Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę aby zrobili aż tak drastyczne podwyżki.

W sumie to mi i tak bez różnicy. Pakietu sport nie wykupuję. Umowę mam na czas określony więc nie muszę się tym wszystkim przejmować. Jeżeli oferta przestanie mi się podobać to poszukam szczęścia gdzieś indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłem elektronicznie (płatność odroczona na dzień 11.12.2006r.) - więc kwota zadysponowana już przelana - abonament CP za pół roku, do 15 czerwca 2007r., który kończył mi się właśnie 16 grudnia 2006r. i tak też było wcześniej na portalu - dekoder sagem. Wczoraj, tak dla siebie, sprawdziłem ponownie na portalu i wyświetliło mi, że mam opłacony rachunek do 15 stycznia 2007r. Nic z tego sobie nie robię i nigdzie nie będę dzwonił, ale jest to dowód, że mają bałagan.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, nieźli są. Nic ciekawego nie kupują, a ceny podnoszą. Najlepsza jest cena pakietu sport, chyba ją z księżyca wzięli. Myślałem do dzisiaj, że podniosą cenę, bo kupili coś ciekawego. A tu C+ zgarnął wszystko, a oni taką cenę dowalili! A mówili, że Eurosporty nie podniosą ceny pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak jakieś źródło tych informacji?

 

Jeżeli wywalą Cinemaxy z RM to sądzę że spadnie ilość osób któe będą wykupowały ten kanał.

Dziwi mnie też tak wysoka cena Pakietu Film.

 

Ja dopóki nie odstanę listu od CP to nie uwierzę że tak ceny podniosą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzwoniłem.

Na Infolinii narazie nić nie wiedzą o żadnych podwyżkach.

 

Jeżeli byłyby one wprowadzone to każdy abonent zostałby o nich pisemnie poinformowany przynajmniej jeden okres rozliczeniowy przed podwyżka abym miał czas na rozwiązanie umowy. Więc termin 1 luty o którym piszesz jest nierealny.

 

Więc ludzie dajcie sobie spokój z tymi plotami i licytowaniem się nawzajem który pakiet o ile podrożeje bo to już robi się irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany ... na 200 % procent od 1 lutego wchodza nowe ceny pakietów to nie sa zadne plotki. A co do powiadomienia o podwyzce to CP nie ma takiego obowiazku i nie bedziesz mogl rozwiazac na tej podstawie umowy poniewaz umowe masz na pakiet familijny a jego cena sie nie zmieni badz n pakiet RX a jego cena równiez sie nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Fantazja jest od tego zeby bawic sie na calego. I tyle w tym temacie :lol:

Kolejna rewelka jaka napisal @kaczy jest to ze w CP Kino Polska jest FTA a C+ bierze za ten kanal kase :lol: Potwierdzenie tego macie w dziale CYFRA+ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zakładając, że nastąpiłaby podwyżka, kiedy mnie by ona dotknęła: teraz czy po zakończeniu promocji z której obecnie korzystam - 1 XII podpisałem umowę na 17 m-cy (Familijny + RX łącznie za 49,80 zł)? Bo na to, że CP postanowiłby usunąć z Cinemaxy z RM nie miałbym żadnego wpływu, mimo że w momencie podpisywania umowy znajdowały się w RM, czy tak?

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...