Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, w pakiecie HD nie ma HBO HD, ponieważ żeby mieć HBO w wersji HD, trzeba mieć wykupioną paczkę HBO SD i dopiero wtedy można podpisać porozumienie na HBO HD. No i Polsat HD, który jest dostępny od pakietu Familijinego, a więc nie trzeba wykupywać pakietu aby mieć ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sprawę do użytkowników forum. Zawarłem z CP (telefonicznie) umowę na 24 miesiące z tego pól roku gratis. Umowa ma wejść w życie 02.05. W ICOK-u widnieje termin następnej płatności 0.00, ale też, że wybrane pakiety mam opłacone do 02.05. Do tej pory tydzień przed upływem okresu rozliczeniowego system zmieniał termin opłaconych pakietów. Według mnie powinno być, że pakiety mam opłacone do 02.11. Dzwonić-wyjaśniać, czy czekać? Chciałbym uniknąć ewentualnej blokady sygnału. Może ktoś z Was miał podobny przypadek. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sprawę do użytkowników forum. Zawarłem z CP (telefonicznie) umowę na 24 miesiące z tego pól roku gratis. Umowa ma wejść w życie 02.05. W ICOK-u widnieje termin następnej płatności 0.00, ale też, że wybrane pakiety mam opłacone do 02.05. Do tej pory tydzień przed upływem okresu rozliczeniowego system zmieniał termin opłaconych pakietów. Według mnie powinno być, że pakiety mam opłacone do 02.11. Dzwonić-wyjaśniać, czy czekać? Chciałbym uniknąć ewentualnej blokady sygnału. Może ktoś z Was miał podobny przypadek. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

 

Dobrze jest,potem powinno być -do 02.06 płatność też 0.00 zł i tak przez 6mies.Nic nie zablokują,oni się cieszą,bo mają nowego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do3.11.2010.muszę ją wypowiedzieć z 3 miesięcznym wyprzedzeniem czyli do3.07.2010 musi to wypowiedzenie dojść do cyfrowego polsatu czy jak napiszę wypowiedzenie teraz mogę liczyć na szybszą nową ofertę interesuje mnie wymiana sd na hd ale mogę to zrobić po skończonej umowie czto coś da proszę o pomoc. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga klienci CP!

Cyfrowy Polsat wychodząc na przeciw naszym oczekiwaniom i sugestiom rozsyła zwykłą pocztą

dokumenty z niedookreślonym pojęciem "OKRES DODATKOWY" w nowych wzorcach umowy.

Nowy (? - "wszedł w życie" 1 listopada 2009 r.) regulamin nie definiuje tego pojęcia,

zatem akceptowanie umowy z czymś takim wiąże się z ryzykiem rozczarowania z konraktu.

A i A

Ps: Po słusznej uwadze przenoszę w/w treść z zamkniętego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dekoder 99zl, umowa na 29 miesiecy, co miesieczny koszt za pakiet familijny i relax mix to 57,80. Polsat HD masz w pakiecie familijnym za free a z Polsatem Sport HD nie wiem dokladnie jak to wyglada ale koszt 5zl. W tym masz 3 miesiace za free pakiet Relax Mix + 6 miesiecy za free pakiet HD. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i zielony i mam problem. Podpisałem w grudniu umowę na pakiet Familijny i Super Film, biorąc jednocześnie w dzierżawę dekoder DVR 7400HD. Przed upływem 6 miesięcy które mam za free miałem zgłosić wolę rezygnacji z pakietu Super Film na rzecz HBO, co mam wyoślone w umowie, kod promocji RBP9. Zgłosiłem się więc do APS i usłyszałem że mam dodatkowo płacić za pakiet HD, nadmieniam że nie mam tego w umowie. Od pracowników APS dowiedziałem się że obowiązek płacenia za pakiet HD wynika z tego że mam tenże dekoder. Pracownicy czytali tą umowę i na jej podstawie wydrukowali mi oświadczenie że zgodnie z uprawnieniami przewidzianymi w umowie wyrażam wolę zastąpienia pakietu Super Film pakietem HBO . Na stronie iCOK mam wpisany jeszcze jakiś kod HDAL , nie mam tego w umowie, są tam też rozbieżności w przewidzianych płatnościach. W pakiecie Familijnym brakuje mi kanałów E! oraz Disney XD. pracownicy tego APS wciskają kit klientom aż uszy puchną. Ja chciałem tylko wymienić stary dekoder/uszkodzony pilot/ gdyż jestem abonentem od września 2000r. a oni zaczęli mnie namawiać do wypowiedzenia starej umowy prawie liżąc mi d... Dałem się namówić a teraz mam problem bo nie wiem czy mam płacić te 15zł dodatkowo. Z tego co wiem nie było tego też w ulotce reklamowej. Konsultant powiedział mi że nie umiem czytać umowy i to mnie wkurzyło, Noszę się z zamiarem przedstawienia sprawy Rzecznikowi Konsumenta. Możecie coś poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@górolicek

Jeśli chodzi o promocję, to pakiet HD jest obowiązkowy i musisz za niego płacić dodatkowo 15zł, taki był warunek promocji na ten dekoder.

Co do braku kanałów - kanał E! został wyłączony z oferty już jakiś czas temu, aby odbierać Disney XD zainstaluj ponownie listę kanałów.

Niestety rzecznik niewiele ci pomoże, od momentu zmiany regulaminu CP stara się by wszystko było zgodnie z prawem, aby uniknąć kolejnych kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sqnek ale CP zatrudnia studentów w iCOK przeważnie taki pracuje ok. 9miesięcy, oni nie znają i nie rozumieją regulaminu, nie mówiąc już o kodeksie prawa handlowego, jeśli zadzwonisz kilka razy to możesz otrzymać różną odpowiedź, jesli kolega @górolicek ma e! wpisany w umowie a go nie odbiera z winy CP to ma prawo wypowiedzieć umowę. Umowa ma być realizowana zgodnie z tym co w niej zapisano.

 

Właśnie rzecznik jest od tego żeby pomagać, znani mi rzecznicy zawsze są w stanie poświęcić chwilkę na sprawdzenie czy umowa jest realizowana OK czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@górolicek

Już nie mówę po raz kolejny żeby czytać jak się coś podpisuje, albo chociaż rzucić okiem, zapytać co to jest itd. ale przed wylewaniem żalów na forum należałby spojrzeć w dokumenty które się podpisało, tam jest też porozumienie na pakiet HD, bo bez tego ten dekoder nie był dostępny. Jeżeli chodzi o E! to można było miesiąc od jego wycofania wypowiadać umowy zgodnie z regulaminem! CZYTANIE NIE BOLI, PŁACENIE CZASEM TAK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...