Skocz do zawartości

Jakie programy z dawnej TV chcielibyście oglądać dzisiaj?


berdzisław
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Odkopię temat. Ja najbardziej chciałbym powrotu:

- Wieczorynka (powinny być nadawane stare bajki typu Reksio, Gumisie czy Smerfy a nie jakieś badziewie typu Peppa czy Masza). Od 19 do 19:30 mogłaby być emitowana jednocześnie w TVP1 i TVP ABC, a od 19:30 do 20 już tylko na tej drugiej stacji. Zresztą tak jest od dawna z serwisami informacyjnymi TVP, że są emitowane jednocześnie na TVP1/TVP2 i TVP Info. Wieczorynka musi być zachowana dla przyszłych pokoleń :)

- Teleranek

- Sonda

- Z kamerą wśród zwierząt

- Laboratorium 997

- Telewizja edukacyjna. Było to emitowane dawniej w godzinach porannych a niedawno (ponad rok temu) jako blok "Szkoła z TVP".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na początku lat 00s na Polsacie był taki program, w którym zamaskowany magik pokazywał różne sztuczki zdradzając ich sekrety. Nie pamiętam tytułu tego programu i chciałabym go ponownie gdzieś zobaczyć.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w ramówce takich programów jak " Luz", " Sonda", tak bardziej z myślą skierowanych do dorastającej młodzieży.

Zanim nastała  era na Big Brothery,Hotele Paradise,  Bitew na Głosy itp..Coraz częściej moje dziewczyny ( o zgrozo) sięgają do tego typu programów...

Chętnie bym zobaczył reanimację teleturniejów jak " Miliard w rozumie", gdzie sprawdzana była wiedza uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lakiman napisał:

Zanim nastała  era na Big Brothery,Hotele Paradise,  Bitew na Głosy itp..Coraz częściej moje dziewczyny ( o zgrozo) sięgają do tego typu programów...

Zgadza się. Co za czasy, że teraz lecą w dzień jakieś "Ukryte Prawdy", "Trudne Sprawy" i inne pierdoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Tak szczerze mówiąc to ja po prostu tęsknię za starą telewizją, taka jaka kiedyś była. 

Najbardziej brakuje mi teleturniejów i programów typu Call-TV, programów o komputerach/grach, programów z bajkami/anime które puszczałyby też starocie, czy też programów dla uczniów i studentów. 

Też brakuje mi tamtej atmosfery, gdzie telewizja była bardziej spokojna a nie tak krzykliwa jak teraz. 

 

Choć nie wszystko było wtedy lepsze (na przykład różnorodność oferty), to jednak jakość prezentowanych wówczas treści była zdaje się lepsza, a i sama telewizja miała bardziej rozrywkowy i zabawny charakter niż dzisiaj. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lannan napisał(a):

programów o komputerach/grach

Istnieje Polsat Games, jednak obecnie nie jest to bardzo popularny kanał, więc raczej małe szansę są na to, aby któryś nadawca coś takiego wprowadzał. Tego typu treści są obecne w internecie i tam mają główną widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Polsat Games nadaje również programy/seriale, które nie są powiązane ani z grami, ani nawet z technologiami. O ile anime jeszcze ujdzie (bo było też tego dużo w Hyperze), tak jednak tacy "Gliniarze" czy "Tajna historia XX wieku"... oooj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...