Skocz do zawartości

Ulubiona prasa


Zxcvbnm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Autor tego tematu sprawił mi ogromną przyjemność, długo nie wchodziłem na forum a tu taka niespodzianka  :wink: Prasa jest moją największą pasją i jednocześnie największym uzależnieniem :) Regularnie czytam Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą, Dziennik Zachodni, Dziennik Polski, Express Ilustrowany, Tygodnik Podhalański (trzy ostatnie tytuły pani z zaprzyjaźnionego saloniku prasowego sprowadza na moją prośbę, gdyż u mnie nie da się ich kupić). Z tygodników regularnie kupuję Newsweek, Politykę, Tygodnik Solidarność i to&owo tv, od czasu do czasu też inne dzienniki i tygodniki. Przez Pocztę Polską prenumeruję ponadto dostępną w woj. śląskim prasę lokalną: Nowiny Rybnickie, Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Kronikę Beskidzką i Głos Ziemi Cieszyńskiej. Co ciekawe, w Zawierciu ukazuje się Kurier Zawierciański, a nie kupuję go prawie wcale. Od czasu do czasu kupuję też prasę zagraniczną: głównie Time, The Economist, The Times albo dzienniki i tygodniki francuskie. Z moich wydatków na prasę i książki w ostatnich kilku latach pewnie można by już kupić jakiś samochód, no ale nie mam prawa jazdy  :wink:

Edytowane przez kwakii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam całość a czytam to, co mnie zainteresuje: głównie wiadomości z kraju i ze świata, gospodarcze, lokalne i opinie, komentarze, rzadziej informacje kulturalne i sportowe. Od deski do deski czytam Dziennik Zachodni, Dziennik Polski i Express Ilustrowany.

Edytowane przez kwakii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Taka aktualizacja ode mnie: udało mi się zaprenumerować jeszcze Super Nowości (z podkarpackiego) i Gazetę Krakowską. Ostatnio coraz częściej czytam też oprócz wymienionych w poprzednim poście Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Tygodnik Powszechny (2-3 razy w miesiącu) i Nasz Dziennik (2-3 razy w tygodniu), rzadziej Przewodnik Katolicki no i czasopisma dla katolików świeckich: Więź i Znak (każdy numer) + nowy Przekrój.

Od czasu do czasu też Focus, Traveller, Literaturę na Świecie (jeśli zainteresuje mnie temat przewodni). Czasami kupuję też (ale już znacznie rzadziej) inne gazety i tygodniki. Chyba zrezygnuję z Newsweeka, bo mocno obniżył poziom ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...