Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba pierwsze zestawienie, w którym VIVA jest prawidłowo zaklasyfikowana do kanałów rozrywkowych.

 

Poza tym ode mnie równiez gratsy STARS. Obawiam się jedynie, że kiedy do pomiarów włączą się już VOX i DPM to będą mocne przetasowania. A tuż za rogiem czai się twór pod nazwą P-Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kapitalne wydanie Best Oldies, chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem. No i pierwszy raz udało mi się trafić na "The Sound Of Silence". ;)

 

A tak na marginesie, oglądając ostatnie wydania Best Oldies nasunął mi się taki wniosek, że tych lat 70tych to już całkiem sporo macie. I stąd taki mój mały pomysł, może udałoby się już z tego uskładać jakieś pasmo chociaż raz w tygodniu...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Stars.TV to będzie moja ulubiona telewizyjna stacja muzyczna, bez dwóch zdań. Mam pytanie, może już było na ten temat ale jakoś nie zuważyłem. Oglądając Best Oldies zauważyłem, że na większości teledysków jest asynchron audio z video. Mały bo mały ale jest, trochę to drażni. Sam dźwięk (jakość) jest ok jak na takie "starocie" (aż za dobry ;-) ale ten asynchron drażni trochę... :/. Grzebaliście coś z audio na teledyskach? Pozdrowienia dla ekipy Starsa. Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Jeśli ktoś zamierza dzisiaj wieczoram oglądać Best Oldies to byłbym wdzięczny za spisanie piosenek. Ja niestety nie będę mógł oglądać a jestem bardzo ciekaw czy zostanie podtrzymany wysoki poziom z sobotniego wydania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie ze dyrektor wypoczęty. Chociaz moze zamiast brac sie za realizacje nowych pomyslow to moze najpierw poprawicie asynchron na starych teledyskach. Wiekszosc "teledyskow" w Best Oldies audio i video ma rozjechane. Jakosc dzwieku jest ok tylko ten asynchron drazni. Na niektorych klipach jest to bardzo widoczne na innych prawie niezauwazalne. Pytalem wczesniej czy grzebaliscie cos w tych klipach. Jezeli temat byl juz poruszany to z gory wielkie sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, praktycznie w każdym teledysku podmieniamy audio, dźwięk w tej telewizji jest najważniejszy. Czasem wychodzi idealnie, czasem prawie idealnie a czasem do d u p y i te poprawiamy. Jak zauważysz jakiś konkretny to rób notatki i podsyłaj na priv, będziemy poprawiali w pierwszej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv gra największe przeboje lat 60, 70, 80, 90 i wyselekcjonowane przeboje współczesnej muzyki. @pvr hd, na przyszłość postaraj się nie pisać wszystkiego w jednym ciągu, bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi, szczególnie w drugiej części.

 

Pewnie chodziło mu, że Mettallica to jest ciężkie, rockowe brzmienie, a większość przebojów to lekkie, łatwe i przyjemne skakanki w stylu POP. Mi to nie przeszkadza, bo kiedy Metallica była na prawdziwym TOPie (czyli czasy "Enter Sandman" i "Nothing Else Matters") to oni normalnie lecieli na MTV między Kriss Krossem, Vanilą Ice, czy TLC (taka ówczesna "tandeta" lat 90.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy STARS.TV 25 czerwca w 5. rocznicę śmierci Michaela Jackson'a coś szykuje?

2. Właśnie słucham "Safe and Sound" u Was i chyba on nie jest z 2011 r., bo u konkurencji jest gdzieś tak dopiero od końca wakacji emitowany; dźwięk tego teledysku jest trochę za wysoki i szybki, poprawicie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...