Jump to content

Pakiet SCT


Recommended Posts

Nikt nie powiedział ale wywnioskowałem po tym że: w pierwszym poście wspomniałeś o karcie a w drugim podałeś jeszcze linka do oferty z tą kartą. Nie domyśliłem się że ktoś kto tak pisze i jeszcze zakłada nowy wątek żeby sobie ponarzekać że mu kanały znikają faktycznie tej karty nie ma... Mało domyślny jestem widać 8)

 

PS a do oglądania czegokolwiek nic nie mam... oglądaj sobie :wink: chodziło mi tylko o wysoką cenę karty

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

w miejsce SCT3 stał się cało dobowy SCT4, cena karty to około 460 zł za rok w sumie to nie dużo dzieląc na 12 miesięcy deko powyżej 1,25 zł dziennie, więc koszty do przeżycia. mam kolejną taką kartę i do czego można się doczepić to do jakości nie których kanałów. Tematyka jest OK :)

Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...

Oj, muszę skorygować, bo gadają po polsku, ale albo jest brak synchronizacji obraz-dźwięk, albo to jest tłumaczone na polski (tłumaczyć film tego typu?) Teraz jest scena w kinie erotycznym :D

 

@Suut Chciałbyś :P Za dużo się dzieje, żeby bezkarnie wstawić :P Ale co jak co, jak na produkcję amatorską (logo Sexo Amatorial) to całkiem udana produkcja, jeśli to PL, to na tle międzynarodowym nie mamy się co wstydzić (nie licząc bardzo nędznych podkładów muzycznych w tle i tego, że podkład jest w kanale prawym, a dźwięki w kanale lewym, wkurzające, poza tym OK :D ).

 

EDIT: Koniec, teraz po włosku :P

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...
 • 1 year later...
 • 2 years later...
 • 1 year later...

Info dot. SCT - operator transpondera (TSA) zrobił wczoraj spore porządki i jeśli komuś by jakiś kanał nie chodził, zwłaszcza na odbiornikach linuksowych (komunikaty z serii kanał nie odnaleziony w PAT) - wyszukajcie od nowa 11,727 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK). Zestaw i układ kanałów bez zmian i dotyczy to tylko 8xSCT.

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

19.06, czyli tydzień temu, pakiet SCT został wyłączony (SCT, Passion, Sexto Senso, Prive, Just 89, Pinko TV). Powodem są problemy finansowe. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...