Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie. Warunki umowy muszą obowiązywać obie strony. Osobiście uważam, że TVP Sport HD docelowo zostanie przeniesiony na stałe do pakietu Rodzinnego HD, chociaż można mieć co do tego wątpliwości, ze względu na potencjalne osłabienie wyników oglądalności PS HD i PSE HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport HD jak patrzę jest kanałem gwarantowanym w wyższych pakietach (w tych, w których jest), więc kanału całkiem wywalić też nie mogą. Cóż, trzeba więc mieć nadzieję, że stacja zawitała do niższych pakietów na stałe, że nie jest to tylko na mundial. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby CP chciał dzisiaj odpalać TVP kasę za kanał, to bez sensu. 


Dostałem odpowiedź z biura prasowego TVP:

 

 

Telewizja Polska pracuje nad powszechnością stacji u płatnych operatorów. 

Od momentu pojawienia się TVP Sport na Mux, podjęliśmy kroki mające na celu szeroką nieodpłatną dystrybucję kanału TVP Sport. Część operatorów potwierdziła już kontynuację szerokiego dostępu do TVP Sport po zakończeniu Mundialu. Z innymi operatorami trwają jeszcze negocjacje w tym zakresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Wczoraj przedłużyłem umowę i przez 6 miesięcy mam za darmo i przez 6 miesięcy mam też pakiet VOD i jeśli nie chcę więcej płacić to muszę wyłączyć pakiet VOD. I w związku tym mam pytanie: czy można wyłączyć pakiet VOD np. kilka, kilkanaście dni przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego, bo okres promocyjny mam do 27 stycznia 2019? Okres rozliczeniowy mam 27 każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Wczoraj przedłużyłem umowę i przez 6 miesięcy mam za darmo i przez 6 miesięcy mam też pakiet VOD i jeśli nie chcę więcej płacić to muszę wyłączyć pakiet VOD. I w związku tym mam pytanie: czy można wyłączyć pakiet VOD np. kilka, kilkanaście dni przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego, bo okres promocyjny mam do 27 stycznia 2019? Okres rozliczeniowy mam 27 każdego miesiąca.

Możesz to zrobić dopiero jak rozpocznie się najbliższy cykl rozliczeniowy, a najpóźniej na 24 godziny przed zakończeniem się szóstego, pełnego cyklu rozliczeniowego. Najszybciej jest to zrobić przez ICOK. Można też telefonicznie przez BOK lub osobiście w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jak w praktyce może teraz wyglądać dostępność TVP Sport w niższych pakietach Polsatu? Wiem, że niektórych ogólnodostępnych kanałów nie udostępniają, ale w przypadku np. PULS2 lub WP TV CP nie odostępnia tych kanałów w ogóle, nie ma ich w każdym pakiecie, operator więc nie pobiera dodatkowych opłat za te darmowe stacje.

 

TVP Sport stałą się ogólnodostępna w DVB-T, zaś podobno TVP nie pobiera już opłat od operatorów. Obecnie TVP Sport dostępna jest w CP w ramach otwartego okna, do końca mundialu. Co potem? CP będzie mógł zostawić tak, jak jest, czy wręcz ma obowiązek wsadzić darmową stację telewizyjną do najniższych pakietów? Bo w całkowite wy[beep]e stacji raczej nie wierzę :)

 

Witam, nie jest jeszcze znana data zamknięcia otwartego okna na kanał TVP Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, gdyż w ostatniej oficjalnej informacji:

 

http://www.grupapolsat.pl/pl/archive/mundial-dla-wszystkich-abonentow-cyfrowego-polsatu-tvp-sport-hd-w-otwartym-oknie-na-czas

 

, czas otwartego okna został dokładnie określony:

 

To wszystko dostępne będzie na czas mundialu dla wszystkich abonentów platformy Cyfrowy Polsat, niezależnie od tego, jaki pakiet posiadają.

Ale jak rozumiem teraz nie jest to już aktualna informacja?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, gdyż w ostatniej oficjalnej informacji:

 

http://www.grupapolsat.pl/pl/archive/mundial-dla-wszystkich-abonentow-cyfrowego-polsatu-tvp-sport-hd-w-otwartym-oknie-na-czas

 

, czas otwartego okna został dokładnie określony:

 

Ale jak rozumiem teraz nie jest to już aktualna informacja?

 

Aktualnie, zgodnie z komunikatem - TVP Sport HD dostępny jest w ramach otwartego okna na czas mundialu. Nie posiadamy szczegółowych informacji na temat dalszych transmisji na tym kanale.

 

Witam!

Na jaki adres należy wysłać wypowiedzenie do CP?

Witaj. Wypowiedzenie umowy może zostać złożone:

 

- W Punkcie Obsługi Klienta - ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

- W każdym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży. Wszystkie dostępne znajdziesz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp

 

Dlaczego chcesz zrezygnować z naszych usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jest jeszcze znana data zamknięcia otwartego okna na kanał TVP Sport HD.

Aktualnie, zgodnie z komunikatem - TVP Sport HD dostępny jest w ramach otwartego okna na czas mundialu. (...)

Sorry, ale pogubiłem się :) I to nie ironia, ani złośliwość. Bo na moje oko te dwa zdania wzajemnie się wykluczają, po prostu  :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy w APS może złożyć osoba, która nie jest abonentem (np. umowa jest na mamę to czy ja mogę zanieść wypowiedzenie za nią do APS) albo czy można wysłać skan wypowiedzenia przez icok ?

 

W tym przypadku konieczne będzie upoważnienie, które powinno zawierać:

- dane właściciela usługi, 

- dane osoby upoważnionej,

- datę wystawienia dokumentu wraz z czytelnym podpisem Klienta,

- do jakich czynności zostaje upoważniona osoba,

- których umów/usług dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, ale pogubiłem się :) I to nie ironia, ani złośliwość. Bo na moje oko te dwa zdania wzajemnie się wykluczają, po prostu  :)

 

 

Tak jak wyżej pisałem, aktualnie TVP Sport HD jest dostępny dla wszystkich na czas mistrzostw świata. Informacje na temat dalszej transmisji na tym kanale pojawią się niebawem na stronie internetowej: https://www.cyfrowypolsat.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny Max HD + film hd + Cinemax HD + sport hd za 60zł

 

Czy mogę zmienić na rodziny hd + sport hd+polsat sport premium, ale bez film hd i cinemax hd? 

Z tego co rozumiem też wyszłoby mi 60zł miesięcznie. W marcu albo kwietniu przedłużałem umowę. 

Edytowane przez Daniel Waniewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Sport HD nie jest dostępny w konfiguracji z Rodzinnym HD. Dlatego aby zachować pakiet Sport HD musisz mieć Familijny Max HD - opłata to 60 zł m-cznie. Polsat Sport Premium to dodatkowe 10 zł m-cznie + przedłużenie umowy na min. 24 m-ce - w tej konfiguracji dostajesz też Film HD i Cinemax HD. Jeśli ci się to nie podoba to możesz bez tych opcji, ale zapłacisz tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, na które za bardzo nie mogę znaleźć odpowiedzi, a mianowicie od kiedy zaczyna obowiązywać nowa, przedłużona umowa: od następnego, najbliższego okresu rozliczeniowego, czy kilka dni po jej podpisaniu?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z fakturą, którą dostaje się zawsze z wyprzedzeniem za najbliższy okres rozliczeniowy, jeśli po przedłużeniu umowy, zaczyna ona obowiązywać właśnie od tego najbliższego okresu, który wedle nowej umowy jest darmowy (jak i kilka kolejnych), a już wcześniej za ten okres otrzymało się wyżej wymienioną fakturę w ramach obowiązywania jeszcze starej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...