Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy nie bede juz pisal na ten temat tylko forum jest do wyrazania swoich opini wiec jezeli ktos uwzal ze sie myle mogl to oczywiscie napisac ale ludzie troszke przesadzili niemalze wyzywajac mnie a nawet kazac adminowi skasowac moje konto. KONIEC TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiateK pisze

Wg mnie, moge sie mylic ale cena sportu podrożała poniewarz w tym pakiecie znajdzie sie niedawem Polsat Sport HD!

...

Nie zauwazyliscie ze nasze wszystkie platformy jezeli chodzi o HD to w pierwszej kolejnosci chca kanal sportowy utowrzyc? Ale to nie pasuje do tego tematu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem forum jest do wyrażania opini, ale nie do wypominania innym cudzych błędów. Nie popieram zachowania tych, którzy Ci nie wierzyli. Sam nie wierzyłem w to, ale powstrzymałem sie od zbednych komenatrzy na twój temat. Po prostu zapomnijmy o całej sprawie. Ludzie popełnoiają blądy. Jesteś nowym użytkownikiem i ciezko jest ocenić czy jesteś prawdomówny. Przekonalismy się, ze tak. ..

 

Ps: WRACAMY DO TEMATU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Polsat Sport HD nie moze byc w pakiecie Sport gdyz wszyscy abonenci maja dekodery SD z obsluga MPEG2 a kanał HD bedzie nadawany z kompresja MPEG4 wiec bylo by cos nie tak placic za kanał ktorego nie mozna ogladac.

 

A takie dodatkowe pytanie. jezeli podpisalem umowe przy zakupie dekodera na Pakiet Familijny za 29,90 i Relax MIX (z Cinemax) za 19,90 to dalej bede placił 49,80 czy zeby ogladac Cinemax bede musiał placic 59,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczy miał racje ale mógł podać źródło swoich informacji. Jeżeli poczuł się urażony to sorry.

 

Polsat przecholował z tymi cenami. Chyba ten milion abonentów im w głowach poprzewracał. Nie pozostał mi nic innego jak opłacić abonament za pakiet film za kilka miesięcy z góry i mieć ich z głowy. A później się zastanowię i najprawdopodobniej wyprobuję "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie spodziewac ze dodadza do Pakietu Sport NASN, TVP Sport, Sportklub i Sportklub+ to w tedy moge powiedziec ze rozumiem dlaczego podniesli cene z 8,90 na 13,90 a co do pakietu Film to 4 stycznia startuje FOXLife a pozniej jeszcze jeden kanal filmowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tu nawet nie chodzilo o ilosc postow a o brak zrodla i o to popaprane BOK CP, ktore twierdzilo ze o podwyzkach nic nie wie. Oni maja tam niezly balagan, albo cos cpaja, bo nigdy nic nie wiedza. Troche lepiej jest w C+, ale tez czasem maja niezla masakre i gadaja glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie spodziewac ze dodadza do Pakietu Sport NASN, TVP Sport, Sportklub i Sportklub+ to w tedy moge powiedziec ze rozumiem dlaczego podniesli cene z 8,90 na 13,90 a co do pakietu Film to 4 stycznia startuje FOXLife a pozniej jeszcze jeden kanal filmowy,

Śmieszy mnie nazywanie kanałów takich jak Fox Life (swoją drogą niezły kanał) czy AXN'ów kanałami filmowymi.

 

Niespodziewaj sie Sportklubów na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ninby dlaczego Sport Klub ma niewejśc na CP??

Wszystko może sie zdarzyć!

 

A dojakich kategorii byś zaliczył FOX Life i AXN??

Moze to nie są kanały prawdziwe filmowe a serjalowe

to nie przeszkadza aby były w pakiecie Film!

 

Podobnie jak w Canal+ Sport!

Niby kanał sportowy ale nie do końca!

Bo część ramówki zajmuja filmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam parę pytań...

 

1. Gdzie mogę znalezc tą nową umowe, ktore bedzie obowiązywać od 1.02.07?

2. Nie dawno podpisałem umowę na pakiet familijny. Prawie cały Grudzień mam free full pakiet. Powiedzmy, ze w marcu bede chcial oproc familijnego pakieut ogladac tez relax mix wraz z cinemaxami. Ile wtedy bede musial zaplacic?

3. Czy jezeli zostane przy familijnym t jego cena nie wzrosnie? (nie bedzie mnie obowiazywac)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dojakich kategorii byś zaliczył FOX Life i AXN??

Moze to nie są kanały prawdziwe filmowe a serjalowe

to nie przeszkadza aby były w pakiecie Film!

Mi nie przeszkadza, że te kanały są w pakiecie FILM, tylko drażni mnie nazywanie tych kanałów, kanałami filmowymi. Na AXN jest JEDEN film tygodniowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam parę pytań...

 

1. Gdzie mogę znalezc tą nową umowe, ktore bedzie obowiązywać od 1.02.07?

2. Nie dawno podpisałem umowę na pakiet familijny. Prawie cały Grudzień mam free full pakiet. Powiedzmy, ze w marcu bede chcial oproc familijnego pakieut ogladac tez relax mix wraz z cinemaxami. Ile wtedy bede musial zaplacic?

3. Czy jezeli zostane przy familijnym t jego cena nie wzrosnie? (nie bedzie mnie obowiazywac)?

 

1.Nie ma nowej umowy obowiazujacej od lutego 2007 sa tylko nowe cenniki na pakietu dodtakowe a te mozna znalezc w tym temacie na poprzedniej stronie.

2. Zeby oprocz pakietu familijnego odbierac takze pakiet relaxmix film bedziesz musial doplacic do familijnego 54.80

3. Podwyzka jest tylko na pakiety dodatkowe a nie na familiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz ktos kto ma obecnie wykupiony pakiet Familijny + Mix bedzie płacił nie 49,80 a ok. 65zł ? tak ? (35zl+29,99zl)

 

Czy jesli oplace abonament do konca umowy to rozwiaze to problem podwyzki czy CP bedzie się domagał uregulowania roznicy ?

 

Dzieki

Witam.

No ja nie wiem, jak dzisiaj dzwoniłem do CP i się pytałem w tej sprawie, to odpowiedzieli, że wszyscy którzy mają podpisane umowy na czas określony będą płacić po staremu do końca umowy, móqwię o podpisanych umowach na Familijny + RelaxMix za 49,80. Jak by się okazało że teraz za full pakiet musiałbym płacić ponad 60 zł. to też rezygnuję z tej umowy- ewentualnie przechodzę na sam familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno podpisywałem umowę na 17 m-cy, na końcu umowy widnieje adnotacja: "Cennik usług w okresie, w którym klient pozostaje zobowiązany do zachowania aktywnych pakietów:" i tu są wyszczególnione ceny promocyjne - raczej więc w okresie umowy podwyżek nie należy się spodziewać.

Co ciekawe mówi się też o wycofaniu Cimemax z Relax Mix: otóż w mojej umowie podane są elementy pakietów (par. 2 p. 3) i w RM nie ma wymienionych Cinemaxów, chociaż na stronie WWW CP) są wykazane w RM :)

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...