Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak przedłużyłem przez telefon to mogę się pałować? :)

 

tak jak mówię przez DUK przez telefon, 3 lipca :)

To piłkę otrzymasz w ciągu 30 dni od złożonego zamówienia w DUK. Dostarczona jest przez kuriera firma Fedex na adres do korespondencji podany w aneksie. Oczywiście pod warunkiem że umowa podpisana jest na min 70 zł oraz że jest podpisana z kanałami Polsat sport premium.

Aaa, o tej piłce mówisz. Trzeba było jaśniej pisać.

Odbiera się ją przy podpisaniu umowy w APS. Promocja jest od 2 lipca. Więc jeśli podpisałeś wcześniej, to piłki nie dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na dwóch komputerach i trzech przeglądarkach - Cyfrowy Polsat zasłonił telewizję Puls na swojej stronie (lista kanałów):

 

acb25b6144dcd.jpg

 

Wierzę, że to po prostu błąd, ale patrząc na "miętę" Cyfrowego Polsatu do TV Puls... Po prostu brzydko to pachnie. Zgłosiłem do TV Puls.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle brak znaczka, tylko przysłonięcie go, choć może się mylę. Wyraźnie jednak widać, że odnośnik do pakietów z Polsat Sport Premium przysłania TV Puls i TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na dniach kończy mi się umowa z CP (pakiet Premium). Czy za następny okres będę płacił tyle samo? Czy po okresie obowiązkowym opłata wzrasta?

Nie chcę na razie przedłużać umowy bo może będę musiał ją wypowiedzieć...

Czy wypowiedzenie jest 1-miesięczne?

 

Dzięki za pomoc.

Przypuszczam, że odpowiedź może być na stronach forum, ale naprawdę nie mam czasu przeczytać 415 stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na dniach kończy mi się umowa z CP (pakiet Premium). Czy za następny okres będę płacił tyle samo? Czy po okresie obowiązkowym opłata wzrasta?

Nie chcę na razie przedłużać umowy bo może będę musiał ją wypowiedzieć...

Czy wypowiedzenie jest 1-miesięczne?

 

Dzięki za pomoc.

Przypuszczam, że odpowiedź może być na stronach forum, ale naprawdę nie mam czasu przeczytać 415 stron...


 

Witaj, po okresie promocyjnym umowy, w momencie gdy kontrakt przejdzie na czas nieokreślony, opłaty pozostają bez zmian.

 

Okres wypowiedzenia to 30 dni. Jeżeli rozważasz rezygnację z usług, to należałoby to zrobić w przedostatnim okresie rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten wątek będzie odpowiedniejszy na mój problem.

Złożyłem wypowiedzenie "z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego".

Umowę mam do 6.10., natomiast pani w APS zinterpretowała początkowo treść jakbym chciał wypowiedzieć przed końcem umowy, czyli rozwiązanie 6.09 i taką datę napisała mi długopisem na druku potwierdzenia przyjęcia wypowiedzenia. Zauważyłem to po wyjściu, więc zawróciłem, by zapytać, o co kaman. Wtedy wyszło, że chyba nie doczytała "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego", ale nic u siebie w komputerze nie poprawiała.

 

Czy treść mojego wypowiedzenia jest prawidłowa? I czy pracownica APS mogła coś pomieszać wprowadzając jakieś info w komputerze, czy oni czytają te wypowiedzenia w centrali?

 

Pytam, bo dziwne jest też, że jak dotąd nikt z DUK-u się nie odezwał, nie chciałbym na koniec przysporzyć sobie jakichś kar umownych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj składałem wypowiedzenie o tej samej treści. Zauważ że dodruku potwierdzenia jest przypinane wypowiedzenie napisane przez klienta, a ten dopisek o dacie końca umowy długopisem chyba nie ma znaczenia. W moim przypadku Pani powiedziała że musi w system wpisać "powód rezygnacji" i zaznaczyła że klient nie chce przedłużyć umowy, na potwierdzeniu tego nie ma.

Do DUK sam zadzwoń potwierdzą że dobrze zarejestrowane i może od razu przedłużyła. DUK pracuje od 9:00 sam dziś dzwonię nie będę czekał.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 a ile zostało ci do końca umowy?

U mnie z kolei wzięła wypowiedzenie, coś tam poczarowała w komputerze, wydrukowała dwa egzemplarze potwierdzenia.

I właśnie nie wiem co ona tam w komputerze pozaznaczała. Bo skoro źle zrozumiała moje wypowiedzenie, to żeby nie okazało się, że faktycznie będą mi wypowiadać o miesiąc za szybko, bo tego przecież nie chcę

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shocco

Mam 4 miesiące i kilka dni do końca uomowy, zmniejszam abonament a można przy 4 czterech cyklach. Poprzednim razem DUK mi potwierdził że zarejestrowane było prawidłowo.

Edit:

Jestem po rozmowie z DUK, umowa przedłużona. Wypowiedzenie było prawidłowe, nie dzwonili ponieważ nie mieli zgód na kontakt i bym czekał na próżno.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...