Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny pakietów dodatkowych są uzależnione od posiadanego pakietu? W przyszłości będzie mnie interesować pakiet Rozrywka którego cena wszędzie jest podawana w kwocie 10 zł a u mnie w ICOK jest on już za 15 zł. Czy to dlatego że mam najniższy pakiet?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ozzy666 napisał(a):

Ceny pakietów dodatkowych są uzależnione od posiadanego pakietu? W przyszłości będzie mnie interesować pakiet Rozrywka którego cena wszędzie jest podawana w kwocie 10 zł a u mnie w ICOK jest on już za 15 zł. Czy to dlatego że mam najniższy pakiet?

U mnie z tego co pamiętam mam za 25 zeta😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właściwie wszystko co wymieniłeś. Dodatek typu hbo po niższej cenie do końca umowy, dopełnienie do wyższego pakietu... W C+ masz dwie kategorie dodatków w ica - jednorazowo (wł./wył.) lub ze zobowiązaniem. Tutaj przez icok widzę tylko jednorazowe, ale może da się przez infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma takiej elastyczności jak C+. Tu nie ma dopełnień do wyższego pakietu (trzeba aneksować). Tańszych dodatków ze zobowiązaniem w trakcie umowy też raczej nie da się dobrać (bez aneksowania). 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maniek357 napisał(a):

Tu nie ma dopełnień do wyższego pakietu (trzeba aneksować).

 

Dziwna sprawa z tymi dopełnieniami, gdyż takie pakiety są w ofercie OTT (telewizja internetowa z evobox stream). Więc system jest w stanie to przetrawić... Spróbuję zmienić warunki póki jestem w pierwszych 14 dniach umowy, w razie czego pozostanie odesłać jeden dekoder i zamówić drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet S w promocji za 0 zł przez 12 miesięcy. Chciałbym dokupić pakiet rozrywka i mam pytanie czy jak go włączę to będę płacić przez te 11 miesięcy tylko 10 zł za ten pakiet czy może mi ta promocja przepadnie i wskoczy mi normalna płatność abonamentowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Moduł CAM w TV z kartą C+, ale ze względu na siatkówkę i trwającą promocję zakupiłem moduł z Cyfrowego Polsatu. Umowa na 2 lata, pierwszy rok za darmo, następnie 30 zł/miesiąc. Czy można sobie nastroić od razu 2 moduły CAM w telewizorze, czy też za każdym razem jak zmienię kartę z modułem to muszę robić strojenie tv pod właściwą platformę?  Bo jak za każdym razem muszę robić strojenie to moduł do szuflady a mecze przez neta... Telewizor LG 49UM7050PLF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.06.2023 o 16:01, maniek357 napisał(a):

Dodatkowo na umowie można za darmo przetestować przez miesiąc każdą opcję dodatkową, w tym HBO - w praktyce 2 miesiące oglądania (niepełny + pełny miesiąc) za 0 zł. 

 

W dniu 15.06.2023 o 16:17, aster napisał(a):

Ciekawe info z tym testowaniem opcji dodatkowych - czy to działa na zasadzie wykupienia ich najpierw i później rezygnowania z nich zanim upłynie pierwszy (cały) miesiąc?

 

 

W dniu 15.06.2023 o 16:22, maniek357 napisał(a):

Tak jak napisałeś - przy pierwszym włączaniu opcji dodatkowej w aplikacji masz cenę 0 zł. Najlepiej włączyć na początku okresu rozliczeniowego. Wtedy ten pierwszy (niepełny) + pierwszy pełny miesiąc jest za 0 zł. Wyłączasz najlepiej kilka dni przed upływem pełnego miesiąca.

 

Trochę odkopię dyskusję z czerwca, ale testuję powyższy manewr i punkt z niepełnym i pełnym miesiącem za 0zł się zgadza (jestem na początku tego pełnego miesiąca). Jednak po wyłączeniu kliknięciem przez icok mam nadal wiszącą płatność za następny płatny miesiąc a w statusie pakietu "zaplanowana dezaktywacja" na dzień PO upływie bezpłatnego i następnego płatnego miesiąca (czyli za dwa miesiące).

 

Czy icok dobrze pokazuje datę dezaktywacji ? Trzeba czekać na dezaktywacje (i opłacać)  jeszcze miesiąc, czy mam reklamować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.12.2023 o 08:51, wilq79 napisał(a):

Czy icok dobrze pokazuje datę dezaktywacji ? Trzeba czekać na dezaktywacje (i opłacać)  jeszcze miesiąc, czy mam reklamować ?

Witamy. W systemie widnieje prawidłowa informacja. W przypadku aktywacji pakietu na czas nieokreślony pierwszy raz - otrzymuje się dostęp do pakietu przez niepełny i pełny okres rozliczeniowy za darmo. Rezygnacja z niego jest możliwa w trakcie pierwszego miesiąca płatnego za pakiet. Nie ma możliwości testowania pakietu za darmo.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.08.2024 (zawarta 31.08.2022).

Obecnie mam pakiet: L za 60 zł + multiroom za 5 zł (razem 65 zł)

Dekodery NIE są 4K, tylko jakieś podstawowe.

W umowie jest zapis, że po okresie podstawowym cena za pakiet L rośnie do 70 zł, a multiroom zostaje za 5 zł (razem 75 zł)

 

I tu moje pytanie:

Ktoś na forum napisał, że dla umów zawartych do któregoś tam miesiąca 2022, nie jest stosowana podwyżka po okresie podstawowym, mimo że zapisana jest formalnie w warunkach umowy...

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...