Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kartę spokojnie da się odpalić na innym dekoderze tyle że jest to kosztowne i pytanie czy opłacalne dla Ciebie. Fezuj zaproponował Ci multiroom i jest to najlepsza opcja. Co do CP robi Cię w banbuko. Wypowiedz umowę jeszcze raz. Oni dopóki nie widzą wypowiedzenia to mają Cię w czterech literach (sam to przerabiałem). Tłumaczenia konsula ,że jest jakiś błąd Ciebie nie powinno obchodzić. Rozmowę trzeba przeprowadzać stanowczo

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej: konsultanci nic nie zrobią póki błąd nie zostanie narawiony, a jak wyśle wypowiedzenie, to umowa się skończy, a oni dalej nie zadzwonią. :)

 

@r_afaello: Miałem podobny broblem z błędem i przez niego również nie mogłem przedłużyć umowy. Na szczęście udało mi się to rozwiązać dzięki wysłaniu reklamacji przez ICOK - Tobie też to radzę. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Złożyłem wypowiedzenie umowy miesiąc przed zakończeniem. Zadzwonił konsultant i jedyne co zaproponował to 15/3 msc w normalnej cenie (Familijny Max HD) + pakiety Film, Sport, Cinemax za 10zł. To słaba oferta, mogę liczyć na coś więcej? Konsultantka mówiła że nie i jak mi nie pasuje to jedyne co zostaje to oddanie sprzętu..

 

 

Ponad rok temu też złożyłem wypowiedzenie i dostałem umowę 12/4-6, już nie pamiętam ile było darmowych msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w trakcie trwania umowy można dobrać dodatkowy dekoder do multiroom? Jeden już mam, a chciałbym jeszcze jeden.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kosztem aktualnej promocji. Dobranie MR wiąże się z podpisaniem nowej lojalki na nowych zasadach. Jeśli więc jesteś w okresie bezpłatnym to w ogóle Ci się teki ruch nie kalkuluje. Jeśli masz więcej, niż pół roku do zakończenia okresu podstawowego umowy to gratisowych miesięcy nie będzie. Będzie tylko rabat w okresie promocyjnym i raczej umowa długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę z pakietem Rodzinny HD 24/3 w cenie 4,99 zł.
Co mnie zastanowiło, wzór umowy przyszedł na maila i w PWU w pozycji "ulga przyznana Abonentowi" jest suma 14,97 zł.
Jeśli dobrze rozumiem to taka by była kara umowna w przypadku zerwania umowy zaraz na początku?
Chyba, że jest inaczej to z góry dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Post napisany w sposób bełkotliwy, a więc mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem teraz umowę na Rodzinny HD+HBO i 2x multiroom. Zszedłem z pakietu premium. Mam Evoboxa i dwa HDxxxx. Umowa przedłużona na dwa lata z 6 miesiącami za darmo. Potem koszt 55 zł. miesięcznie.

 

Takie pytanie:

Gdybym po okresie bezpłatnym chciał jednak podwyższyć pakiet do FamMaxHD+HBO to będzie taka możliwość?

Jak się wówczas przekształci umowa? Zapewne będzie nowa umowa, ale jakieś bezpłatne miesiące będą możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale przy przedłużaniu to jest 10 dni i dokładnie tak, jak wyżej @swojadroga Ci przedstawił.

 

To fakt. :) Ale nie jestem pewien, czy przy przedłużeniu umowy z wymianą dekodera głównego nie ma 14 dni na odstąpienie. W każdym razie jest to w pouczeniu we wzorze umowy i w umowie. Informuje o tym również konsultant w podsumowaniu warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...