Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy Polsat Box weźmie się za poprawę kanałów zagranicznych:

915 Freedom - powinien trafić powyżej kanału 930 do sekcji zagranicznej

936 CCTV News - zmienił nazwę na CGTN

950 i24 News - już nie nadaje na HotBird

952 TRT Turk - zmienił nazwę na TRT World

966 KBS World - zmienione parametry na 11179

968 Kazakh TV - zmienił nazwę i parametry na Silk Way 12519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, an10ka napisał(a):

Biorąc pakiet S lub L telewizji satelitarnej dostaję te same programy przez internet?

Kolega ma pakiet S a przez internet ma więcej programów niż przez satelitę. (przynajmniej tak mi się wydawało)

Gdzie to można sprawdzić?

To niech zgłosi to mu je zablokują😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

07.03.2024 kończy mi się umowa. Pakiet M+ Eleven + Multiroom. Place 50zl

 

Na jakie warunki mogę liczyć po złożonym wypowiedzeniu umowy. Chciałbym zostać przy tym pakiecie ale bez eleven (1 Multiroom zostaje). Nadmienie, że od pół roku nie działa mi multiroom i dlatego jeśli podpisze nową umowę to zależy mi na dwóch pewnych dekoderach z czego główny 4k(planuje dokupić okresowo pakiet eleven).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pakower napisał(a):

Nadmienie, że od pół roku nie działa mi multiroom i dlatego jeśli podpisze nową umowę to zależy mi na dwóch pewnych dekoderach z czego główny 4k(planuje dokupić okresowo pakiet eleven).

Jak nie działa multiroom to trzeba było to na infolinii albo w salonie zgłosić.
Na Eleven Sports 1 4k nie ma za dużo spotkań w 4k ale jeśli już są to w naprawdę dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

Jak nie działa multiroom to trzeba było to na infolinii albo w salonie zgłosić.
Na Eleven Sports 1 4k nie ma za dużo spotkań w 4k ale jeśli już są to w naprawdę dobrej jakości

 Myślisz, że nie zgłaszałem. "Proszę zresetować... Bla bla bla". Działa 2h i od nowa to samo, a dekoderów na wymianę już nie mają bo po aktualizacji wszystkie trafiło i tylko aneks do umowy żeby mogli dać nowe inne dekodery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał Wydarzenia 24 jest dostępny w pakiecie S? Na stronie jest wśród kanałów z tego pakietu, ale jest oznaczony jako promocyjny, ze stanem aktualnym na 27.11.2023. Czy osoby mające pakiet S mogą potwierdzić, że mają uprawnienia do odbioru tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, pogoda napisał(a):

Pakiet prezent L

to chodzi z tego co wiem o Kanały w promocji na 24 miesiące: Cinemax 1 i 2

1 minutę temu, Pablo76 napisał(a):

to chodzi z tego co wiem o Kanały w promocji na 24 miesiące: Cinemax 1 i 2

oraz o kilka dodatkowych kanalow dla dzieci, jak cos sie zmienilo to prosba o podanie szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłosiłem chęć wymiany dekodera z starego MINI HD 2000 na nowszy.

Byłem zmuszony do zrobienia tego ponieważ obecny już szwankuje, nie chce się w ogóle włączyć, kanały przełączają się z opóźnieniem ok. 15 sekund, a jak już się przełączy to jest sam dźwięk i trzeba czekać jakieś pół minuty na obraz. Wcale się nie dziwie mam już go 12 lat i biorąc pod uwagę że czasami działał 16 godzin na dobę to i tak nieźle wytrzymał. Dostałem odpowiedź że mam do wyboru następujące sprzęty: POLSAT BOX 4K LITE, POLSAT BOX 4K, EVOBOX PVR lub EVOBOX LITE ewentualnie MODUŁ CAM CI+. Który z nich będzie odpowiedni ? Jeśli chodzi o LITE to zdziwiłem się bo słyszałem że one są tylko wydane do multiroomu. Jest jeszcze opcja na EVOBOX HD ale akurat tego modelu moje BOK nie ma na stanie.

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Mam 3 dekodery hd5500. Czy jest możliwość wymiany dekoderów bez przedłużenia umowy?

 

Na infolinii uzyskałem informacje, że mogę udać się do punktu i złożyć reklamację w związku z tym, że na starych dekoderach nie ma Polsat box go i wtedy mi wymienia dekodery na inne..

 

Umowa podpisana jakieś pół roku temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysztof.K napisał(a):

Witajcie.

 

Mam 3 dekodery hd5500. Czy jest możliwość wymiany dekoderów bez przedłużenia umowy?

 

Na infolinii uzyskałem informacje, że mogę udać się do punktu i złożyć reklamację w związku z tym, że na starych dekoderach nie ma Polsat box go i wtedy mi wymienia dekodery na inne..

 

Umowa podpisana jakieś pół roku temu..

Nie wymienią bez aneksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...