Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wejdź w iCOK i wycofaj tą zgodę: :)

 

Używanie urządzeń końcowych w celu otrzymywania informacji marketingowych
 
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Zgoda jest niezależna od czasu obowiązywania Umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pod koniec czerwca kończy mi się umowa w CP i otrzymałem ofertę zmniejszenia pakietu na rodzinny na głównym dekoderze dopiero po odesłaniu multiroomów (3 sztuki). Ktoś miał taką sytuację? Wysłaliście dekodery na Łubinową pocztą? Czy jest jakiś wzór, jak zaadresować? Bo szukam i nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce zrezygnować z dekoderów multiroom i dopiero przedłużyć umowę i okresie promocyjnym kiedyś tak było że samemu się wysyłało dekodery na ul. Łubinową z informacją o chęci przedłużenia bez tych dekoderów. W punkcie przyjmowali dodatkowe dekodery podpisując aneks już będąc w umowie na czas nieokreślony. Może teraz jest inaczej.

Wiemy że lepiej aneksować umowę przez DUK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka, ostatnio wypowiedziałem jedną z umów (mam 2) i oczywiście kilka dni po dostarczeniu wypowiedzenia zadzwonił telefon i konsultant proponował przedłużenie umowy.

 

Wszystko sobie ustaliliśmy tak jak planowałem i w tym momencie konsultant zobaczył, że mam także drugą umowę, która za kilka miesięcy także dobiegnie końca. Mimo tego iż nie wysłałem wcześniej wypowiedzenia tej drugiej umowy to udało się podczas tej rozmowy załatwić także jej przedłużenie na identycznych warunkach co pierwszą umowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza umowa miała 6 miesięcy do końca (te do "wykasowania"), natomiast druga chyba już tylko 2. Może dlatego udało się za jednym razem (bez wypowiedzenia tej drugiej) załatwić oba przedłużenia podczas jednej rozmowy?

 

Druga była wcześniej na 24 mies., ale nie dopytywałem się o opcję 12m gdyż pierwszą przedłużałem na 15m (wcześniej była na 12) i chciałem skonsolidować obie umowy czasowo. Tak więc obie na 15m przedłużyłem.

 

Co do warunków to obie przedłużyłem na takich samych warunkach, czyli skasowanie pozostałych miesięcy starej umowy, pierwsze 3 mies. za darmo i utrzymanie status quo pod względem cenowym. W przypadku tej drugiej natomiast (tej bez wcześniejszego wypowiedzenia) pozwolono mi od razu usunąć pakiet rozrywka i utrzymano całkowicie darmowy multiroom na 3 dodatkowych dekoderach. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aster napisał:

Pierwsza umowa miała 6 miesięcy do końca (te do "wykasowania"), natomiast druga chyba już tylko 2.

To czym ty się tu podniecasz :?:

Jakby ta druga miała do końca 8 czy 10 miesięcy to faktycznie mi9ałbyś się czym chwalić a tak to jedynym prawdziwym "zwycięzcom" jest konsul z DUK, który zarobił dwie prowizje za jednym zamachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi wyłącznie o to, że udało się załatwić dwie nowe umowy mimo iż tylko wysłałem wypowiedzenie dla tej pierwszej.

 

Jeśli osoba z DUK otrzyma za to podwójny bonus to super, bardzo się cieszę. Dla mnie to była spora oszczędność czasu za jednym razem załatwić dwie sprawy. Drugie wypowiedzenie czekało na wysłanie a tak nie musiałem się już fatygować na pocztę bo sprawa się rozwiązała podczas jednej rozmowy telefonicznej. :)

 

Dziwi mnie natomiast to, że nie oferowano mi w ogóle tych nowych kanałów sportowych Premium. Jedynie wspomniano, że dotyczy to dłuższych umów czy coś w tym stylu.

 

Natomiast pod koniec dnia mam dwie przedłużone umowy na 15 mies. i na jakiś czas jest spokój. Pytanie co zrobić jeśli w Cyfrowym Polsacie zadebiutuje wreszcie nowy dekoder 4K...czy będzie się opłacało wymienić aktualny Evobox podczas trwania umowy czy lepiej będzie wygasić te obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam umowę na czas nieokreślony, pakiet mini hd, opłacony wiele miesięcy do przodu. Chciałbym zrezygnować całkowicie z CP, tzn nic nie płacić, nie mieć umowy, oddać sprzęt. Odzyskanie nadpłaty mnie nie interesuje.

 

Od czego zacząć, w sensie - jaki wzór wypełnić, na jaki adres go wysłać, czy może robić to telefonicznie, nie wiem nic, proszę o wskazówki dla laika. Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 16:29, piranha napisał:

Posiadam umowę na czas nieokreślony, pakiet mini hd, opłacony wiele miesięcy do przodu. Chciałbym zrezygnować całkowicie z CP, tzn nic nie płacić, nie mieć umowy, oddać sprzęt. Odzyskanie nadpłaty mnie nie interesuje.

 

Od czego zacząć, w sensie - jaki wzór wypełnić, na jaki adres go wysłać, czy może robić to telefonicznie, nie wiem nic, proszę o wskazówki dla laika. Pozdrawiam i dziękuję

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP ,podstrona 621. Wzór wypowiedzenia był gdzieś tu na forum ,musisz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można samemu napisać, bez wzoru. Zamieszczasz tam wszystkie dane i wysyłasz poleconym.

 

List może wyglądać np. tak:

----------

 

Miejscowość, data

 

Imię Nazwisko

Adres

Adres

PESEL

Nr karty dekodującej

Nr telefonu

Biuro Obsługi Klienta
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. dla numeru karty dekodującej XXXXXXXXXXXX wraz z dniem zakończenia minimalnego okresu obowiązywania umowy.

 

Z poważaniem,
 

Podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór masz wyżej tylko piszesz - Wypowiadam umowę o świadczenie usług na mobilny internet   pomiędzy mną a ......................... dla numeru karty XXXXXXXXXXXX  z zachowaniem okresu wypowiedzenia określonego w regulaminie. Zanosisz do punktu i tam Ci powiedzą gdzie i do kiedy oddać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli wysyłam pierwszy raz wypowiedzenie umowy które chciałbym przez ICOK , czy tak może wyglądać żeby mieć jakieś lepsze warunki?

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej/internetu/telefonii* pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...