Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

@morel.

Zmieniły się zasady rabatowania usług w SmartDom. W przypadku przedłużenia umowy rabat -50% zostanie zamieniony na 25 zł. Za odpowiednik obecnej oferty będziecie musieli zapłacić 110-25 zł (pakiet Premium MAX), czyli 85 zł + 10 zł za 2xMR, czyli łącznie 95 zł. 

 

Jeżeli umowę podpisywaliście przed lutym 2018r. to można nie przedłużać umowy na telewizję, wtedy umowa przejdzie na czas nieokreślony(ceny nie wzrosną), a rabat zostanie zachowany nadal w formie -50%. Warunkiem utrzymania rabatu jest wtedy utrzymywanie Abonamentu w Plusie na poziomie ceny, jaka obowiązywała dotychczas. W takim układzie stracisz możliwość wymiany dekoderów. Wybór należy do Ciebie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, 22 kwietnia kończy mi się umowa z CP na telewizję (innych opcji nie potrzebuje). Aktualnie mam

Familijny Max HD

Film HD

Cinemax HD

Sport HD

CP GO OTG

3 x Multiroom HD

Płacę 79,99 i chciałbym pozostać na tych samych warunkach również z CP GO ale proponują mi warunki które nie są do zaakceptowania tzn:

15mcy za 79,99 te same warunki ALE bez CP GO

lub 29mcy za 79,99 z CP GO.

Panowie co robić?

A może będzie najkorzystniej zakończyć współprace i podpisać nową umowę?

 

Edytowane przez Kamillo5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się za 17 miesięcy i chce przejść do konkurencji akurat będą mistrzostwa Europy wiec może będą jakieś fajne oferty czy wypowiedzenie mogę wysłać już teraz czy poczekać aż zostanie 6 miesięcy do końca umowy? Trochę szkoda bo jako jeden z niewielu mam jeszcze aktywny pakiet ipla mix ale trudno będzie znaleźć kogoś do cesji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzenie wysłałeś ? Jeśli nie to zrób to w punkcie CP lub wyślij e-maila z ICOK-a. ON THE GO jest płatne przy umowach krótkich - 12 i 15 mies.( 5 zł ).
Dopiero w ostatnich postach taka informacja mi się przewinęła, wcześniej tego nie wyłapałem, a sam będę przedłużał umowę.
Mam pakiet premium max z HBO czyli ok 100 zł z OTG w cenie.
Poważnie jeśli chcę mieć to samo w tej samej cenie to umowy 12 ani 15 miesięcy nie są dla mnie? Bez dopłaty 5 zł zostaje tylko 24 miesiące?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stan69 napisał:

Teraz możesz z CP pogadać, a jak się bardzo niecierpliwisz to sam zadzwoń do DUK, tel. 222 127 128. Trzeba było tak zrobić pół roku temu,miałbyś mniej miesięcy płatnych. Pozytywnej negocjacji !!!

Według ICOK mam jeszcze 8 miesięcy do końca umowy, a już dzisiaj dzwonili do mnie z tego numeru. Ponieważ chcę zrezygnować z HBO a co za tym idzie mniej płacić to oferty będą dla mnie  3 miesiące przed końcem. Dostałem info że będą do mnie dzwonić gdy tańsze  oferty się aktywują.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szunaj napisał:

Według ICOK mam jeszcze 8 miesięcy do końca umowy, a już dzisiaj dzwonili do mnie z tego numeru. Ponieważ chcę zrezygnować z HBO a co za tym idzie mniej płacić to oferty będą dla mnie  3 miesiące przed końcem

No to se teraz policz - ile byś już zaoszczędził przyklepując umowę od następnego okresu+ 3 miesiące gratis czy nie lepiej dawać im już za ten badziew pod szyldem HBO  :?:

co się bardziej opłaca to już twoja decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maniu napisał:

Dopiero w ostatnich postach taka informacja mi się przewinęła, wcześniej tego nie wyłapałem, a sam będę przedłużał umowę.
Mam pakiet premium max z HBO czyli ok 100 zł z OTG w cenie.
Poważnie jeśli chcę mieć to samo w tej samej cenie to umowy 12 ani 15 miesięcy nie są dla mnie? Bez dopłaty 5 zł zostaje tylko 24 miesiące?

W Premium MAX HD OTG jest w cenie, nawet przy umowie na 12 czy 15 miesięcy. Nie będziesz musiał dopłacać piątki. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam ... od niedawna mam PSP i tak się zastanawiam nad jednym.

https://zapodaj.net/images/8cb283ca67289.jpg na załączonym obrazku jest napisane " 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat ". No i tak patrząc generalnie kanały na których można oglądać  to PSP1 i PSP2. Skoro bez dodatkowych opłat to czy podczas emisji meczów LE na tych kanałach mecze Benfica-Frankfurt  oraz villarreal- Valencia będą dostępne bez tych opłat czy trzeba ekstra zapłacic 40 zł by sobie te mecze zobaczyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...