Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś potrzebował - co do włączenia opcji dodatkowych w nowych pakietach S, M lub L np. pakiet canal+ sport, to najlepiej włączyć na początku okresu rozliczeniowego i wyłączyć najpóźniej 2 dni przed jego końcem jeśli chcemy tylko na jeden miesiąc. Okres rozliczeniowy jest widoczny w ICOK i zależny od daty podpisania umowy. Natomiast żeby nie zapomnieć wyłączyć i uniknąć naliczania przez kolejne miesiące najlepiej zrobić to od razu po włączeniu opcji dodatkowej, wtedy opłata naliczy się tylko za 1 miesiąc. Dla nowych abonentów pierwsze włączenie dowolnej opcji dodatkowej jest bezpłatne przez pierwszy miesiąc.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - nie zauważyłem, bo tą informację widać dopiero po kliknięciu i akurat ten jeden nie jest dostępny w S i M. W moim przypadku jakbym się zdecydował to tylko pakiet S i tylko z modułem, bo złomu od nich nie potrzebuję. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na pakiet M z modułem Cl+ korespondencyjnie czyli mam prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Dnia 02.11. weszła nowa oferta świąteczna gdzie są darmowe 3 miesiące nie 1,  i dostęp do pełnej oferty przez 3 m-ce a nie 1 . Zastanawiam się czy nie odstąpić od starej umowy i nie podpisać nowej. Kiedy upływa termin odstąpienia od umowy jeżeli w systemie widnieje data wejścia w życie 29.10.2020r ? Jest jakiś wzór na odstąpienie od umowy ? czy można to zrobić w salonie czy trzeba wysłać na adres warszawski ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli za tydzień od czasu jak podpiszesz nową umowę pojawi się jeszcze lepsza oferta, to znowu zrezygnujesz? Ciekawe jaki jest limit na tego typu rezygnacje, bo teoretycznie można by było cały czas przed upływem dwóch tygodni rezygnować i podpisywać na nowo. :D Przy pakiecie S nie ma tego typu problemu, bo cały czas jest tylko miesiąc promocji (w teorii miesiąc).

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Flaga napisał:

Podpisałem umowę na pakiet M z modułem Cl+ korespondencyjnie czyli mam prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Dnia 02.11. weszła nowa oferta świąteczna gdzie są darmowe 3 miesiące nie 1,  i dostęp do pełnej oferty przez 3 m-ce a nie 1 . Zastanawiam się czy nie odstąpić od starej umowy i nie podpisać nowej. Kiedy upływa termin odstąpienia od umowy jeżeli w systemie widnieje data wejścia w życie 29.10.2020r ? Jest jakiś wzór na odstąpienie od umowy ? czy można to zrobić w salonie czy trzeba wysłać na adres warszawski ?  

Udzieliłem Ci odpowiedzi w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarcinKA napisał:

Poza możliwością, opcją jest pakiet niższy i tam go nie ma, jest premiumbox+.

 

a jakbym uparł się na CP to który to mniejsze zło.

Najlepszy sprzęt to własny. Na sprzęcie operatora zawsze są jakieś ograniczenia nawet czasami tak banalne jak brak możliwości dodania nowego kanału i czekanie aż operator zechce to zrobić lub nie zrobić wcale.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tail# napisał:

brak możliwości dodania nowego kanału i czekanie aż operator zechce to zrobić lub nie zrobić wcale.

Akurat w Polsacie to nie jest problem. Własny sprzęt też ma ograniczenia- multiroom ;)

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Akurat w Polsacie to nie jest problem. Własny sprzęt też ma ograniczenia- multiroom ;)

Multiroom to jest opcja dodatkowa i takie ograniczenie to żadne.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, petix napisał:

Witam

Dostałem taką propozycje

umowa 24 mies

pakiet M + HBO + bajki + cinemax + multiroom

 

srednia cena 40 zł na 2 lata prosze o opinie czy to szczyt czy cos moga dorzucic

1 - 12 m. po 20 zł

13 - 24 m. po 60 zł.,bajki i Cinemax w cenie. Upomnij się o pakiet L przez 6 miesięcy. Będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, petix napisał:

Witam

Dostałem taką propozycje

umowa 24 mies

pakiet M + HBO + bajki + cinemax + multiroom

 

srednia cena 40 zł na 2 lata prosze o opinie czy to szczyt czy cos moga dorzucic

hej, to oferta na przedłużenie umowy czy nowa? załatwiałeś przez tel. czy salon?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 09:35, stan69 napisał:

1 - 12 m. po 20 zł

13 - 24 m. po 60 zł.,bajki i Cinemax w cenie. Upomnij się o pakiet L przez 6 miesięcy. Będzie fajnie.

Zrobione. Dziękuje za pomoc. Co do odpowiedzi skad ta propozycja to z DUK po złożeniu wypowiedzenia. Czas do końca umowy 6m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...