Jump to content
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Recommended Posts

Dziękuję :)

"Zawierasz umowę na pakiet Familijny HD za 39,99 zł/mies. Aby płacić 19,99 zł/mies. należy zmienić go na pakiet Rodzinny HD."

Czy w przypadku zamówienia pakietu Rodzinnego HD W APS też coś takiego obowiązuje? Czy można od razu podczas podpisywania umowy powiedzieć, że chce się wziąć Rodzinny HD, bez zmian na Familijny?

Edited by Linz

Nie, nie można. Umowę podpisujesz na Familijny HD. Wszystko masz w rozpisce dostępnej pod linkiem w mojej sygnaturce.

Dziękuję, ale na czym ta zmiana opłaty polega? Trzeba iść do APS? Nie ma z tym żadnego problemu?

Zauważyłem, że Cyfrowy Polsat zmienił coś w umowach, jeśli chodzi o pakiet kanałów Eleven. W poprzedniej umowie z sierpnia 2016 roku miałem pakiet Eleven wyszczególniony jako część pakietu Premium Max. W obecnej umowie, zawartej tydzień temu, pakiet Eleven wyszczególniony jest dopiero w promocyjnych warunkach umowy:

- dostęp do pakietu Eleven Sports HD do dnia 31.03.2020 z możliwością przedłużenia

Czy teraz tak to standardowo wygląda, jeśli posiada się pakiet Premium Max?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Mam umowę od roku i czy mogę np. zrezygnować z pakietu i przejść na mniejszy lub czy można wypowiedzieć umowę na 1.5 roku przed wygaśnięciem bez ponoszenia kosztów ?

Przedłużyłem umowę na Premium Max i Eleven nie wchodzi w skład oferty Premium Max tylko jako opcje promocyjne do 2020 roku. Też tak macie? Poprzednio wchodził w skład pakietu.

U mnie jest bez żadnej promocji,ale czym ty się martwisz :?: masz zamiar na tej umowie dojechać 2020 roku:?:

Może ktoś wie jaka jest kara przy zerwaniu umowy z CP. Został mi rok. Czy CP zgadza się na cesję umowy pomiędzy osobami fizycznymi?

"Kara umowna" = Ulga przyznana abonentowi (podana jest na pierwszej stronie umowy) / Ilość miesięcy, na które zawarta została umowa * Ilość miesięcy pozostających do końca okresu podstawowego po rozwiązaniu umowy

tylko nie mogę znaleźć umowy....

dlatego chciałem zobaczyć jaki to rząd wielkości.

Edited by JerzyR

No to zostaje Ci telefon do CP, kontakt przez ICOK lub email z zapytaniem. Kwota "ulgi" uzależnione jest są od pakietów, długości okresu promocyjnego, czasu trwania umowy i sprzętu udostępnionego tą umową.

tylko nie mogę znaleźć umowy....

dlatego chciałem zobaczyć jaki to rząd wielkości.

Od 1 września zostanie usunięty kanał Uniwersal Channel. Jeżeli ten kanał był gwarantowany w Twojej umowie to wtedy będziesz mógł wypowiedzieć ją bez płacenia kar umownych.

Tylko jak nie możesz znaleźć umowy to nie będzie Ci tak łatwo dowiedzieć się czy kanał jest gwarantowany w Twoim przypadku. 

Od 1 września zostanie usunięty kanał Uniwersal Channel. Jeżeli ten kanał był gwarantowany w Twojej umowie to wtedy będziesz mógł wypowiedzieć ją bez płacenia kar umownych.

Tylko jak nie możesz znaleźć umowy to nie będzie Ci tak łatwo dowiedzieć się czy kanał jest gwarantowany w Twoim przypadku. 

umowę pewnie znajdę, ale wymaga to poświęcenia kilku godz. Chciałem rozwiązać umowę przed wejściem w życie planowanych przepisów o abon. TV

Edited by JerzyR

OK. 1,5 ROKU TEMU  - PAKIET PREMIUM 90ZL

Edited by swojadroga
Wyłącz CAPS LOOK!

No to kara może oscylować w okolicach 600-750zł. Mniej więcej. Dokładnie się dowiesz na infolinii CP. Konsultant Ci od razu poda tę kwotę.

Witam,

może tu uzyskam jakieś informacje na temat licencji na odtwarzanie Polsatu Sport w lokalu gastronomicznym?

Z góry przepraszam jeśli to niewłaściwy temat:)

Z tego co ja kojarzę, to w tej chwili nie ma ofert na publiczne odtwarzanie, ale zapytaj bezpośrednio w CP.

Chciałbym upoważnić członka rodziny do zarządzania moją umową. Pytanie, czy w punktach CP są gotowe druki, czy takie upoważnienie trzeba napisać samemu?
Z góry dziękuję.