Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idź do APS-u i powiedz, że chciałbyś wymienić swój dekoder SD na dekoder HD, ale na taki, żeby opłacanie pakietu HD nie było obowiązkowe. Możliwe, że upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, ponieważ wtedy pewnie przedłuży ci się umowa i będziesz płacił 37,90 zł :wink: Tylko nie bierz Echostara 7400 HD PVR, bo wtedy obowiązkowo trzeba wykupić opcję HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie mi dlaczego ja nie mam tej częsci umowy a wiem od pracownika innego APS który pokazywał cała umowę i nie mam tej częci. Mam zszyte 2 kartki protokół odbioru sprzętu i umowę a kodem PRB9 a nie mam nic odnośnie pakietu HD.CP może i dmucha na zimne ale jego pracownicy to olewają. Chciałbyś widzieć ich miny kiedy nie mogli się tam doczytać o pakiecie HD. Ja się nie żalę tylko mi chodzi o zasadę bo 15zł to nie jest majątek. Nie lubię gdy ktoś robi mnie w wała. Wiem co mi mówili przed podpisaniem umowy opierając się na ulotce reklamowej. Rozważam jeszcze taką opcję że dali mi tą trzecią część do podpisu a nie dali mi kopii a teraz rżną głupa i będą twierdzić że zgubiłem. W każdym bądż razie twierdzili mi że to jest wszystko co od nich otrzymałem. Stwierdziłem że dla nich liczy się kasa za klienta który ponarzeka a i tak będzie płacił bo nie będzie chciał narażać się na kłopoty. Napiszę do CP o przesłanie kopii umowy,zobaczymy co tam jest. Nie wiem czy wszędzie praktykuję się niepodpisywanie kopii umowy przez pracownika w innym punkcie widziałem że się to robi, i kiedy pójdę do rzecznika z tą kopią to mnie wyśmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym na tą chwilę rozwiązaniem w Twoim przypadku górolicek byłoby napisanie do nich maila z prośbą o przesłanie kopii Twojej umowy do Ciebie na maila. nie pisz im o co Ci dokładnie chodzi tylko napisz że zgubiłeś swój oryginał. Wtedy będziesz widział czarno na białym jak CP czaruje i kantuje. Wcale się nie zdziwię jak zobaczysz coś czego wogóle nie podpisałeś. Jeli to nie pomoże poproś ich o to listownie z potwierdzeniem odbiru. wiem że przesłanie kopii dokumentacji na 100% jest darmowe i masz do tego prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie klient otrzymuje ok 8 kartek z umowy: 2 to druczki do wplat, 1 umowa, 1 promocja (w grudniu tego nie bylo) 1 wykaz płatnosci, 1 faktura, 1 protokól odbioru sprzętu i 1 porozumienie na hd.

Jeżeli chodzi o PVR HD to teraz od pakietów z HBO nie ma obowiazku na pakiet HD a przy przedłużaniue nawet przy FAMie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką oto sprawę.

 

Miałem podpisaną umowę z CP, ale zerwałem ją na skutek wycofania z emisji programu E!. Dekoder miałem zakupiony na własność, więc do tej pory leży u mnie w domu, niepodłączony.

 

Jednak pojawił się u mnie w domu nowy, mały TV i chciałbym podpisać umowę z CP na pakiet Mini. I teraz.

 

1. Czy nie będą mi robić żadnych wyrzutów z tego powodu, że wcześniej zerwałem umowę ? Będę mógł teraz podpisać nową, bez przeszkód ?

2. Czy do odbierania pakietu Mini będę mógł korzystać ze starego dekodera, w którym jest nieaktywna (póki co) karta i na którym był wcześniej odbierany pakiet Familijny Relax Mix ?

3. Czy jeśli odpowiedź na drugie pytanie jest twierdząca, to czy w APS - ie czekają mnie jakieś opłaty przy podpisywaniu umowy (bo za dekoder już nie musiałbym płacić) ? Aktywacja ? Jeśli tak, to ile ? I czy jeszcze jakieś inne ?

4. Czy już po podpisaniu umowy na pakiet Mini byłaby w przyszłości możliwość "podskoczenia" na pakiet Mini Max ? Czy jednak jak już podpiszę umowę na Mini przykładowo na 13 miesięcy, to będę musiał czekać do końca umowy i dopiero wtedy będę mógł wziąć Mini Max ?

 

Liczę na fachową poradę i z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż ponad miesiąc temu, przeszedłem z tunera SD na tuner HD i BOK CP obiecało, że HBO i kanały HD będą od maja, tak jak miały być, tak ich nie ma. Dzwoniłem już kilka razy do nich i muszę stwierdzić, że trochę ta platforma powinna bardziej uważać, bo niektórzy abonenci mogą wyjść na drogę sądową, po braku kanałów, tj. HBO, Eurosport 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally 79. Jeżeli napiszę że zgubiłem dokumentację to w konsekwencji będą się starali mi udowodnić że zgubiłem aneks do umowy na kanały HD. Muszę wymyślić coś innego. Nie wiem czy powinienem otrzymać również regulamin świadczenia usług przez CP. Kiedy w 2000r podpisywałem umowę z CP takowy otrzymałem i mam go do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze zrobiłeś. Po pierwsze pamiętaj że CP nie może Ci udowadniać że zgubiłeś jakiś aneks do umowy bo każdy dokument musiał być przez Ciebie przynajmniej parafowany żeby nie powiedzieć podpisany. W takim wypadku gdyby przesłali Ci dokument bez Twojej parafy lub podpisu mówiąc że to jest dokument który rzekomo podpisałeś a w rzeczywistości nie podpisałeś tym samym kręcą na siebie bata. Wierzę że wszystko się wyjaśni. P.S. nie pisz pod sobą dwóch swoich postów. Do tego służy funkcja edytuj. Jeśli przesłane skany nie rozwieją Twoich wątpliwości napisz do nich reklamację listem poleconym i czekaj na zajęcie prze nich stanowiska. Jeśli przez miesiąc od momentu otrzymania przez nich Twojej reklamacji nie otrzymasz z CP żadnej odpowiedzi oznaczać to może że Twoja reklamacja została uznana i wszystko skończy się dobrze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@górolicek - Wniosek o przesłanie kopii umowy nie musi być uzasadniany - dla CP nie ma najmniejszego znaczenia z jakiego powodu chcesz otrzymać kopie umowy. Skoro napisałeś taki wniosek, to dokumenty otrzymasz: w formie papierowej (jest to koszt 5zł + koszty wysyłki) lub w formie elektronicznej (taka usługa jest bezpłatna).

 

To co się stało z resztą Twojej umowy (w tym wypadku porozumieniem na kanały HD) też nie ma większego znaczenia. Istotne jest to, że CP ma komplet dokumentów podpisanych przez Ciebie i przez PH - bo gdyby do dzisiaj ich nie miało lub byłyby one nieczytelne/niepodpisane, to dokumenty wróciły by do APS, a Ty zostałbyś poproszony o ich uzupełnienie. Tutaj akurat CP jest skrupulatne i jeśli z dokumentami byłoby coś nie tak, to umowa nie zostałaby zarejestrowana przez CP, a APS poproszony zostałby o usunięcie błędów w przeciągu 14 dni od stwierdzenia nieprawidłowości, pod sankcją kary pieniężnej.

 

Poczekaj, aż dostaniesz kopie umowy a wszystko się wyjaśni - najprawdopodobniej zobaczysz komplet dokumentów podpisanych przez siebie i sprawa będzie rozwiązana.

 

Natomiast wybaczcie, ale Wasze przypuszczenia, że CP coś kręci/knuje/mataczy są zwyczajnie bezpodstawne (żeby nie powiedzieć śmieszne), przynajmniej do czasu dosłania kopii umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest portmonetka, opłacasz jakiś pakiet w CP, to w portmonetce masz podaną kwotę jaką możesz wykorzystać w PPV (według CP - VOD :lol:) mając dany pakiet. Wykorzystujesz te 22 zł, a z następnym rachunkiem musisz wpłacić tą wykorzystaną kwotę - jeśli dobrze rozumiem, to tak to działa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest portmonetka, opłacasz jakiś pakiet w CP, to w portmonetce masz podaną kwotę jaką możesz wykorzystać w PPV (według CP - VOD :lol:) mając dany pakiet. Wykorzystujesz te 22 zł, a z następnym rachunkiem musisz wpłacić tą wykorzystaną kwotę - jeśli dobrze rozumiem, to tak to działa :roll:
Z tego by wynikało, że korzystanie z PPV jest ograniczone. To 22 zł to bardziej prezent, czyli można korzystać z PPV za darmo, dopóki nie wykorzysta się tej kwoty, ale też nie jestem do końca pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...