Jump to content
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Witam.

Po wypowiedzeniu umowy dostałem telefon od DUK. Oferta zaakceptowana, wysłali kuriera, ale nie mogłem odebrać przesyłki (dodatkowy dekoder), ponieważ mam dwa imiona, a na aneksie było tylko jedno (kurier sprawdził dowód). Mogę zmienić dane poprzez ICOK, czy muszę udać się osobiście do punktu obsługi?

Witaj. Takiej zmiany, można dokonać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Możesz również, przesłać mi w wiadomości prywatnej numer karty z dekodera. Przekażę ją do odpowiedniego działu, w celu zweryfikowania sprawy.

Mam pytanie,

Jakiś czas temu wziąłem nową umowę na TV Satelitarną. Niestety musiałem zmienić miejsce zamieszkania. W nowym budynku (wybudowany po 2013r.) nie ma instalacji SAT - mimo iż mam w pokojach gniazdka ze złączami SAT, to brak w nich sygnału. Dodatkowo deweloper, zarządca budynku, odmawia mi możliwości zawieszenia anteny. No i mam problem bo umowa długa na TV a nie mogę z niej korzystać. W budynku jest za to nowa instalacja światłowodowa. Czy byłaby możliwość zamiany umowy na TV Satelitarną na tą dostarczaną w technologii IPTV z dodatkową opcją wzięcia od CP/Plusa internetu w technologii światłowodowej?

@stonka 

Witam,
dziękuję za przesłaną wiadomość. Proszę, napisz w tej sprawie na adres: [email protected] lub wyślij zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. W wiadomości zamieść dokładny opis sprawy i swoje preferencje. Konsultanci zweryfikują dostępne opcje i wrócą do Ciebie z odpowiedzią.

Dziś wysłałem poprzez ICOK wypowiedzenie umowy na telewizję w Cyfrowym Polsacie. Jak długo będzie trzeba czekać na odpowiedź?

Edited by bartek2lp2

Ja ostatnio wysłałem i równo tydzień po doręczeniu poleconego miałem telefon od nich.

Do 48 godzin jeżeli nie dostaniesz potwierdzenia na ICOK, to zadzwoń do DUK czy wpłynęło wypowiedzenie.

Witam.

Mam internet światłowodowy  + telefon stacjonarny od Netii i TV Sat (Evobox) od Polsatu. Skoro Polsat kupił Netię to czy istnieje możliwość zamiany Evoboxa na Giganagrywarkę i skumulowanie to w jedną fakturę jako Internet i TV od Netii?

Pozdrawiam, Rafał.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
  • Confused 1

Witam. 

Jak pisałem wyżej, kurier nie zostawił mi nowej umowy i dekodera. Pytanie brzmi, czy mam czekać, aż nastąpi zwrot do nadawcy (tak przynajmniej twierdzi konsultant), czy mogą wysłać nową umowę z dekoderem, a tą poprzednią anulować (finalnie i tak się stanie, chodzi o czas)?

Nikt Ci nie wyślę nowej, dopóki nie będzie zarejestrowany zwrot obecnej przesyłki. Musisz niestety czekać.

Godzinę temu, 333mateusz napisał:

Witam. 

Jak pisałem wyżej, kurier nie zostawił mi nowej umowy i dekodera. Pytanie brzmi, czy mam czekać, aż nastąpi zwrot do nadawcy (tak przynajmniej twierdzi konsultant), czy mogą wysłać nową umowę z dekoderem, a tą poprzednią anulować (finalnie i tak się stanie, chodzi o czas)?

Zgadza się. Należy czekać na zwrot.
Czy zaktualizowałeś już swoje dane? Jeśli tak, podaj mi w wiadomości prywatnej numer karty z dekodera. Przekażę go do odpowiedniego działu, w celu zweryfikowania sprawy. 

Jeżeli chodzi o aktualizację danych to po pierwszym telefonie kazano mi się udać do APS. Zadzwoniłem z czystej ciekawości za godzinę i miła Pani powiedziała mi, że za chwilę to załatwi i tak się stało (dopisała moje drugie imię). Specjalista, nie mogę wysłać Ci wiadomości prywatnej.

Już jest możliwość wysyłania do mnie wiadomości prywatnych. Zachęcam do kontaktu w tej sprawie.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Zajrzałem do umowy z lipca 2018 na Rodzinny HD 24/3 za 5 złotych i nie ma w niej informacji o cenie po okresie podstawowym, więc to jeszcze stary regulamin i nie ma potrzeby aneksowania celem utrzymania ceny. W nowszej umowie sprzed roku jest wyraźnie napisane, że po okresie podstawowym cena pakietu to 15 złotych.

Witam, 

Jutro kończy się mi umowa z Cyfrowym Polsatem. Miałem ofertę przedłużenia umowy, przyjętą telefonicznie, kurier w drodze, ale nie odebrałem przesyłki od kuriera i co za tym idzie, nie doszło do podpisania umowy. Pisząc w skrócie - konsultant wprowadził mnie w błąd w pewnej kwestii. Doszedłem do tego, kiedy kurier był w drodze.

Pozdrawiam serdecznie,

Adam.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).

Witam. Przykro mi z powodu tej sytuacji, konsultant na pewno nie miał złych intencji.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany ofertą, napisz do mnie wiadomość prywatną, a konsultant oddzwoni i postara się dobrać atrakcyjne warunki umowy.

Sprawdzałem na stronie internetowej ofertę Polsatu w najmniejszym pakiecie Rodzinnym HD + Cinemax HD.W opisie jest 83 kanały, ale po wybraniu "wybierz" i wybraniu dekodera, pokazuje się strona z podsumowaniem i wtedy już jest 79 kanałów. Z czego to wynika?

Ja kiedyś wysłałem mailem skan podpisanego pisma i wystarczyło.

Czy robią obecnie umowy (przedłużeniowe) 15 w tym 3 miesiące za darmo?

Podczas ostatniego przedłużenia na 12/3 usłyszałem, że to mogą teraz zrobić ale z kolejnym przedłużeniem gdybym chciał na 15 to może być problem bo 15/3 im zniknęło z systemu i tylko 15/1 mogą dać. Czy ktoś się z tym spotkał może?

We wrześniu ub. roku dokładnie wziąłem taką umowę o jakiej piszesz 15/3. Natomiast już w styczniu bieżącego roku wziąłem umowę 12/3 (ze względu na wycofanie Cbs Action). 

• Thanks 1