Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie zastanawiałeś się dlaczego po 3 miesiącach grania TV DISCO nagle zmieniło front..? To się zastanów, odpowiedź jest banalna. Podpowiem: nie dlatego, że nagle pojawiła im się taka fantazja :)

A może by tak wrzucić podczas BEST MUSIC godzinę samego Eurodance i zobaczyć jakie bedą wyniiki przez powiedzmy we wtorek, środę i czwartek (pasmo BEST MUSIC o 22) albo w piątek i sobotę (BEST PARTY)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dokładnie wiem jakie będą wyniki bo wszystko badam. Smutna prawda jest taka, że z eurodancu dobrze lub bardzo dobrze w badaniach wychodzi około 100 numerów. Można je śmiało rozrzucić po playliście ale nie można z nich tworzyć pasma bo co kilka dni by grało dokładnie to samo. Tyle w temacie eurodance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nowość z 2013 roku to Red Lips - To co nam było.

 

Z nowości tegorocznych widziałem jak na razie:

 

Dido - No Freedom

Justin Timberlake - Mirrors

Daft Punk - Get Lucky

Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie

Enej - Symetryczno-Liryczna

 

Chyba tyle. Mam nadzieję, że nic mi nie umknęło. Było coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Starsie widzę coraz więcej nowej muzyki z tych czasów i nie za bardzo mi się to podoba :(

Gdzie lata 80 i 90 ?

W godzinach dziennych ciągle tylko BEST MUSIC i te RED LIPSY i inne badziewia :(

Kiedyś co przełączyłem na Stars w trakcie przerwy reklamowej to były jakieś hity :) A nie głosy, które są do siebie podobne (czytaj wiele polskich "artystek")

Od grania Eneja jest ESKA, 4 FUN TV itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To chyba mało oglądasz. To nie jest stacja retro. Stars gra to co im się podoba, Enej jest super i go nie mieszajmy w jednym garze z eskową papką, bo ich utwory gra RMF jak i ZET i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek212121, sorry... muszę napisać tak: gadasz bzdury jak mało który :lol2:

Włącz sobie nas nie w trakcie przerwy reklamowej na innym kanale tylko na kilka godzin, weź do ręki karteczkę i długopis i zanotuj ile zagrało numerów w godzinie i z jakich lat były te numery. Wtedy się zaczerwienisz i dojdziesz do wniosku, że przed chwilą napisałeś nieprawdę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, niech lepiej STARS uważa na słowa ;) Czeski Retro - codziennie godzinne pasmo z lat 60, VH1 Classic - 4 godziny z latami 80 o angielskim Vintage TV nie wspomnę bo tam i piosenki z lat 30-40 mają (a i kanał nadaje FTA).

Ja też pod tym względem nie jest zadowolony, liczyłem na więcej polskich kawałków z lat 70 i 80... jedyny plus to piosenki z gatunku italo/euro disco, Fancy, Modern Talking itd. Ale i tak tego nie wiele. P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enej jest super i go nie mieszajmy w jednym garze z eskową papką, bo ich utwory gra RMF jak i ZET i wiele innych.

I co z tego, że gra RMF czy Zet. Ale też mi autorytet. :D A tak swoją drogą to jestem zaskoczony, że ta super, hiper, mega grupa pojawia się w Stars. Co oni mają wspólnego z gwiazdą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raimundo, no właśnie bardzo uważam na słowa bo czasem to mnie tak korci żeby coś konkretniej napisać... :lol2: A poważnie mówiąc, czeski kanał retro i VH1 Classic kompletnie mnie nie interesują. To nie jest moja konkurencja. Ja kieruje kanał na polski rynek a moją konkurencją są kanały których wyniki można zobaczyć w panelu AGB Nielsen. Jeśli ja widzę w tym panelu że przed BEST OLDIES i po BEST OLDIES jest oglądalność a w jego trakcie oglądalność jest zero lub prawie zero to sorRy, pasmo spada. Bo o moim być lub nie być decyduje jedynie wynik AGB Nielsen. Takie są realia.

 

@Djclassic, czym jesteś zaskoczony, Enejem w Starsie? Gram ich praktycznie od pierwszego dnia emisji. I jak gwiazdy chcesz wartościować i równać? No Enej nigdy Queenem czy MJ nie będzie ale nie w tym rzecz. Ja gram PRZEBOJE. Podoba się Enej większości społeczeństwa? Podoba. Więc gram bo mieści się w moim guście. Disco Polo też się ludziom podoba ale w moim guście się nie mieści więc nie gram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że wyniki oglądalności są bardzo ważne dla darmowego kanału, ale nadmierne starania mające na celu ich polepszenie, mogą przynieść odwrotny efekt, ponieważ inwestowanie w nowsze teledyski może zniechęcić do oglądania widzów, którzy oczekują czegoś innego, niż kolejnego kanału z muzyką popularną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak gwiazdy chcesz wartościować i równać? No Enej nigdy Queenem czy MJ nie będzie

No z pewnością. Zacznijmy od tego, że Enej nie jest żadną tam gwiazdą tylko zespolikiem jednego sezonu. Za kilka –kilkanaście lat wiara o nich zapomni. Widzisz, ja np. rozróżniam artystę od wykonawcy :]

 

Ale OK. Grasz przeboje jak piszesz….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to "zespolik" trzech sezonów. :lol2:

 

Rok 2011 - singiel "Radio Hello" - wygrana w plebiscycie Przebój Lata RMF FM 2011

Rok 2012 - singiel "Skrzydlate ręce" - wygrana w plebiscycie Przebój lata RMF FM 2012

Rok 2013 - singiel "Symetryczno-liryczna" cały czas od początku prowadzi w tym samym plebiscycie. One Direction znajdujące się obecnie na drugim miejscu na pewno go nie przegoni... :)

 

Oprócz tego piosenki i sam zespół otrzymały dużo innych nagród, ale wymieniłem akurat ten plebiscyt bo sam Stars stwiedził, że RMF FM jeśli chodzi o muzykę to ma największy rozgłos i przekaz. Mam nadzieję, że dobrze to ująłem a jeśli nie to wydaje mi się, że wszyscy rozumieją co mam na myśli. ;)

 

AA i przepraszam za off-topic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, jak mam to napisać żebyśmy jakąś klarowną sytuację osiągnęli?? DUŻYMI? :) STARS GRA DZISIAJ DOKŁADNIE TYLE SAMO WSPÓŁCZESNEJ MUZYKI CO MIESIĄC TEMU CZY TRZY MIESIĄCE TEMU. PO PROSTU WSPÓŁCZESNE NUMERY SIĘ NA RYNKU POJAWIAJĄ, JEDYNYMI SIĘ INTERESUJĘ A DRUGIMI NIE. TYLE :) Nie ma absolutnie żadnego zwiększenia emisji współczesnej muzy a widzę, że chcecie mi to wmówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to "zespolik" trzech sezonów. :lol2:

 

Rok 2011 - singiel "Radio Hello" - wygrana w plebiscycie Przebój Lata RMF FM 2011

Rok 2012 - singiel "Skrzydlate ręce" - wygrana w plebiscycie Przebój lata RMF FM 2012

Rok 2013 - singiel "Symetryczno-liryczna" cały czas od początku prowadzi w tym samym plebiscycie.

No "pięeekne" przeboje :] No i co dalej? Zobaczymy jak będziesz śpiewał za 5-10 lat :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...