Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie na aneks zgodziłem się telefonicznie 9.08 okres rozliczeniowy kończy mi się 28 każdego miesiąca kiedy wejdą w życie zgodne z aneksem warunki umowy i czy będę miał dostęp do kanałów Polsat Sport Premium od 21.08? darmowe VOD i CP Go  działały już chwilę po tym jak Pani z DUK się ze mną rozłączyła.
A i jeszcze jedno mam najwyższy pakiet bez HBO i rozrywki z jednym multiroom i 5zł czynszu za evo czy jeśli w trakcie trwania umowy zdecyduje się jednak włączyć hbo go cena będzie taka sama jak przy premium max czyli 110zł czy wyższa?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@CyfrowyOnline.,

Czy zmiany od 1 sierpnia co do opłat po okresie podstawowym umowy obowiązuje także wszystkie umowy zawarte przed tym terminem (m.in.osoby posiadające SmartDom1,2,3)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przejść na umowę bezterminową i przeczytałem Umowę i WO i nigdzie nie znalazłem informacji, jak zmieni się wysokość opłat po zakończeniu okresu podstawowego. Gdzie w swoich umowach macie informację o zmianach wielkości opłat, konkretnie w których punktach lub paragrafach? Umowę zawierałem podczas promocji mikołajkowej w 2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to pierwsza Twoja aktywacja pakietu dodatkowego (nieobowiązkowego, na czas nieokreślony), w trakcie obecnie trwającej umowy, to pierwszy pełny cykl rozliczeniowy masz gratis. Dodatkowo od dnia zamówienia pakietu (TCOK, ICOK, APS), do końca trwającego cyklu rozliczeniowego pakiet również będziesz miał gratis.

Przykład:

Zamawiasz pakiet 21 marca, cykl rozliczeniowy masz 9 dnia miesiąca. 

Oglądasz pakiet Rozrywka HD od 21 marca, do 8 maja bezpłatnie. Jeśli pakietu nie zgłosisz do wyłączenia do 7 maja, to 9 maja będziesz miał za niego do zapłaty 25zł.

 

@swojadroga, a czy takie zasady występują nadal jeśli dana umowa już przejdzie na czas nieokreślony? Czy w tym wypadku jeden pełny cykl też mam za darmo? Jeżeli okres rozliczeniowy wypada dziś, tj. 22 sierpnia to jeżeli jutro (23 sierpnia) aktywuję ten pakiet to do 22 października mam za darmo, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...