Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko do szanownych forumowiczów w związku z podwyżką.

Mam umowę ważna do kwietnia 2007 na Pakiet familijny i Relax mix.

Obecnie płacę 49,90 i chciałbym się dowiedzieć ile bedzie mnie kosztował full pakiet po skończeniu umowy, po podwyżkach (jesli zdecyduje sie na przedłużenie). Czy bedzie to 29,90+29,90 = 59,80 czy 35 + 29,90 = 64,90 czy może jeszcze jakaś inna kwota?

Dekoder mam na własność.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko do szanownych forumowiczów w związku z podwyżką.

Mam umowę ważna do kwietnia 2007 na Pakiet familijny i Relax mix.

Obecnie płacę 49,90 i chciałbym się dowiedzieć ile bedzie mnie kosztował full pakiet po skończeniu umowy, po podwyżkach (jesli zdecyduje sie na przedłużenie). Czy bedzie to 29,90+29,90 = 59,80 czy 35 + 29,90 = 64,90 czy może jeszcze jakaś inna kwota?

Dekoder mam na własność.

 

Pozdrawiam

 

Sprawdz zapis w umoie jezeli masz cos o tym ze po okresie podstawowym umowy abonament skoczy na 35 zl to wtedy bedziesz płacił 64.90 jezeli natomiast nie masz takiego zapisku to 49.80 ale najpewniej zadzwonic na infolinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

Zadzwoniłem i okazuje się ze bede płacił 59,80.

Ale tak swoją drogą to powinni jakoś wcześniej wysyłac propozycje przedłużenia umowy z jasno określonymi warunkami, (jak to jest z sieciach komorkowych) a nie żeby człowiek musiał sam sobie tym głowę zawracac.

 

Marzeniem juz jest zeby mozna bylo sobie ponegocjowac warunki nowej umowy jak z abonamentem w komorkach albo zeby chociaz dali jakies promocje dla stałych klientów ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa tak straszne podwyzki. Jezeli teraz place 49,80 za pakiet familijny + relax mix i bede je chcial miec nadal zaplace 10zl wiecej. jezeli komus nie zalezy na kanalach cinemax nadal bedzie placil 49,80zl. jesli o mnie chodzi moglbym z nich zrezygnowac, cena zostanie taka sama, a dojdzie fox life i inne kanaly w zamian. nie ma co narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno CP i pakiet mini.Jednak zdecydowałem sie na pakiet familijny.Na infolinii mi powiedzieli że jak podpisze nową umowe to stara sie anuluje a familijny bede miał dopiero po 3 miesiącach.Czy to prawda i czy przez trzy miesiące nie bede miał nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno CP i pakiet mini.Jednak zdecydowałem sie na pakiet familijny.Na infolinii mi powiedzieli że jak podpisze nową umowe to stara sie anuluje a familijny bede miał dopiero po 3 miesiącach.Czy to prawda i czy przez trzy miesiące nie bede miał nic?

 

prawdopodobnie przez te 3 miechy będziesz odbierał pakiet mini aż centrala przełączy Ciebie na pakiet familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najpierw powiedzieli, że dwa miesiące... Teraz sprawa wyglada tak: kupiłem moduł dostepu 8 grudnia z pakietem mini. Kilka dni później zadzwoniłem, że chcę zwiększyć na Familijny.Pierwszy miesiąc mam cały pakiet za darmo. 8 stycznia mam zapłacić 9,90 zł. W międzyczasie mam dostać, podpisać i odesłać nową umowę. 8 lutego mam zapłacć za Familijny i wtedy też taki mi uruchomią. Śmieszne to jest w Cyfrze zmiana pakietu trwa mniej niż godzinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh oh oh po trzykroć oh

 

czy oni muszą tak kombinować?

Było dobrze

familijny 29.90 + Relax Mix 19.90 = 49.80

a teraz

familijny 29.90 + Relax Mix Film 29.90 (a pytanie po co nowy pakiet? cinemaxy wyciagli z RM i wsadzili do RMFilm) :evil:

a w RM tylko dali pakiety: film, sport, bajeczka i muzyka (oh i po co to wszystko a tak w miarę było dobrze i teraz się trzeba zastanowić dodatkowo do nowego pakietu dopłacać 10zł za 2 cinemaxy czy sie opłaca) :?:

 

ps. a ceny nie zaokrąglają bo im się wydaje, że taka suma np 9.99 wygląda taniej (tak to określić można) niż 10zl bo z przodu jest 9 a nie 10 :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...