Skocz do zawartości

Solorz chce stworzyć kanał informacyjny


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co będzie czy będzie lepszy kanałem tv biznes czy nie czas pokaże, za dużo dali kasę żeby zniszczyć, w stanach też powstanie nowy kanał biznesowy konkurencja dla cnbc, news corperations stwarza FOX Business Channel. U nas też tvn24 kontra tv biznes plus tvp info walka zaczyna się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nad projektem czuwał by Lis, to czemu miało by się nie udać ale jeśli będzie to ktoś inny - no to będzie loteria :lol:

Lis właśnie cały projekt popsuje. Lepiej żeby za zmiany wizęła się Smoktunowicz albo ktoś pokroju Gugały lub Tejchmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, ze zakodują i przeniosą na własny transponder? Nic o tym nie mówią.

 

Ja się nawet obawiam, że będą musieli - po prostu C+ ich wygoni (co sobie będą marnować miejsce na kanał konkurencji). Zobaczymy jak to się potoczy, ale wolałbym aby zostali tam gdzie są, bo wejście na tp. Polsatu = jakość w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale dosył TV Biznes był chyba z nadajników naziemnych tzn. z Poznania poprzez nadajniki naziemne wysylaja sygnał do Warszawy a później na satelitę. Mogę się mylić.

Sygnał idzie radiolinią z Poznania do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem patrzę na Wydarzenia, gdzie w trzech na pięć wydań pojawiają się poważne błędy, to śmiać mi się chce z pomysłu kanału informacyjnego.

 

Nie wiem, co Ci nie pasuje w "wydarzeniach". Jest to serwis na żywo i zawsze mogą być pomyłki - jakoś na innych stacjach też są "wpadki" i jest dobrze.

PS: Cieszę się, że Polsat tworzy własny kanał informacyjny, może będzie tak dobry jak same "wydarzenia". Mogli lepiej Polsat2 przekształcić w kanał infor. Kiedys już to było :)))[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To dopiero teraz będziemy na bieżąco z najnowszymi informacjami

z kraju i ze świata: TVN 24, Superstacja, kanał informacyjny Polsatu (ciekawe jaką będzie miał nazwę) i jeszcze TVP 3 z Astry (jak ktoś ma zeza). :D:wink:

Ale się naoglądam......... :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nawet bardzo. Kto?, będzie miał "lepszych" dyskutantów - lubię takie igrzyska :lol: - nic nie wnoszą i jeszcze mniej wyjaśniają, za to doskonale się ogląda.

Zacytowałem swojego posta, bo jestem właśnie takiego a nie innego zdania - brak nam takich kanałów a właściwie konkurencji. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w rozwój satelitarnej TV Biznes może kosztować Zygmunta Solorza nawet 40 mln złotych. Właściciel Polsatu chce wzmocnić pozycję stacji, wprowadzając do niej szereg zmian – informuje Press.

Według internetowej wersji branżowego miesięcznika, zatrudnienie w stacji ma się znacznie zwiększyć. Do redakcji TV Biznes mają dołączyć także dziennikarze pracujący do tej pory w „Wydarzeniach” Polsatu zajmujący się tematyką biznesową. Możemy spodziewać się podejmowania przez stację także tematów społeczno-politycznych.

 

Nowych planów prezesa Telewizji Polsat nie komentuje konkurencja. Adam Pieczyński, prezes TVN24 w rozmowie z Pressem, wspomina jedynie o rosnącym udziale w rynku kierowanej przez niego stacji. Przypomnijmy, że jednym z planów rozwoju rodziny kanałów TVN jest uruchomienie kanału biznesowego. Z kolei jednym ze scenariuszy rozwoju TV Biznes jest przeprofilowanie jej z kanału ekonomiczno-biznesowego na telewizję informacyjno-biznesową.

 

Edycja Mr. Orbita: Źródło? Przy cytowaniu zawsze podajemy informację o jej źródle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Ci nie pasuje w "wydarzeniach". Jest to serwis na żywo i zawsze mogą być pomyłki - jakoś na innych stacjach też są "wpadki" i jest dobrze.

 

Moim zdaniem wpadki w Wydarzeniach (typu brak głosu, inny materiał niż zapowiedziany) są dziesięć razy częstsze niż w innych programach tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wydaje mi sie, ze Wydarzenia sa niedopracowane. Tomasz Lis robil swietna robote w Faktach, natomiast Wydarzenia mu jakos nie wychodza :roll:

Moze to wynik innej ekipy niz w TVN bo przeciez jeden czlowiek to nie wszystkie osoby, ktore tworza dany program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Moze nie rozmawiajmy o Superstacji dla mnie jest to kanal pokroju Polonia 1. Mysle, ze jeszcze dlugo ten kanal nie zostanie przeze mnie uznany za godny uwagi, choc chcialem go miec. Jednak po tym jak dolaczyla go moja kablowka stwierdzilem, ze to jest porazka totalna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kto będzie gościł w programie informacyjnym Polsatu. Pierwszy garnitur polityków pokazuje się w TVN24 , rządowych w TV Trwam. Mówiąc pierwszy garnitur polityków nie miałem na myśli ich pierwszorzędnej jakości bo są oni po prostu nędzni. Jeśli jeszcze TVP3 stworzy swój kanał informacyjny wtedy zacznie się polowanie na godnego rozmówcę. Może to wymusi na nich (politykach) poprawę swojego wizerunku. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kto będzie gościł w programie informacyjnym Polsatu. Pierwszy garnitur polityków pokazuje się w TVN24 , rządowych w TV Trwam. Mówiąc pierwszy garnitur polityków nie miałem na myśli ich pierwszorzędnej jakości bo są oni po prostu nędzni. Jeśli jeszcze TVP3 stworzy swój kanał informacyjny wtedy zacznie się polowanie na godnego rozmówcę. Może to wymusi na nich (politykach) poprawę swojego wizerunku. Oby.

 

Twój niepoprawny optymizm wręcz rzuca na kolana :wink: prędzej nam kudły na dłoniach zaczną wyrastać niż oni zmienią swoją mentalność i wizerunek :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15.04.07 planowany jest start nowej ramówki TV Biznes, w której znajdzie się więcej magazynów związanych z polityką oraz lifestylowych. Na antenie kanału pojawią się też prawdopodobnie serwis sportowy i prognoza pogody.

 

TV Biznes wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o wprowadzenie zmian do koncesji związanych z przejęciem kanału przez Polsat. W lutym wszystkie udziały w TV Biznes od spółki Media Biznes kupił Polsat. Po przyjęciu przez KRRiT uchwały zatwierdzającej zmiany kapitałowe stacja przyspieszy proces integracji z Grupą Polsat. Źródło: Press

No nareszcie sie coś dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...