Jump to content
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Polsat Sport News jest tylko w pakiecie Sport HD z Fam.Max HD, trudno uwierzyć ale taka jest prawda.

Posted (edited)
W dniu 7.03.2020 o 12:29, DamPrz napisał:

Witam

W grudniu wypowiedziałem umowę CP (pakiet Familijny Max HD - 30zł/m-c)

Umowa kończy się 10 marca i nikt jeszcze nie dzwonił, aby zachęcić do pozostania.

Jaką oni mają politykę?

Niestety dzisiaj już za późno 

Brak sygnału, brak dostępu do ICOK

Dekoder do oddania i można tylko umowę nową podpisać 

A oferta nowa jest kiepska 

Mnie interesowałoby np Rodzinny HD + sport HD za maks 30 zł a tego nie ma

Resztę mam od C+

Więc CP niech się zastanowi nad ofertą uzupełniającą dla abonentów C+

Edited by DamPrz

@DamPrz ktoś pisał, że to da się odkręcić do 30 -tu dni, tel. do DUK 222 127 128. Szkoda nabytych praw, możesz mieć Rodzinny za 5 zł.

No rzeczywiście udało się 

Kobieta mówi że włączą kanały z powrotem 

W piątek zadzwoni i telefonicznie będą dogrywane formalności 

Dzięki za numer

To jakaś infolinia dla specjalnych przypadków 

Witam,

Ja mam taki "problem" - może nie problem, ale chcę już definitywnie zakończyć naszą współpracę. 

Umowę miałem na 24 miesiące do 9 lutego. Wypowiedzenie wysłane listem poleconym (9 stycznia). Dostarczone, gdyż otrzymałem odpowiedz od Pana Kamila -  Kierownik Sekcji Obsługi Korespondencji Email. 

Cytat

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że umowa zostanie rozwiązana 09 marca 2020 r.

... ale nadal mam dostęp do usługi TV + naliczona kwota za abo za miesiąc marzec 2020, czyli w icok widnieje jako zaległość naliczona po zakończeniu świadczenia usług. Mój okres rozliczeniowy zaczyna się od 9 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj dostałem sms o treści:

Cytat

Cyfrowy Polsat: nie odnotowaliśmy wpłaty za abonament. Wzywamy do uregulowania należności w kwocie (...)

Jakieś sugestie? Chcą naciągnąć na kasę, nie rozumiem tego?

@cosmonet potwierdzenie przyjęcia listu od CP masz już w domu ? Zadzwoń na infolinię, podaj datę dostarczenia listu i zapytaj gdzie oddać sprzęt i czy masz jakieś zaległości wobec CP. Dla pewności zapisuj sobie dokładną datę rozmowy z konsultantem.

18 godzin temu, cosmonet napisał:

Witam,

Ja mam taki "problem" - może nie problem, ale chcę już definitywnie zakończyć naszą współpracę. 

Umowę miałem na 24 miesiące do 9 lutego. Wypowiedzenie wysłane listem poleconym (9 stycznia). Dostarczone, gdyż otrzymałem odpowiedz od Pana Kamila -  Kierownik Sekcji Obsługi Korespondencji Email. 

... ale nadal mam dostęp do usługi TV + naliczona kwota za abo za miesiąc marzec 2020, czyli w icok widnieje jako zaległość naliczona po zakończeniu świadczenia usług. Mój okres rozliczeniowy zaczyna się od 9 dnia każdego miesiąca. Dzisiaj dostałem sms o treści:

Jakieś sugestie? Chcą naciągnąć na kasę, nie rozumiem tego?

Witaj. Napisz do mnie w wiadomości prywatnej i podaj tam numer karty z dekodera. 

Posted (edited)

Do Specjalista CP. 

Sport w dobie koronawirusa leci na łeb na szyję. Odwoływane są wszelakie imprezy jakie są. Pytanko takie. Co kanały Premium i dodatkowo płatne będą wtedy pokazywać jak nie będzie nic LIVE? Planujecie jakieś zniżki, rabaty na kanały sportowe? Ewentualnie zniżka w abonamencie?

Edited by marcin81
  • Upvote 1

Posted (edited)

@marcin81Jajcarz z ciebie:mrgreen:

płacisz za kanały a nie ich treści

Edited by OlafS

[mention=5948]marcin81[/mention]Jajcarz z ciebie:mrgreen:
płacisz za kanały a nie ich treści
Akurat w przypadku tych kanałów to pytanie nie jest bezzasadne. Od początku reklamuje się je jako jedyne, które mają LM i LE (i w zasadzie tylko to), a ludzie płacą aby puchary oglądać i ...
  • Upvote 1

@torre24Tak by było gdyby CP z własnego widzimisie przestał transmitować normalnie rozgrywane spotkania, ale te już się odbywać póki co nie będą a to wprowadziła federacja piłkarska, która jest wyżej od nadawcy, tak obrazowo, ale zupełnie z innej beczki-  jak w regulaminie usług zachodzi zmiana z powodów ustawowych to my też nie mamy nic do pogadania bo działa tu prawo wyższe.

Czy w obecnej sytuacji (pandemia koronawirusa) istnieje możliwość wysłania wypowiedzenia umowy np. pisząc maila do Cyfrowego Polsatu? Jeśli tak to czy takie wypowiedzenie umowy jest skuteczne i co powinno zawierać takie wypowiedzenie umowy? Pytam dlatego by do maksimum ograniczyć swoją obecność w zatłoczonych miejscach na czas pandemii

Oczywiście, możesz to zrobić poprzez ICOK.

Posted (edited)
6 minut temu, wally79 napisał:

Czy w obecnej sytuacji (pandemia koronawirusa) istnieje możliwość wysłania wypowiedzenia umowy np. pisząc maila do Cyfrowego Polsatu? Jeśli tak to czy takie wypowiedzenie umowy jest skuteczne i co powinno zawierać takie wypowiedzenie umowy? Pytam dlatego by do maksimum ograniczyć swoją obecność w zatłoczonych miejscach na czas pandemii

A co ma do tego pandemia koronowirusa? Taka możliwość istnieje od dawna. A co ma zwierać? To chyba oczywiste to co do tej pory zawierało.

Edited by czerstwy

Skąd moje wcześniejsze pytanie? Bo do tej pory wypowiedzenie umowy zawsze załatwiałem w APS Cyfrowego Polsatu ewentualnie wysyłając je za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nigdy natomiast nie korzystałem z możliwości wypowiedzenia umowy pisząc maila. Powiedzcie mi czy pisząc takiego maila załączam do niego skan pisma z moim podpisem czy wystarczy zwyczajnie napisać maila bez takiego skanu pisma?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Dzięki@czerstwy za wyjaśnienie sprawy. Ostatnie pytanie: czy wysyłając maila dostanę z Cyfrowego Polsatu jakieś potwierdzenie że takową czynność wykonałem? W APSie dostawałem potwierdzenie, wysyłając wypowiedzenie pocztą miałem potwierdzenie w formie zwrotki. A jak jest w przypadku maila?

Zawsze przedłużałem umowę na 15 miesięcy w tym trzy miesiące gratis, pakiety Familijny Max HD + Sport/Cinemax//Film +  Multiroom.

Wczoraj dzwoniłem do Polsatu i nie chcieli mi dać tych trzech gratisowych miesięcy, tylko jeden. 

Co można aktualnie "utargować" przedłużając umowę dla stałych/starych 😉 abonentów?

Od 14 listopada ub.r. umowy są 15/1 i 29/3 z wymianą lub bez wymiany sprzętu. Pozostałe - 12/3 i 24/6 były i nadal są.

Te pakiety co masz to za 70 zł w umowie 24/6 i dodatkowo OTG w cenie. Oczywiście po wypowiedzeniu.

Witam, 

Kończy mi się umowa na familijny HD + Cinema za 40 zł. Do tego moduł CI+. 

Czy mogę w ramach przedłużenia umowy dobrać dekoder a oddać moduł.? Konsultant chce mi dać nową a tę mam wypowiedzieć. 

Nowy sprzęt- nowa umowa, inaczej nie pójdzie.