna stacja muzyczna bez zbędnych oznaczeń. Nie przepadam za polską muzyką, także wszystko mi na rękę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie, niech stacja wystartuje najpierw, niech emisja potrwa z kilka dni wtedy będzie można coś o niej powiedzieć, a część z was się podnieca czymś czego jeszcze nie ma...

 

To tak jakbyś się podniecał że słyszysz o fajnie reklamowanym produkcie, ale nie masz do niego dostępu by sprawdzić czy aby na pewno jest wart tego co się o nim mówi...

 

Chyba trudno się dziwić, że ta informacja wywołała takie podniecenie... W końcu stara muzyka zazwyczaj była traktowana przez stacje muzyczne jak "zło konieczne" (np. Rebel.tv, VH1, w E4me też tylko w kilku pasmach można posłuchać starej muzyki). A teraz być może w końcu będziemy mieli kanał, który nie będzie się wstydził klasyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karol :) Brakowało nam ciebie :) tak, mamy już dział dystrybucji. Co do Next music i ostatni raz. Tak, mieliśmy coś wspólnego, stworzyliśmy ten kanał. Ale teraz nie mamy już nic wspólnego i świetnie nam z tym. Więcej komentarzy odnośnie tego konkurencyjnego kanału z naszej strony nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...