Jump to content
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Skrócenie starej umowy nie ma wpływu na długość nowej.

Z góry przepraszam, jeśli pisze w złym wątku - nie zauważyłem tematu o ofertach dla nowych klientów. 

Dotychczas korzystałem z UPC, ale w nowym mieszkaniu kablówki brak, więc prosiłbym o poradę. Czy jako nowy klient (umowa jeszcze niepodpisana) jest szansa na ugranie czegoś lepszego niż oferty na stronie CP? 

Rozważam dwie opcję: 

1. Pakiet Familijny Max HD (zależy mi na Eurosportach+TVP Sport, nie wiem czy one wchodzą w skład Familijnego, czy to jakaś dodatkowa opcja Sport) + Eleven

2. j/w + Polsat Sport Premium

Z tego co widzę na ich stronie to opcja 2. jest za 80 zł, a opcji pierwszej brak. 

Z góry dziękuję za poradę!

Posted (edited)

Mam pytanie, czy jest jakaś promocja w ramach przejścia z pakietu rodzinnego na familijny?

Jest to do załatwienia i ile to kosztuje, czy automatycznie umowa ulegnie przedłużeniu?

Z góry dziękuję za info w tej sprawie.

:-)

W familijnym są już Eurosport, TVP Sport?

Edited by lukimann

@lukimann możesz złożyć wypowiedzenie umowy na pakiet Rodzinny HD i negocjować nową umowę na Familijny HD w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie. Eurosport i TVP Sport działa w Familijnym HD. Chociaż TVP Sport HD masz już w Rodzinnym HD.

Dopiero minęło 6 miesięcy od podpisania aneksu...

Jest tu jakis specjalista z CP i coś  doradzi ;-) ?

Czy nadal po umowie 12/3 nie można odnowić na 15/3 czy wróciła już ta możliwość?

Wkrótce będę miał 6 miesięcy do końca umowy i czas podjąć jakąś decyzję. Zastanawiam się czy po prostu nie zakończyć obecną umowę i liczyć na to, że w przeciągu 6 miesięcy pojawi się dekoder 4K. Wtedy po prostu nowa umowa z nowym sprzętem. Czy nie ma co liczyć na 4K w CP?

Ile czasu przed końcem umowy można wysłać wypowiedzenie? 

Wypowiedzenie możesz wysłać kiedy chcesz, natomiast oferty przedłużeniowe pojawiają się, gdy ICOK pokazuje 7 miesięcy do końca umowy. 

6 godzin temu, Globus903 napisał:

Ile czasu przed końcem umowy można wysłać wypowiedzenie? 

Ponieważ mogą Ci anulować ostatnie całe 6 miesięcy dotychczasowej umowy (przy zgodzie na nową) to wysyłasz wypowiedzenie, kiedy do końca zostało więcej niż 6 pełnych miesięcy... ale mniej niż 7. Wtedy masz czas aby spokojnie czekać na dostarczenie wypowiedzenia, otrzymania telefonu od nich i ustalenia nowych warunków. :)

A jeśli do końca umowy mam 2 miesiące i chcę zrezygnować z CP to mogę już wysłać wypowiedzenie? 

Dostałeś odpowiedź, że wypowiedzenie możesz złożyć w dowolnym momencie. W Twoim przypadku to nawet musisz już składać, ponieważ obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia.

• Upvote 1

A można złożyć wypowiedzenie w punkcie sprzedaży CP tam gdzie zawierałem umowę? 

Tak. Możesz w punkcie złożyć wypowiedzenie umowy. 

• Like 1

21 godzin temu, Globus903 napisał:

A można złożyć wypowiedzenie w punkcie sprzedaży CP tam gdzie zawierałem umowę? 

Najszybciej złożysz poprzez ICOK.

• Like 2

Witam . Chciałbym zapytać o to jak wygląda umowa z Cyfrowym Polsatem . Chodzi mi o internet domowy + telewizja , jakie są możliwości ? I czy działa to dość sprawnie chodzi mi o dekoder , stabilność internetu . 

• Like 1

Witam, Ostatnio podpisałem nową umowę przez telefon z wymianą dekodera i był kurier u mnie dał nowy dekoder wraz z umową a starego dekodera nie wziął i teraz nie wiem co robić a konsultant przez telefon mówił że mama dać kurierowi stary dekoder 

Pewnie wróci, a umowę podpisałeś tą co kurier zabiera ?

Mam problem.

Mam umowę w cyfrowym polsacie. W pakiecie mam kanały Polsat Sport premium.

W trakcie trwania umowy postanowiłem zawrzeć aneks na multirum. 

Przez błąd (może celowanie działanie) pracownika salonu CP został mi zabrany ten pakiet) a płacić trzeba to samo.

W odpowiedzi na moją reklamację CP odpisali że trzeba było przeczytać aneks.

Jak można tu ruszyć by przywrócili. Postraszyc ich rzecznikiem praw konsumenta, jakieś odwołanie.

Proszę o pomoc

16 godzin temu, Paweł9292 napisał:

Przez błąd (może celowanie działanie) pracownika salonu CP został mi zabrany ten pakiet) a płacić trzeba to samo.

Nie wiem czy coś wskórasz- nawet wątpię, ale myślę że to cię nauczy na przyszłość by takie rzeczy robić prze infolinię CP a nie w APS bo wtedy masz 14 dni na zmianę decyzji.