Jump to content
grzejnik

Pakiet SCT

Recommended Posts

Dziś z nieba zniknął kanał SCT 3 (Satisfaction Plus ).Nie wiadomo co pojawi się w jego miejsce :/ .Z tymi kartami nigdy nic nie wiadomo....

Jeej, w tym Irelandzie to się nieźle zarabia jak łożysz 4 stówki na kartę z d.upciami :P

Nikt nie powiedział ale wywnioskowałem po tym że: w pierwszym poście wspomniałeś o karcie a w drugim podałeś jeszcze linka do oferty z tą kartą. Nie domyśliłem się że ktoś kto tak pisze i jeszcze zakłada nowy wątek żeby sobie ponarzekać że mu kanały znikają faktycznie tej karty nie ma... Mało domyślny jestem widać 8)

PS a do oglądania czegokolwiek nic nie mam... oglądaj sobie :wink: chodziło mi tylko o wysoką cenę karty

w miejsce SCT3 stał się cało dobowy SCT4, cena karty to około 460 zł za rok w sumie to nie dużo dzieląc na 12 miesięcy deko powyżej 1,25 zł dziennie, więc koszty do przeżycia. mam kolejną taką kartę i do czego można się doczepić to do jakości nie których kanałów. Tematyka jest OK :)

To pakiet familijny w CP zawsze się tak reklamował w ulotkach, że niby tanio, bo 1,22zł dziennie :P

Tak mi się tylko skojarzyło :twisted:

Na SCT HQ teraz leci film z Polski :D Gadają po polsku (jak gadają, akurat teraz jest akcja, więc nie gadają) ;)

Oj, muszę skorygować, bo gadają po polsku, ale albo jest brak synchronizacji obraz-dźwięk, albo to jest tłumaczone na polski (tłumaczyć film tego typu?) Teraz jest scena w kinie erotycznym :D

@Suut Chciałbyś :P Za dużo się dzieje, żeby bezkarnie wstawić :P Ale co jak co, jak na produkcję amatorską (logo Sexo Amatorial) to całkiem udana produkcja, jeśli to PL, to na tle międzynarodowym nie mamy się co wstydzić (nie licząc bardzo nędznych podkładów muzycznych w tle i tego, że podkład jest w kanale prawym, a dźwięki w kanale lewym, wkurzające, poza tym OK :D ).

EDIT: Koniec, teraz po włosku :P

Do pakietu SCT dołączy niedługo kanał PINK’O TV który niedawno wystartował i już emituje materiały promocyjne.

Jak obecnie wygląda pakiet SCT? Jak to wygląda jakościowo i oferta jest godna uwagi? Bo z tego co wiem to chyba poza jednym kanałem to SD. Private to odpowiednik, czy jest jeszcze gorzej?

Info dot. SCT - operator transpondera (TSA) zrobił wczoraj spore porządki i jeśli komuś by jakiś kanał nie chodził, zwłaszcza na odbiornikach linuksowych (komunikaty z serii kanał nie odnaleziony w PAT) - wyszukajcie od nowa 11,727 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK). Zestaw i układ kanałów bez zmian i dotyczy to tylko 8xSCT.