Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczekamy do lutego i zobaczymy kto mial racje ale wg. mnie i innych normalnych forumowiczow podwyzki nie bedzie gdyz by nie mogli sie chwalic ze maja 1 mln. abonentow bo by poprzechodzili do konkurencji. a po 2 ceny sa wziete z kosmosu np. pakiet film za 15,80 to by chyba jakis [beep] robil cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zauważyć, że nie tylko @kaczy pisze o podwyżce abonamentu. Poczytajcie temat od początku.

Według mnie podwyżka bardzo prawdopodobna. Do pakietu film dochodzi Fox Life i coś jeszcze, do sportowego dodali Eurosport, zapewne dojdzie TVP Sport, kto wie, może jeszcze NASN.

Na infolinii nigdy wam nie potwierdzą nieoficjalnych informacji (chyba że przez pomyłke) Pamiętam jak kiedyś dzwoniłem do Cyfry w sprawie HBO2 (jakoś przed świętami wielkanocnymi), oczywiście twierdzili ,że na dzień dzisiejszy nic nie wiedzą na ten temat, a 2 dni później kanał sie pojawił.

Wiem że taka informacja nie jest miła, ale to nie powód, żeby tak naskakiwać na kolege :wink:

Jeżeli kłamie, to będzie świadczyło to tylko o nim, ale jeżeli bedzie to prawda, to Wy wyjdziecie na durni.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie ma znaczenia skad ten kanal nadaje. Najwazniejsze jest zeby TVP i CP sie porozumialy w sprawie dolaczenia go do oferty i warunkow tego dolaczenia. Jak narazie ponoc trwaja rozmowy TVP z CP i C+, ale rezultatow nie widac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja troche z innej beczki.

 

Jestem abonentem CP od miesiąca umowe mam podpisaną na 17miesięcy.Otrzymałe rozpiske do kiedy mam wpłacać kwote za pakiet familijny i relax mix (49,90).MOje pytanie jest następujące czy w wypadku podniesienia abonamentu za któryś z tych pakietów będe musiał dopłacać czy jak jest napisane w rozpisce kazdego natępnego miesiąca bede płacił 49,90 zł aż umowa się skończy.

 

 

Bede wdzięczny za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!!!

 

@kaczy ma niestety racje w sprawie podwyzek:( a tego dowiedzialem sie tego z pisma, ktore dostalem niedawno od Polsatu. Jest tam porozumienie na pakiet Relax Mix Film, ktory ma sie pojawic od 1 lutego. Ma to byc Pakiet Relax Mix + kanaly Cinemax. A pakiety dodatkowe drozeja od pierwszego lutego:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę jak zobaczę pismo. Narazie nic nie dostałem. Jeżeli podniosą narawdę aż tak drastycznie ceny to oleje tą ich platformę i wezmę C+ albo N.

 

Dziwni mnie tylko jedno skoro rozpoczęli już wysyłanie tych porozumień do dlaczego na infolinii nic nie wiedzą o podwyżce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny tak podnosza, bo nachapali sie juz klientow i maja ich gdzies...

 

 

A na infolinii nigdy nic nie wiedza o co bys nie zapytal, zawsze powtarzaja jakies farmazony typu: oficjalnych info nie ma, rozmowy trwaja itp itd... Widocznie taka polityka tej firmy :o

 

Edycja Mr. Orbita: Gramy na dwa fronty @manik :?::evil: Które konto skasować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem pismo od Polsatu które wczoraj [przyniósł donas listonosz!

I z tamtąd dowiedziałem sie że:

 

Od 1 lutego:

-Pakiet Film 15,80zł

-Pakiet Sport 13,90zł

-Cinemaxy 15,00zł

-Relax MIX 19,90zł (na stałe, nawet po podwyżce starych pakietów)

-Relax MIX Film 29,90zł (dodatkowo Cinemax i Cinemax2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki aby wszytko było jasne!

Niesą najlepszej jakości ale są!

 

IMAGE 1

IMAGE 2

IMAGE 3

IMAGE 4

 

Mówcie co chcecie i tak Polsat jest tani!

Niby podniesli ceny ale Relax MIX za 19,90zł a nawet za 29,90zł jest tani!

Wiecej już zapłacisz za Sport i Film niż sam Relax MIX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesada z tymi Cinemaxami, ale przynajmniej wiadomo, że będą zastąpione innymi kanałami FoxLife i prawdopodobnie Zone Horror. Cena innych pakietów mnie nie obchodzi i tak wykupuje cały Relax Mix. Cinemaxy mogą na tym stracić. Chyba ze polepszają swoja ofertę programową o lepsze filmy od nowego roku, to bym rozumiał takie odłączenie, ale Cinemaxy by musiały stać się takimi kanałami premium jak HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to Polsat mnie rozczarował. podwyżki, dobrze, ale czy aby nie za duże. pakiet film jeszcze rozuumiem, dołączają Fox Life, i mają jeszcze jeden jakiś kanał dołączyć. Ale nie rozumiem ceny pakietu sport. Eurosport jest warty aż 5 złotych od abonenta. Z tego co wiem, liczą sobie chyba 50 groszy. denerwuje mnie też cena Cinemax-ów. powinna wynosić 10 zlotych, jak to jest w N. Całośc według moich obliczeń powinna kosztować około 25 złotych. nawet teraz pełna oferta jak sie ją podzieli na 50 % zniżki wynosi okolo 27 złotych. Nie podoba mi się ruch Polsatu. Ci, którzy wykupują pakiet film radziłbym wykupić cały RM. to tylko 3 złote rożnicy. To samo tyczy sie fanów sportu. Wolałbym dopłacić 5 złotych i mieć pełny pakiet, niż płacic za 4 kanały. Tak czy siak zapowidano odłączenie cinemaxów od Rm i się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena za Sport jest zawyrzona. Miejmy nadzieję, że dojdą jakieś tam nowe kanały Soprtkluby i TVP Sport by to wyrównać. Cinemax na tym na pewno straci i możliwe, że sam Cyfrowy Polsat z tymi cennikami.

Szczerze mówiąc zawiodłem się na Cyfrowym Polsacie w tym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kaczy. Skończ ten temat, każdy moze się pomylić. Zdarzają się osoby, które mówią nieprawdę. Cięzko jest uwierzyć bez dowodów w szzcegolności, ze na infolini nic na ten temat nie mówlili. Teraz zacznie sie kłótnia - "kto miał racje" coż podwyzka jest, ale nie ma co się z tego powodu kłócić. proponuję Kaczy, abys zapomiał o sporze i nie poruszał więcej tego drażliwego tematu. Pozdramiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, moge sie mylic ale cena sportu podrożała ponieważ w tym pakiecie znajdzie sie niedawem Polsat Sport HD!

 

A co do Pakietu Film to cena przesadna ale jak na zawartość jeszcze ujdzie! Tym bardziej że od 4 stycznia dojdzie FOX Life, a w przyszłości kolejne zapowiadane kanały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Prosze bardzo teraz mozecie mnie wysmiac za takie informacje ktore okazaly sie prawda

 

Kolega @Marcelek ma racje kolego @kaczy. Jak mozna uwierzyc bez dowodow w cos takiego, teraz jest dowod to mozna Ci honor zwrocic i przeprosic, ale wybacz wczoraj po tym co do mnie na PW jeszcze napisales to totalna kpina byla. Dobrze, ze to prawda :wink:, bo dzieki temu jestes slowny i nikt Cie nie bedzie obrzucal oskarzeniami, ze mowiles nieprawde. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...