Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jeszcze kolejnych dat nam podasz w kolejnych wpisach?

Prosiłem, chronologicznie co się działo z umową od listopada 2011 i co Ty robiłeś. Jakieś wypowiedzenie składałes? Kiedy? Nowa umowa, to zupełnie nowa umowa, czy może jednak przedłużenie tamtej?

Napisz raz, jasno i klarownie. Inaczej dalsze pisanie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, swojadroga napisał:

10.11 zawarta umowa z Cyfrowym polsatem, która trwała 4 lata. Później co miesiąc automatycznie się odnawiala.

14.09.2018 podpisanie nowej umowy, zupełnie nowej. 

22. 10.2018 oddanie modemu. 

 

10.01.2019 wezwanie do zapłaty. 

15 minut temu, swojadroga napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto w końcu rozwiązał tę umowę, skoro ty nie składałeś wypowiedzenia? Bo z tej twojej nieskładnej pisaniny wychodzi mi, że radośnie przestałeś opłacać aktywną umowę, CP się... zirytował i sam ją rozwiązał, a ty masz zaległe kilka abonamentów, no i opłatę za niezwrócony modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 19:51, Paulinli napisał:

14.09.2018 podpisanie nowej umowy, zupełnie nowej. 

22. 10.2018 oddanie modemu. 

 

10.01.2019 wezwanie do zapłaty. 

 


Sugeruję, abyś w tej sprawie napisał zgłoszenie na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl
Zamieść w nim swoje dane oraz pełen chronologiczny opis wydarzeń.
Konsultanci zweryfikują sytuację i wrócą do Ciebie z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj nawiążę jeszcze do sytuacji z próbą włączenia przeze mnie opcji HBO HD za pomocą ICOK i "problematycznego" komunikatu w ICOK z tym związanym, co opisałem na poprzedniej stronie niniejszego wątku.

Otóż, @Specjalista Cyfrowy Polsat zapewnił mnie, że będę mógł tę opcję wyłączyć z końcem kolejnego mojego okresu rozliczeniowego, czyli z dniem 3 marca br.

W związku z powyższym, "klepnąłem" włączenie tej opcji w ICOK, a następnie przełączyłem mój tuner na kanał Polsat HD i tak pozostawiłem go na tym kanale przez jakieś mniej więcej 2,5 godziny. Gdy po tym czasie przełączyłem tuner na kanał HBO HD to... obraz normalnie się pojawił! Tak samo też na kanałach HBO 2 HD i HBO 3 HD. Czyli uzyskałem dostęp do paczki HBO HD już teraz, mimo iż jej aktywacja w moim przypadku ma nastąpić z dniem 3 lutego br. :D

 

Czy to w takim razie oznacza, że w Cyfrowym Polsacie też funkcjonuje coś takiego, jak opcja "włącz/wyłącz", podobnie jak to jest z opcjami dodatkowymi w nc+, gdzie daną opcję można sobie włączyć na początku danego miesiąca i za ten miesiąc za tę opcję nie płacić, następnie zapłacić za nią w miesiącu kolejnym i z końcem tego kolejnego miesiąca opcję tę wyłączyć? Nie miałem dotąd pojęcia, że takie coś może też być i w Cyfrowym Polsacie... :shock:  :roll:

 

Mam tylko nadzieję, że opcję HBO HD rzeczywiście będę mógł wyłączyć z końcem mojego kolejnego okresu rozliczeniowego, czyli z dniem 3 marca br. :roll:  @Specjalista Cyfrowy Polsat, trzyma cię tutaj za słowo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barti napisał:

Czy to w takim razie oznacza, że w Cyfrowym Polsacie też funkcjonuje coś takiego, jak opcja "włącz/wyłącz", podobnie jak to jest z opcjami dodatkowymi w nc+, gdzie daną opcję można sobie włączyć na początku danego miesiąca i za ten miesiąc za tę opcję nie płacić, następnie zapłacić za nią w miesiącu kolejnym i z końcem tego kolejnego miesiąca opcję tę wyłączyć?

 

Mi nie zadziało od razu i dostałem taką odpowiedź:

 

Cytat

Uprzejmie informujemy, że Pakiet HBO HD HBO GO będzie obowiązywał od dnia 19 grudnia 2018 r., tj. od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego. 
Może się zdarzyć, że zgłoszenie aktywacji pakietu przetworzy się w systemie szybciej i przed 19 grudnia pakiet będzie aktywny. Niemniej zgodnie z umową, aktywacja nastąpi z dniem 19 grudnia 2018 r. 

 

Tylko gdy ja mówiłem o dostępie do kanałów, oni z uporem maniaka o aktywacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Tak. Będziesz miał darmowy dostęp przez ten "niecały miesiąc ", czyli do końca stycznia oraz przez cały pełny miesiąc luty, do 2 marca włącznie. Nie zapomnij tylko zdezaktywować tego pakietu najpóźniej dzień przed nowym okresem rozliczeniowym.

 

OK, rozumiem. Dziękuję ci bardzo za informację. :)

Tak, wiem o tym, że chęć dezaktywacji opcji trzeba zgłosić najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Ja to zrobię na kilka dni przed, tak jak poprzednio. ;)

 

 

3 godziny temu, jaszek napisał:

Tylko gdy ja mówiłem o dostępie do kanałów, oni z uporem maniaka o aktywacji. 

 

No to zapewne albo źle cię zrozumieli albo udawali, że nie rozumieją. :wacko: Ja bardziej "obstawiam" to drugie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk34

Hej. Ostatnio był u mnie ktoś z Cyfrowego Polsatu, mówiąc, że przedłużają umowy czy coś w ten deseń. No wiecie, chodzili sobie po mieszkaniach. U Was też takie przypadki były, bo nie wiem, czy CP zmienia taktykę, czy o co chodzi? Czy oszuści jacyś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z Twojej wypowiedzi wynika, że odwiedził Cię przedstawiciel handlowy Cyfrowego Polsatu. Każdy z naszych pracowników posiada identyfikator, zatem możesz poprosić go o wylegitymowanie się.

 

Pozdrawiam,
Specjalista Cyfrowy Polsat

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

przedstawiciel handlowy Cyfrowego Polsatu

Który - znając życie - zatrudniony jest przez jakąś zewnętrzną firmę, która uzależnia ich zarobki od wyników sprzedażowych, co jest zarzewiem licznych nieporozumień, oszustw i wręcz patologii.

 

Godzinę temu, Patryk34 napisał:

No wiecie, chodzili sobie po mieszkaniach

Nie wpuszczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patryk34 napisał:

Hej. Ostatnio był u mnie ktoś z Cyfrowego Polsatu, mówiąc, że przedłużają umowy czy coś w ten deseń. No wiecie, chodzili sobie po mieszkaniach. U Was też takie przypadki były, bo nie wiem, czy CP zmienia taktykę, czy o co chodzi? Czy oszuści jacyś???

Jeśli kończy ci się umowa to przede wszystkim wyślij wypowiedzenie (wzór znajdziesz na forum lub Google), bo ci, co do ciebie przyszli (być może jednak nie przebierańcy) i tak nie dadzą ci więcej, niż pierwszy lepszy punkt CP, a jak wyślesz to odezwie się DUK i oni zawsze mają lepsze oferty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...