Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium Max z PSP na dwa dekodery. Mogę zapłacić 115 przy 24/6. Jeżeli powie mi, że nie mogą dać złożę wypowiedzenie. Mnie zależy na PSP, ale HBO GO i HBO przydałoby się dla reszty rodziny. W NC+ konsultanci mieli większe pole manewru. Gdyby nie LM to dalej byłbym u nich. Przy podpisywaniu umowy powiedziałem na czym mi zależy. Konsultant nawet się nie zająknął, ale jestem pewien, że już wiedzieli o nowych kanałach.  
Przepraszam za off-topic ale ja zostałem w nc+ i jak najbardziej się opłacało. Jeśli chodzi o Polsat to nie warto się spieszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy zawartej w punkcie.

Pewnie opcji od odkręcenia nie ma, ale można złożyć zażalenie/skargę na tego konsultanta, bo od strony prawnej może wszystko gra ale od strony moralnej to niekoniecznie. Oferować to samo za 10 zł więcej na umowę na czas oznaczony, podczas gdy umowa przeszłaby na czas nieoznaczony z takim samym lub podobnym skutkiem to chyba uczciwe nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik nie może sam z siebie podnieść ceny pakietu. Pakiet Familijny Max w standardzie to koszt 50 zł.@mufex pisze - dał się przekonać na to samo za 10zl więcej. Bo niby już tej oferty co chce to nie ma. Czyli z tego wychodził by Fam.Max HD +Film+Sport+Cinemax.A to jest cena 60 zł za pakiet.Tu się możemy tylko domyślać co za pakiet konsultant zaproponował ale wychodziło by na ten co pisałem.Pytanie czy w tej ofercie którą otrzymał są darmowe miesiące ,czy wszystkie płatne ? Skargi na konsultanta też nie wniesiesz bo rozmowa nie jest nagrywana i nikt niczego nie udowodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

potwierdzam, że można wypowiedzieć umowę online.

Wysyłamy tekst wypowiedzenia przez ICOK lub z konta pocztowego z którego zawarliśmy umowę na adres kontakt@cyfrowypolsat.pl.

Proponuję zadzwonić na drugi dzień i upewnić się, że doszło.

Czterech konsultantów twierdziło, że minimalny okres z kanałami SP to 29 miesięcy przy przedłużeniu umowy.

Ostatni o godz.13.30. Gdy zadzwoniłem o 14 upewnić się, czy wypowiedzenie online wystarczy dowiedziałem się, że na moim koncie jest propozycja, która w chwili obecnej mnie satysfakcjonuje. W piątek powinienem odebrać nowy dekoder MR z wi-fi.

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc :)

Na kolejne 24 miesiące jestem z Wami ?

 

21 godzin temu, torre24 napisał:
W dniu 26.09.2019 o 17:35, ostatni43 napisał:
Premium Max z PSP na dwa dekodery. Mogę zapłacić 115 przy 24/6. Jeżeli powie mi, że nie mogą dać złożę wypowiedzenie. Mnie zależy na PSP, ale HBO GO i HBO przydałoby się dla reszty rodziny. W NC+ konsultanci mieli większe pole manewru. Gdyby nie LM to dalej byłbym u nich. Przy podpisywaniu umowy powiedziałem na czym mi zależy. Konsultant nawet się nie zająknął, ale jestem pewien, że już wiedzieli o nowych kanałach.  

Przepraszam za off-topic ale ja zostałem w nc+ i jak najbardziej się opłacało. Jeśli chodzi o Polsat to nie warto się spieszyć...

Do mnie zadzwonili z super ofertą na drugi dzień po podpisaniu umowy z CP

Wiem, że tak jest i będzie, ale to chore, że trzeba złożyć wypowiedzenie, aby zdobyć coś więcej aniżeli nowy klient.

Niestety wtedy NC+ nie miało w ofercie kanałów z LM iLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kara = się abonament. Zazwyczaj jest mniejsza niż suma pozostałych abonamentow. Kara jest określona na umowie w okienku ULGA PRZYZNANA ABONAMENTOWI i jest proporcjonalnie wyliczana do końca umowy. Jeśli chcesz orientacyjnie wyliczyć to podziel tą kwotę przez liczbę miesięcy z umowy a później pomnoż przez liczbę miesięcy, które pozostały do końca umowy i będziesz miał przybliżona karę. A jak chcesz szczegółowo to rozbij to na dni a nie miesiące. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wypadłem z obiegu, więc wolę zapytać. Mam umowę na Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie (ta promocyjna), chcę ją zamienić na umowę na Familijny HD za 19,99 zł (także promocyjną), czas trwania tej umowy 24 miesiące. Moje pytanie brzmi czy po tych 24 miesiącach nadal będę płacił za ten pakiet 19,99 zł miesięcznie czy coś się zmieni ? Coś mi świta, że Cyfrowy Polsat już tego nie gwarantuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Moja umowa na Rodzinny HD 24/3 w cenie 5 złotych, po okresie promocji cena zmieni się na 15 złotych miesięcznie. Nawet bez aneksowania będzie to raczej promocyjna cena, nie chce mi się szukać cennika, ponieważ na pewno będzie aneksowania jeśli będzie podobna oferta do tej za 5 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miesięcy przed końcem podstawowego okresu można wypowiedź umowę żeby zmniejszyć cenę abonamentu? pozostało mi 7 miesięcy a z tego co słyszałem to chyba zawsze jest mowa o 3 miesiącach ale przeczytałem tu na forum że ktoś pisał pismo żeby tak zrobić w 6 miesięcy do końca żeby zmienić pakiet na 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma pakiet Rodzinny HD (bez CINEMAX I ELEVEN SPORT HD)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2

Nie ma nawet TVNów, a płaci 35zł. Umowa już od dawna na czas nieokreślony.

Bardzo zależy znajomemu (oprócz tego co ma) na POLSAT SPORT NEWS.

Na co może liczyć przedłużając umowę na 24 lub 29m-cy w cenie 30-40zł.

Co udało Wam się wynegocjować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku jest zaznaczony pakiet Familijny HD a nie Rodzinny HD więc TVN-y powinny być wszystkie, może tych kanałów nie ma ze względu na słaby sygnał a w ofercie je ma. Wątpię żeby miał tak drogi pakiet Rodzinny HD. A co do oferty to najbardziej opłaca mu się pakiet Familijny Max HD za 30 zł w opcji 24/3 bo jest tam Polsat Sport News HD tylko że nadawany promocyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od początku.

Znajomy ma pakiet Rodzinny HD z CINEMAX i ELEVEN (dzisiaj sprawdzałem).

Płaci za to 35zł.

 

"A co do oferty to najbardziej opłaca mu się pakiet Familijny Max HD za 30 zł w opcji 24/3"

Jeżeli udałoby się Familijny Max HD wynegocjować za 30zł to by było super.

Więc muszę iść ze znajomym do punktu CP i zobaczyć co Oni na to.

Ewentualnie zadzwonić na infolinię lub dać wypowiedzenie i niech dzwonią.

 

"może tych kanałów nie ma ze względu na słaby sygnał a w ofercie je ma"

Jeżeli chodzi o antenę to wszystko jest dobrze ustawione.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...