Skocz do zawartości

(FTA) TOK FM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przytoczyłem definicję, nie synonimy (a tak naprawdę na początku jedno i drugie, a potem wyedytowałem, bo synonim to jednak nie jest to samo co definicja), ale OK, skoro rozumiesz to w tak szerokim ujęciu, to niech będzie.

Nie napisałem tego wprost, ale w poprzednim poście chodziło mi też o pokazanie pewnych różnic, które wg mnie świadczą o tym, że to nie jest pieniactwo i wszystko poza ostatnim podpunktem o polityce się do tego odnosi.

Ja jestem wyczulony na prawdziwych pieniaczy, bo miałem z takimi do czynienia i to nie byli sympatyczni panowie odnoszący się z szacunkiem do rozmówcy i którzy w trakcie rozmowy czasem trochę nachalnie do czegoś przekonywali, tylko osoby, którym nic się nie podobało i nie potrafiliby z ludźmi w ogóle spokojnie rozmawiać, od razu negatywnie nastawieni i dążący do konfrontacji, dla których spór był celem samym w sobie a nie środkiem do skonfrontowania zdania i dojścia do jakiejś konkluzji, być może ale niekoniecznie takiej, jaką na początku zakładali.

Widzę przepaść pomiędzy jednym i drugim zachowaniem, dlatego nie odważyłbym się wrzucać ich do jednego worka z tą samą etykietką pieniacza, a to drugie zachowanie do tego pana po prostu nie pasuje i stąd moje wielkie zdziwienie przy pierwszej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj gośćmi ''Programu Telewizyjnego'' byli pani Aneta Wrona oraz panowie Kamil Śmiałkowski z portalu hatak.pl i Michał Hamerski, w którym m.in podsumowali październik w telewizji, oraz rozmawiano o najnowszym sezonie serialu ''Bez tajemnic'' i o programie ''Warsaw Shore''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj wyemitowano wydanie ''Programu Telewizyjnego'' z sierpnia 2013 roku, w którym gościem programu był zmarły wczoraj pan Andrzej Turski. Zanim się program rozpoczął, to pan Wojtek Krzyżaniak przepięknie przedstawił sylwetkę pana Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj gościem ''Programu Telewizyjnego'' był pan Wiesław Łodzikowski - dyrektor ''TVP Technologie'', który opowiedział m.in o zmianach w multipleksach NTC od 15 lutego (w którym potwierdził informację o wycofaniu TVP Polonia z MUX-3), o planach uruchomienia nowego kanału TVP ABC, o ''Internetowym Teatrze TVP dla szkół'', oraz o nowych funkcjach m.in o uruchomieniu w TVP Stream transmisji ''ZIO Soczi 2013'' i ''Biblioteki VOD'' od marca. Także pan Łodzikowski wspomniał o naszym forum i o konkurencyjnym forum ''Emitela''.

 

Całość rozmowy znajdziecie tutaj:

http://storage.tok.tuba.fm/sound_podcas ... /14/01.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DAB+? A to na razie tylko eksperyment Polskiego Radia. Nadawcy komercyjny nie są tym zainteresowani i brak odbiorników. Czy producenci samochodów zaczęli na stałe już wyposażać nowe auta sprzedawane u nas w odbiorniki DAB+? Czy w sklepach "nie dla idiotów" na półkach w całej Polsce są szeroko dostępne radioodbiorniki DAB+? Czy operatorzy GSM proponują już smartfony z DAB+? Bo ja jakoś tego nie widzę. Ciągle króluje tylko sprzęt z Radiem FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzisiaj w wieku 60 lat zmarł Tadeusz Mosz - Dziennikarz TOK FM. Audycja ''EKG'' już nie będzie taka sama jak kiedyś. :(

Maciej Głogowski nie ma takiej finezji i polotu ja miał pan Tadeusz Mosz brak mu tego czegoś co miał p. T. Mosz umiejętności zaciekawienia słuchacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio dość często słucham tego radia i zaobserwowałem jeżdżąc po Śląsku, że w Siemianowicach Śląskich RDS przełącza mi częstotliwość z 97,4 na 92, a wg wykazu z tej strony

:arrow:http://radiopolska.pl/wykaz/pokaz_stacja.php?pid=22 Tok fm wogole nie nadaje na tej częstotliwości. Może to ktoś mi wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ten przekaz był już od dawna, ale miał ID: tech, teraz jest już prawidłowy, czyli TOK FM. Dodatkowo z przekazu usunięty został identyfikator systemu kodowania NagraMA (S4) ;)

 

Dla tych co nie znają, poniżej umieszczam parametry emisji satelitarnej ;)

 

 

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK)

 

ID: TOK FM

PID A: 121 (pol)

PID PCR: 120

SID: 4862

PID PMT: 1062

Provider: CYFRA +

Kodowanie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobnie jest zresztą z przekazem PR2 i Radia Jasna Góra które też nadają z tego samego transpondera jako stacje darmowe. Aż się dziwie dlaczego Cyfrowy Polsat nie dodaje tych stacji do swojej listy radiowej. Poza tym zauważyłem że brakuje przekazu PR4 oraz stacji dla zagranicy (są tylko w ścieżkach dźwiękowych z transpondera CP) a z satelity zniknęły przekazy Radia Zet Chilli i Antyradia które były na parametrach nc+ a dokładniej Cyfry Plus. Nie ma także ścieżek dźwiękowych stacji grupy RMF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiejszy ''Program Telewizyjny'' w Radiu TOK FM był poświęcony zapowiedziom jesiennych nowości w telewizji. Gośćmi Wojtka Krzyżaniaka byli: Grażyna Żabińska (redaktor naczelna ''Gazety Telewizyjnej''), Katarzyna Madey (redaktor naczelna ''Tele Tygodnia'') i Kamil Śmiałkowski (szef portalu ''hatak.pl'').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radio TOK FM rozszerza grono prowadzących wieczorne pasmo programowe. Wtorkowe "Wieczory TOK FM" będzie prowadzić Aleksandra Pezda. Będą też nowe audycje w TOK FM : "Gra w klasy" (godz.21.00); "Jestem z miasta" (godz. 22.00) .

 

http://media2.pl/media/114169-Aleksandra-Pezda-w-gronie-prowadzacych-Wieczor-Radia-TOK-FM.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A gdzie ten skandal???

Ja nie jestem wielbicielem tej stacji ale w tym wypadku mieli rację.Ludzie ze skrajnymi poglądami nie powinni być dopuszczani do głosu za równo z prawej strony jak i z lewej.

Tylko potem te media śmią nazywać siebie "obiektywne". Coś tu jest nie halo. Jestem przeciwko dyskryminacji W DEBACIE kogokolwiek. Jak wolność słowa, to wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

TOK FM już na 105,4 z Sieradza nadaje, sygnał w Zgierzu jest mocny, czyste Stereo z RDS, Antenę mam w kierunku Włocławka, wydaje mi się że będzie to mocniejszy nadajnik niż 97,4 w części województwa łódzkiego, w telefonie również sygnał jest mocny i stabilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...