Skocz do zawartości
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ARTIPAPK napisał:

U mnie też od kilku lat nie przychodzą żadne emaile dotyczące faktur za tv.Jeśli już coś przesyłają,to SMS o nadchodzącym terminie płatności z numerem rachunku, ale bez podanej kwoty,ostrzegającym i ewentualnym wyłączeniem sygnału przy ewentualnym nie opłaceniu faktury. 

Do mnie już nawet SMSy nie przychodzą. Ani na dekodery też nie przychodzą rachunki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Vsat napisał:

Powiedzcie, czemu w CP nie przychodzą żadne informacje e-mailowo o rachunku do zapłaty, jeżeli nie mam rachunku papierowego? Ewentualnie można jakoś to ustawić?

Przedwczoraj dostałem się i maila od CP o zbliżającym się terminie płatności i kwotą jaka brakuje do zapłacenia ( mam kilka złotych nadpłaty) ponieważ płacę z reguły złotówkę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

kilka dni temu zadzwonił konsul i zaproponował PSP po przedłużeniu na 3 lata

Wiem że do 10 dni można odstąpić od tej umomwy zawartej "na odległość" tylko pytanie jak ?

czy można telefonicznie czy trzeba skłądać pisemnie wypowiedzenie ?

z góry dzięki za odpowiedź - pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. Możesz to zrobić 10 dni od otrzymania potwierdzenia zmiany warunków umowy, listownie lub osobiście na adres ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa. W piśmie powinny zostać zawarte Twoje dane personalne oraz czytelny własnoręczny podpis. Pamiętaj również, że po dokonaniu powyższego wrócisz do warunków z poprzedniej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dziś wykupiłem usługę PPV KSW to w płatności mi pojawiło do zapłaty rachunku zamiast 70 to mam 30 zł czy dobrze jest czy źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w CP jest możliwość w trakcie umowy tzw. upgrade posiadanego pakietu? Np. z Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium na Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można ale wtedy umowa na trzy lata 36 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.10.2018 o 17:16, Jakub471 napisał:

Jeśli dziś wykupiłem usługę PPV KSW to w płatności mi pojawiło do zapłaty rachunku zamiast 70 to mam 30 zł czy dobrze jest czy źle

Jeżeli Twoje płatności zostały naliczone nieprawidłowo, zapisz w tej sprawie zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

W dniu 7.10.2018 o 12:33, szyzag123 napisał:

Czy w CP jest możliwość w trakcie umowy tzw. upgrade posiadanego pakietu? Np. z Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium na Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium ?

Czas obowiązywania umowy przedłużeniowej, która zawiera pakiet Polsat Sport Premium wynosi 29 lub 36 miesięcy. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem w ten sposób : mam kod wygrany w Gra Liga na roczny abonament w Cyfrowym Polsacie. Jednym z pakietów jest pakiet Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium (umowa 2 lata, rok z niego jest gratis). Pytanie : czy po tzw. upgrade w trakcie umowy traciłbym te darmowe miesiące i ile bym płacił po upgradzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.10.2018 o 12:33, szyzag123 napisał:

Stracisz tę ofertę i dostaniesz klasyczną opisywaną wielokrotnie w temacie o ofertach dla obecnych abonentów ofertę na 36 lub 29 miesięcy.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi