Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy jak wezmę  teraz pakiet Premium bez multiroomów, a za jakiś czas zechcę dobrać same dwa multiroomy, to też będzie mnie to kosztować po 5 zł. miesięcznie za jeden multiroom, czy cena ta obowiązuje tylko przy braniu ich razem z pakietem, a osobno będzie drożej?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest tylko przy podpisywaniu umowy. Jeśli Twoje "za jakiś czas" będzie wcześniej niż pół roku przed zakończeniem umowy, to oferty z MR będą zwalały z nóg tylko swoim żałosnym poziomem.

Bierz od razu MR jeśli jest to perspektywa roku.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CP jest możliwość wymiany starego dekodera na EVOBOX podczas trwania umowy? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 30 zł / msc możesz włączyć HBO, przy pierwszym włączeniu masz 1 msc gratis i chyba bez różnicy jaki masz pakiet.


Jednak, tego co się dowiedziałem z infolinii jest trochę sprzeczne z tym co wyżej napisałem i co dowiedziałem się z ICOK. 

 

Więc tak, mając pakiet Familijny Max HD Sport HD Film HD Cinemax HD mogę w trakcie umowy uruchomić HBO z jednym miesiącem za darmo, czy nie? Pytam kogoś kto pracuje w CP, APS lub wie z doświadczenia, bo już nie wiem czy dostanę czy nie za free..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teść posiada umowę z Cyfrowym Polsatem na pakiet Premium Max w ofercie SmartDom (kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDom - produkt rabatowany jako drugi) w zwiazku z czym otrzymuje rabat na telewizje 50%. Przespał wyłączenie pakietu VOD. Teraz chciałby wyłączyć ten pakiet jednak cena po uwzględnieniu tej zmiany w ICOK za pakiet Premium Max to kwota 139,99 zł. Z zapisów aneksu umowy wynika, że pakiet VOD działa na zasadzie elastyczności. Normalnie teść płaci za telewizję 52,49 zł na to składa się również opłata 5 zł za multiroom. Pytanie czy jeśli wyłączy ten pakiet VOD to czy cena bazowa z której będzie liczony rabat 50% za telewizje nie wzrośnie do kwoty 139,99 co po rabacie da kwotę 69,99 zł? Czy to, co wyświetla się w ICOK obecnie to nic innego, jak błąd? W załączeniu stosowne zdjęcie. Proszę o wyjaśnienie sprawy.

0b66532f1a249f7d80b809d0f46aa731.jpg

 

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet TV za 59.90 zł już bardzo długo i zamówiłem Internet 100 GB online, gdzie zaznaczyłem rabat 50%. Zamówienie przyszło w sobotę, wszystko działa. I pytanie jest takie: gdzie sprawdzić, czy rabat został przyznany, czy nie? Wiem, że powinien, bo jest abonament 59 zł, ale teść miał ostatnio z tym problem właśnie, bo nie przyznali i musiał składać reklamację, wtedy było OK.

Ps. Po zamówieniu dzwoniła też pani potwierdzić zamówienie i wspominała, że 3 miesiące za darmo, a później 55 zł.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam  2 umowy z CP. Jedną na :

-Premium Pełna oferta TV + HBO Go + Multiroom za 94,99zł

na drugą:

-Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom za 69,99

 

Dodam, że korzystam z CP od 12 lat. I tu moje pytanie- na co, Waszym zdaniem mogę liczyć przy przedłużeniu umowy na 24 miesiące ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zawieraniu umowy  Polsat wymagał zgody na udostępnianie danych osobowych osobom trzecim?  O ile pamiętam podpisywałem  zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko do celów marketingowych - ale nie jestem pewny. Pytam w kontekście przewidywanego obowiązku ujawniania przez dostawców tv danych osobowych klientów i przekazywania ich Poczcie celem ściągania abonamentu RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Jak wejdzie ustawa to nic ci to nie da. Tak uchwalą że to będzie legalne i CP przekaże nasze dane, zwłaszcza, że dostanie za to kasę.

Poza tym w aktualnym stanie prawnym zobowiązani do płacenia są ci, którzy posiadają odbiornik telewizyjny i radiowy. Jak ktoś nie ma takiego sprzętu a posiada na przykład projektor albo monitor komputerowy nie jest zobowiązany do płacenia abonamentu RTV.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech po mnie przyjdą- przystawią pistolet do głowy- to ich wpuszczę do samochodu. ;) Poza tym abonament RTV to podatek od posiadania..... Trzeba posiadać urządzenie umożliwiające odbiór. Ja w samochodzie nie posiadam, ani w domu też nie mam telewizora. Umowa na tv-sat jest na mnie, ale posiadam pisemną umowę z domownikiem będącym w wieku ponad 75 lat na to, że działam w jego imieniu, a z telewizji korzysta on i opłaca też on. On jest też właścicielem telewizorów. Mogę tą umowę pokazać pracownikowi poczty uprawnionemu do kontroli realizowania obowiązku abonamentowego, ale tego nie zrobię i go nie wpuszczę.

Niech przyjdzie policja z nakazem prokuratorskim, albo nawet z legitymacją policyjną- byle napisali protokół. Wtedy ich wpuszczę.

 

Podstawa prawna pobierania abonamentu RTV to w dzisiejszych czasach anachronizm, z rodowodem z komunizmu. Od posiadania to się płaci podatek rolny i od nieruchomości ALE NIE RTV, bo to jest chore.

 

Nigdy nie zapłacę za propagandę TV - już nie te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie mozna rozwiazac umowe z CP,za przekazanie moich danych osobowych Poczcie Polskiej? Uwazam ze bedzie to naruszenie warunkow i wypowiedzenie umowy bez ponoszenia konsekwencji bedzie mozliwe. Jaka jest wasza opinia na ten temat? Pozdrawiam,a moze Barti sie wypowie?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już wielokrotnie w przeszłości się odbywało... Gdy zmiana regulaminu wynika bezpośrednio ze zmian przepisów prawa lub konieczności eliminowania z zapisów regulaminu klauzul abuzywnych, wówczas zastosowanie ma przepis art. 60a ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne, który określa, że przepisu art. 60a ust. 2 nie stosuje się, jeżeli konieczność wprowadzenia zmian, o których mowa w ust. 1, wynika bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa.

 

Prawo telekomunikacyjne: http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20041711800&type=3

 

Krótko mówiąc, będziesz mógł wypowiedzieć umowę, ale będziesz musiał zapłacić też tzw. karę umowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...