Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie podpiszę nowej umowy na Relax Mix Film to mi Cinemaxy zabiorą? Nadmieniam, że mam do tej pory Familijny + Relax Mix. Umowę mam do lipca 2007, czyli według mnie nie powinni zabrać!!! Romar7.

 

Zabiora zabiora Cinemaxy gdyz nie ma ich w umowie czy tez porozumienia na RX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aby sprawdzić ostatnią wpłatę i do kiedy jest opłacony abonament należy zadzwonić pod 0801080808 a następnie wybrać cyfrę 2 z klawiatury telefonu, potem wpisujemy numer karty 0732..... i gdy numer jest już zaakceptowany znowu cyfrę 2 z klawiatury.

Możliwości sprawdzenia przez internet jeszcze narazie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając regulamin natknąłem się na następujący punkt:

Regulaminu świadczenia usług.

IV. oferta i opłata Abonamentowa. Pakiety programów.

 

Pkt. 7. CP zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości Opłaty Abonamentowej i opłaty tytułu udostępnienia Dekodera, jak również innych opłat należnych na podstawie Umowy lub niniejszego Regulaminu w drodze skierowania do Klienta pisemnego zawiadomienia. W takim przypadku Klient ma prawo odstąpić od Umowy w drodze złożenia pisemnego oświadczenia w terminie 14 dni od otrzymania od CP zawiadomienia o zmianie wysokości opłat, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, z zastrzeżeniem postanowień 11 ust.3 niniejszego regulaminu. W przypadku braku złożenia przez Klienta takiego oświadczenia w przewidywanym terminie, Klienta obowiązywać będą nowe stawki. W przypadku, w którym Klient uiścił opłaty z góry przed dniem wprowadzenia podwyżki, klienta takiego nie będzie dotyczyła podwyżka opłat w odniesieniu do tych okresów rozliczeniowych, co do których klient uiścił opłaty przed dniem wprowadzenia podwyżki.

 

Czyli teoretycznie z umowy można zrezygnować albo zapłacić z góry i mieć gdzieś ich podwyżkę ( jeśli ktoś np. płaci familijny+pakiet sportowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ze nie ma w umowie, a to ze sa inne prawa (nie wiem jak sie to dokladnie nazywa) ale jesli ja decyduje sie na jakis produkt bo akurat w nim jest jakis program za dana cene (nie koniecznie zagwarantowany w umowie) a potem nie ma tego programu to ja moge zrezygnowac bo biorac produkt wziąlem go z tego powodu. Kiedys o tym w TV nawet mowili i nawet chyba tak mozna byla zrezygnowac z C+ jak Polsat zniknąl chociaz nie bylo go w umowie.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta sie zmienia bo wylaczaja Cinemaxy z RM ale ane sa nie uwzglednione w umowie na RM wiec nie mozesz zrezygnowac. Poprostu CP sie zabezpieczyl i ich nie wpisal do umowy wiec niemasz podstawy do zerwania umowy.

 

Ale powtarzam. Można zrezygnować nawet za dodanie kanału, a od stycznia wchodzi FOXLife. Ja zresztą umowę na Relax Mix podpisywałem już dawno temu, gdzie były uwzględniane Cinemaxy. CP zabezpieczył na nowych abonentów, ale na starych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ze nie ma w umowie, a to ze sa inne prawa (nie wiem jak sie to dokladnie nazywa) ale jesli ja decyduje sie na jakis produkt bo akurat w nim jest jakis program za dana cene (nie koniecznie zagwarantowany w umowie) a potem nie ma tego programu to ja moge zrezygnowac bo biorac produkt wziąlem go z tego powodu. Kiedys o tym w TV nawet mowili i nawet chyba tak mozna byla zrezygnowac z C+ jak Polsat zniknąl chociaz nie bylo go w umowie.

 

Krzychu

 

jezeli danego programu nie masz zagwarantowanego w umowie to jego znikniecie z oferty programowej nie jest podstawa do zerwania umowy. w koncu nikt nigdy nie dal Ci tego na papierku, ze to bedzie tam na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczytałem sie w umowe jakie programy sa wypisane - zagwarantowane w pakiecie podstawowym (Familijnym - umowa podpisana 2 tyg. temu) i nie ma tam wypisanych kanałów TVN Turbo i TVN Meteo. Czyli te kanały także może Polsat wyłączyć?? i nie bede mógł rozwiązać umowy jesli one znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym do tego jeszcze dochodza materialy reklamowe jesli tam sa te programy to tez jakas podstawa. Przeciez nie masz mozliwosci przeczytania umowy przed zakupem.... Jesli dostajesz umowe to jest dla Ciebie specjalnie wydrukowana. Wiec jestem pewien ze sa odpowiednie prawa chorniace kosumentow w tym przypadku.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma co zawracać sobie głowy. Dziś na infolinii rozwiali mi wszystkie wątpliwości. Przy pakiecie Familijnym i Relax Mix ( w moim przypadku umowa do lipca 2007) od 1 lutego Cinemaxy odlatują w kosmos. Umowy też nie można rozwiązać i zostawić sobie np. tylko Familijny.

Przeżyjemy, ale tłumaczenie Cyfrowego Polsatu mnie nie przekonuje.

 

Czy jest ktoś z Was w stanie sprawdzić czy po rozwiązaniu umowy zostają jakieś kanały Polsatu oprócz FTA. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpisz ze mną umowę na kanał X a ja za miesiąc podwyższę cenę o 1000% i powiem ci że nie możesz jej rozwiązać. Albo podpisz umowę na kanały X,Y,Z a ja wyciągnę kanał X z oferty i każę ci dodatkowo płacić.

 

 

Takie zmiany już dawno UOKiK wskazał jako podstawę do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest aż takie ważne co im się chciało napisać a co nie. Nie może być tak że napiszą, iż w ofercie jest np. tylko Polsat i Polsat2, skasują połowę kanałów i nic. To tylko bałagan. Ważne co odbierałeś. Zawsze można się oprzeć np. na stronie internetowej. Tam jest oferta tak samo wiążąca jak umowa pisemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przejzyjcie umowe na Relax Mix w ktorej niema mowy o Cinemax'ach wiec jest podstawa o zerwanie umowy

 

Wy wszystko inaczej rozumiecie ... wlasnie jakby byly Cinemaxy w umowie to ich zabranie byloby podstawa do zerwanai umowy a ich tam nie ma

 

To podpisz ze mną umowę na kanał X a ja za miesiąc podwyższę cenę o 1000% i powiem ci że nie możesz jej rozwiązać. Albo podpisz umowę na kanały X,Y,Z a ja wyciągnę kanał X z oferty i każę ci dodatkowo płacić.

 

Takie zmiany już dawno UOKiK wskazał jako podstawę do rozwiązania umowy.

 

Powiedz mi na jaki kanal masz podpisana umowe z CP ktory albo zmeienia cene albo wylatuje z oferty? Czekam na przyklad ale sie nie doczekam bo nie ma takiego kanału

 

To nie jest aż takie ważne co im się chciało napisać a co nie. Nie może być tak że napiszą, iż w ofercie jest np. tylko Polsat i Polsat2, skasują połowę kanałów i nic. To tylko bałagan. Ważne co odbierałeś. Zawsze można się oprzeć np. na stronie internetowej. Tam jest oferta tak samo wiążąca jak umowa pisemna.

 

Zadan ulotka reklamowka itp nie jest prawdziwa oferta i nie jest zadna podstawa prawna!

 

Edycja pitter: połączyłem 3 posty w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...