Skocz do zawartości

Solorz chce stworzyć kanał informacyjny


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Solorz idzie na wojnę z TVN 24

Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Polsatu, chce stworzyć stację informacyjno-biznesową, konkurencyjną wobec TVN 24 - dowiaduje się DZIENNIK. Ma powstać na bazie TV Biznes. Solorz otrzymał od właściciela stacji ofertę kupna udziałów więcej>>

źr. dziennik.pl

:roll:

 

Edycja Burli: Wydzieliłem nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zrobi się ciekawie. Jeśli informacja sprawdzi się, to w połowie roku tylko Canal+ nie będzie miał informacyjnego medium.

Ależ będzie konfrontacja :)

A po co C+ kanał informacyjny? W ofercie będą mieli wszystkie albo w najgorzym wypadku 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że naciski była od nowego inwestoora Axela o taki kanał.

Prasa to informacje, telewizja to informacja.Chcą spróbowac swoich sił w tv.

Uważam,że lepszym rozwiązaniem by było,aby stworzony został program informatyczny,ale tez z róznymi magazynami(nie koniecznie związanymi z np.polityką ale i z muzyką,kinem,komupterem) a czasem pojawiłyby się jakieś ciekawe filmy(jak to czasem w gazetkach). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CanalSat jest I>Tele, LCI i La Chaine Meteo. Nie liczę już Euronews. Zatem Twoje @Pawop zdziwienie jest moim zdaniem bezzasadne.

Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Ja nie mówie, że kanałów informacyjnych jest za dużo, tylko, że nie ma sensu, aby Cyfra produkowała własny.

 

Myślę,że naciski była od nowego inwestoora Axela o taki kanał.

Prasa to informacje, telewizja to informacja.Chcą spróbowac swoich sił w tv.

Mylisz pojęcia, Solorz sprzedał udziały w Polsacie. Nie ma to nic wspólnego z innymi jego interesami, w tym CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to nie jest konieczny kolejny kanał informacyjny, przyznam szczerze, że mógłby ktoś się zainteresować z CP stworzyć, bądź w prowadzić do Polski kanał typu, np.: francuskiego Game One. Wiem, że jest Hyper, ale po 1 jestem abonentem CP, a nie C+, a po 2 chodzi mi o kanał całodobowy, żeby można było tam zobaczyć wszystko związane z komputerami i wogle całą rozwijającą się technologią. W końcu jest już TVN24, nie długo TVP Info (jak CP się dogada to trafi do platformy, albo będzie wogle niekodowany na satelicie), biznesowy kanał też mamy - TV Biznes, ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym aby Solorz wykupił TV Biznes i na bazie tego kanału stworzył Swój własny. Mógłby to oznaczać koniec niekodowanego TV Biznes.

A jeżeli chodzi o kanały informacyjne w Polsce to bardzo by się przydał taki kanał, a nawet dwa (bo ma być jeszcze TVP Info). W końcu TVN24 doczekałby się konkurencji. Już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polsat chce walczyć o widzów tvn24

Polsat kupuje kanał TV Biznes. W ten sposób stacja chce walczyć o widzów tvn24. więcej TUTAJ

 

Będzie kanal informacyjny i erotyczny tylko, ze CP nie ma miejsca na transponderach i obawiam, że odbije się to na jakością innych programów. Ale uwazam to za dobry pomysl z tym kanalem informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj ja uważam to za kiepski pomysł.TVN24 jest ok.,a program polsatu nim stanie się konkurencją zdąży upaść cała platforma z winy swojej miernej oferty.

------------------------------------------------------------------------------------- FAM + RMix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam gdy Polsat wykupił ATV Relaks/Kino i ATV Smyk/Super i w miejsce tych kanałów wprowadził swoje tematyczne (Junior, Dla Ciebie, Komedia, Formuła1). Pomijam Muzyczny Relaks gdyż to był chyba jeden z lepszych programów. Później te kanały okazały się wielką klapą i tak zostały zniszczone dobre telewizje ATV przez Polsat.

 

Za dużo powtórek było, np: Na kanale Junior serial "Znak Zorro", ten sam odcinek mogłem oglądać chyba ze dwadzieścia razy w tygodniu. Po prostu głupota i tutaj wydaje mi się że teraz Polsat zniszczy kolejny dobry kanał TV Biznes. Na pewno, bo pierwszą sprawą po zmianie ramówki będą przenosiny na ich transponder i zakodowanie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje przynajmniej. No fakt, Polsat2 i Polsat Zdrowie i Uroda są niekodowane i to chwała się należy Polsatowi. Nie wiem, dziwne mam przeczucie i jestem bardzo negatywnie nastawiony do tego projektu. Zbyt bardzo lubię TV Biznes, wtedy częściej bym musiał zerkać do internetu a tak mam wszystkie ważniejsze informacje na telewizorze.

 

Mam nadzieję że moje prognozy wcale się nie spełnią i kanał pozostanie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam gdy Polsat wykupił ATV Relaks/Kino i ATV Smyk/Super i w miejsce tych kanałów wprowadził swoje tematyczne (Junior, Dla Ciebie, Komedia, Formuła1). Pomijam Muzyczny Relaks gdyż to był chyba jeden z lepszych programów. Później te kanały okazały się wielką klapą i tak zostały zniszczone dobre telewizje ATV przez Polsat.

 

Za dużo powtórek było, np: Na kanale Junior serial "Znak Zorro", ten sam odcinek mogłem oglądać chyba ze dwadzieścia razy w tygodniu. Po prostu głupota i tutaj wydaje mi się że teraz Polsat zniszczy kolejny dobry kanał TV Biznes. Na pewno, bo pierwszą sprawą po zmianie ramówki będą przenosiny na ich transponder i zakodowanie sygnału.

 

Niestety to prawda... polsatowi nie zbyt udaje się "panowanie" nad kanałami tematycznymi. TV biznes spisać na straty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...