Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i pytanie czemu ceny sa z groszami nie latwiej jest je zaokragic tak jak zroili z cinemaxem. taki system stosuje C+ i n i szybko mozna sobie podliczyc i wpisac pelna kwote bez jakis tam groszy.

 

Dlateog z gorszami ze dzieki temu moga sie zorientowac na jakie pakiety klient opłacil. Gdyby wszystko bylo zaokraglone do rownych złotych przy ilosci pakietów jakie oni maja to nigdy system nigdy nie połapał by sie za co jest dana włata. Przykład: Gdyby zamiast 29.90 bylo 30. 90 zl = 3 miesiace familijnego lub 90 zl = 2 miesiace familijny i dwa miesiace Cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To że w CP trzeba podawqać dokładne sumy z groszami wynika z faktu iż mają komputerowy system naliczania i po łącznej kwocie system rozróżnia za jakie pakiety jest dokonana wpłata. Zauważcie że nie ma duóch takich samych wartości za dwa różne pakiety, dla przykładu np. muzyka 4,90 a bajeczka jak się nie mylę 5,20.

A fakt że samemu trzeba to wypełniać to bardzo dobrze, bo dodatkowe pakiety możesz sobie wziąść kiedy chcesz i zrezygnować z nich też kiedy chcesz, oczywiście jeżeli nie masz na nie lojalki na czas określony.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z Pakietem Familijnym 29,90 i Relax Mix Film 29,90. przeciez komputer moze to rozpoznac jako 2 wplaty za Familijny lub 2 wplaty za Relax Mix Film i wtedy ogladasz tylko Familijny albo nic bo musisz miec oplacony Familijny aby ogladac dodatkowe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem porozumienie z CP na pakiet Relax Mix lub Relax Mix Film.

Pisze tam, że: "Dla uniknięcia wątpliwości strony przyjmują, że brak wyraźnego zaznaczenia jednej z powyższych opcji oznacza, iż klient zobowiązuje się do zachowania, na zasadach określonych niniejszym porozumieniem, aktywnego pakietu dodatkowego Relax Mix"

 

Czyli, że jeżeli nie odeśle tego to bede miał Relax Mix za 19.90 tak jak to pisze w podstawowej umowie oczywiście bez cinemaxów, na których mi nie zależy.

 

Jedno mnie jeszcze ciekawi umowę podpisałem 7 grudnia na pakiet familijny + relax mix za 49.80, miałem jeszcze szczęście bo ostatni dekoder samsunga dostałem. Zgodnie z drukiem "zestawienie płatności" jaki dostałem przy umowie mam płacić do 7 każdego miesiąca (tzn kasa już powinna być na koncie CP). Teraz razem z porozumieniem przysłali mi druki na których pisze, że termin płatności to 26 każdego miesiąca. Do tej pory sam robiłem przelew na 3-4 dni przed upływem terminu i nigdy nie miałem problemów. Najciekawsze jest to, że na drukach mam cene 54,90 i pisze ze są to druki do opłacania abonamentu za pakiet familijny w cenie 35 zł oraz RX w cenie 19.90 !!! Po diabła mi przysłali takie druki skoro w umowie mam napisane jak byk, że cena za familijny to 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie nie było wymienionych kanałów Cinemax więc jeżeli nie podpiszesz porozumienia na Relax Mix Film to nie będziesz miał tych kanałów, a w porozumieniu które otrzymałeś raczej treść jest taka:

"Dla uniknięcia wątpliwości strony przyjmują, że brak wyraźnego zaznaczenia jednej z powyższych opcji oznacza, iż klient zobowiązuje się do zachowania, na zasadach określonych niniejszym porozumieniem, aktywnego pakietu dodatkowego Relax Mix Film"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tam wyraznie, że: "Dla uniknięcia wątpliwości strony przyjmują, że brak wyraźnego zaznaczenia jednej z powyższych opcji oznacza, iż klient zobowiązuje się do zachowania, na zasadach określonych niniejszym porozumieniem, aktywnego pakietu dodatkowego Relax Mix"

 

gdyby tam pisało Relax Mix Film to gdybym nie wyslal to bym musiał płacić więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się dziś na infolinii, że podwyżka będzie dotyczyć nowych klientów, którzy podpiszą umowę po 01.02.2007 oraz obecnych klientów po okresie podstawowym, czyli po pierwszych 17 mies. korzystania z oferty. Klienci, którzy np. teraz przed świętami w grudniu wzięli sobie pakiet Familijny + Relax Mix mają płacić dalej 49.80PLN i oglądać wszystko (łącznie z Cinemax'ami) - przynajmniej tak mnie poinformowała konsultantka.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem 3 dni temu i powiedzialem kiedy podpisalem i powiedzieli mi ze mam placic dalej 19,90 ale jak bede chcal ogladac Cinemax'y to mam doplacic 15zł lub podpisac porozumienie ktore na dniach domnie trafi i wtedy placic 29,90 za Relax Mix Film bo Cinemax'ow niebylo w umowie ktora podpisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a te ceny 19.90 i 29.90 to sa w porozumieniu z 3 miesiecznym wypowiedzeniem? czy moze jak bede chcial to sobie w danym miesiacu wykupie pelny pakiet a jak nie to sam familijny?

bo jezeli ta 1 opcja to pomysle nad rezygnacja , tzn i tak mi sie w marcu konczy umowa to chyba juz bede mogl wyslac niedlugo pismo ze nie chce przedluzac umowy

chcialem wykupywac sam pakiet sport ale teraz po podwyzce sie nie oplaca , w dodatku sama oferta sportowa jest srednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja zrozumiełem to tak, że jeśli ktos jeszcze wogóle nie miał CP i pierwszy raz podpisał (okres podstawowy) teraz np. w grudniu to wówczas ma to co podpisał przez 17 mies. - tak przynajmniej przedstawiła to konsultantka.

 

Zobaczymy jak będzie w praktyce.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a te ceny 19.90 i 29.90 to sa w porozumieniu z 3 miesiecznym wypowiedzeniem? czy moze jak bede chcial to sobie w danym miesiacu wykupie pelny pakiet a jak nie to sam familijny?

bo jezeli ta 1 opcja to pomysle nad rezygnacja , tzn i tak mi sie w marcu konczy umowa to chyba juz bede mogl wyslac niedlugo pismo ze nie chce przedluzac umowy

chcialem wykupywac sam pakiet sport ale teraz po podwyzce sie nie oplaca , w dodatku sama oferta sportowa jest srednia

 

Te ceny ktore podales obowiazuja przy podpisaniu rocznego porozumienia na RX badz RXF i obowiazuje 3 miesieczny wypowiedzenie natomiast jak chcialbys wykupic jeden z tych pakietów powiedzmy tylko na miesiac to kosztuja one odpowiednie 39.90 i 54.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 grudnia podpisałem umowę na 17 miesiący i czekałem cierpliwie na druki, 3 dni temu przyszły ale zupełnie złe, numer abonamenta zly, kwota do zapłaty zła. Okazało się, że wszystkie dane zgadzają się z umową, która skończyła mi się w sierpniu a dekoder leży w szafie. Podłączyłem go dziś i okazuje się, że wszystkie kanały działają :shock: CP pomylił się i aktywował moją starą umowę a nowa też działa. Mam teraz pytanie czy jak dokonuję opłaty abonamentowej to muszę koniecznie wpisać tytuł przelewu ?? bo do nowej umowy nie mam danych jaki ma być tytuł (miał przyjść z drukami), mam tylko numer konta na ktore mam przelewać kasę. Nowych druków na pewno nie zdarzą mi przysłać przed 7 styczniem, zwłaszcza, że trzeba trochę wcześniej opłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podpisywales nowa umowe dostales wykaz kiedy masz placic i na dole jest numer konta. jezeli oplacasz przez neta tak jak ja to wprowadzasz numer i dane CP oraz kwote a jak normalnie to bierzesz druczek i wypelniasz go wg. wzoru starego tylko nowy nr konta i kwota jaka oplacasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak opłacam przez internet tylko, że zawsze miałem podane tytuł przelewu (był to numer konta bankowego + 4 jakieś cyfry z przodu) a teraz nie mam więc będzie przyjęte jak wyśle bez tytułu ?? Chciałem dowiedzieć na infolini polsatu ale nie chce mi się czekać w kolejce (powiedział ze jestem 20). Na pewno w końcu się kapną, że coś zrypali jak nie dostaną abonamentu za starą umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli nie podpiszę nowej umowy na Relax Mix Film to mi Cinemaxy zabiorą? Nadmieniam, że mam do tej pory Familijny + Relax Mix. Umowę mam do lipca 2007, czyli według mnie nie powinni zabrać!!! Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - jak to jest? Umowa do końca lutego czy marca Familijny + RM. Przysyłają jakieś pismo przed końcem umowy, czy trzeba samemu się dowadywać co dalej?

 

Edycja Mr. Orbita: Na prawo masz taki przycisk "Zmień" - jak masz jakiś błąd - to można nim post poprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...