Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, dzięki, już tyle tego się naczytałem, że już mi się pokiełbasiło trochę :-) swoją drogą może wziąć na pół roku sagemcoma a potem po pół roku oglądania za free zrezygnować z film hd i z sport hd i zamienić sagemcoma na zwykły HD2000/3000/5000/6000 Ciekawe czy taki numer przejdzie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1,5 tyg. temu podpisałem umowę na full pakiet, tzn. pakiet PREMIUM.

 

Na umowie natomiast mam Familijny MAX HD + wyszczególnione pakiety Film HD, Sport HD, Rozrywka HD, HBO i CINEMAX HD

 

Czy u Was też tak jest?

 

Dodam że dzwoniłem na infolinie i powiedzieli że to normalna procedura, ale pytam dla pewności czy Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876, rachunków za TV nie wysyłają co miesiąc. Możesz poprosić o blankiety do wpłat i wtedy kilka druków przyślą. Natomiast jeśli masz umowę na internet już podpisaną przed 25.02.2013 to papierowa formę powinni przesyłać, chyba że wybrałeś inaczej. W nowych umowach jest tylko eko FV, za papierową 10 zł. doliczają.

 

Zależy czy zwykły HD czy PVR, jeśli nie zalezy Ci na ipli czy twardym dysku to Samsung 370 jest najszybszy i daje największe możliwości w listach kanałów i wyszukiwaniu ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy podpisywaniu umowy usłyszałem że mogę wybierać albo elektronicznie , albo ;papierową; , ani słowa o opłatach. Wybrałem opcję ;papierową; ponieważ chcę zobaczyć wszystko dokładnie za co płacę. Nic nie wspomniano na temat opłaty za dostarczenie ;papierowej faktury; .Na moje pytanie czy mogę póżniej zmienić otrzymywanie faktury na maila padła odpowiedz tak , ale nie dopytałem w jaki sposób to uczynić. Telefonicznie , czy istnieje inny sposób ? , dodam że pierwszą fakturkę mam zapłacić w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra za bardzo się pospieszyłem z hurraoptymizmem w sumie powinienem być przygotowany po wcześniejszych przebojach z Polsatem.

21 marca przedłużyłem telefonicznie umowę na specjalnych warunkach Premium 12 mies. w tym 5 darmowych + MR 5zł +HD 6000 za 79zł + 5zł za dzierżawę Sagemcoma którego dzierżawię od 2 lat. Zadzwoniłem dzisiaj dowiedzieć się czy przesyłka została wysłana i konsultant poinformował mnie, że umowa została wysłana listem poleconym na pakiet Premium 12/5 mies. natomiast nie ma w umowie nic o MR i dekoderze. Oczywiście konsultant przyjął zgłoszenie o niezgodności wysyłki z umową telefoniczną. Mam pytanie do ludzi którzy są zorientowani w temacie. Ile trwać będzie teraz cała procedura odkręcania i wysłania kolejnej umowy skoro na samą umowę teraz czekam już 2 tyg. i listu jeszcze nie dostałem? Czy radzicie mi podpisać umowę i zawrzeć do niej aneks na MR i dekoder? Konsultant odradzał bo nie potrafił powiedzieć czy będzie taka możliwość.

 

Dodam że facet z BUKu z którym zawierałem telefonicznie warunki umowy był najwidoczniej wyjątkowo za przeproszeniem [beep] skoro najpierw zaproponował dekoder HD3000, poprosiłem żeby zadzwonił za 5 min. a ja w tym czasie zdecyduję czy nie wolałbym 6000 za 79zł. Po 5 min zadzwonił, poinformowałem go ze wolałbym HD 6000 za 79zł, gościu się zgodził i 2x (słownie DWA RAZY) przeczytał to co ustaliliśmy (włącznie z MR i dekoderem) po czym wklepał do systemu sam premium bez multiroomu i dekodera... ręce opadają

 

edit: mam jeszcze pytanie, poza wniesioną reklamacją co do niezgodności umowy chciałbym złożyć skargę na pracownika DUKu, który moim zdaniem celowo wprowadził mnie w błąd oferując inną ofertę a inną wpisując do systemu. Wiedział, że osoba która będzie podpisywała umowę będzie osobą starszą (81 lat) i prosiłem żeby wszystko było takie jak ustaliliśmy. Gdzie mogę coś takiego zrobić? Lepiej listownie, mejlowo czy telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy każdy z Was, który wypowiedział umowę nc+ i zamówił teraz CP będzie w kwietniu płacił dwa abonamenty??? Przecież po otrzymaniu listu od nc+ i wypowiedzeniu umowy ze skutkiem na koniec kwietnia przyjdzie do zapłaty fakturka za kwieceń, a zamawiając CP teraz przyjdzie również fakturka za kwiecień... nie da się skorzystać z obecnych promocji a rozpocząć nadawanie CP od 1 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Mam od trzech dni Cyfrowy Polsat z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD. Umowa na 15 miesięcy, w tym 3 miesiące gratis.

Czy w trakcie trwania umowy (np. w czerwcu lub w lipcu br.) będę mógł podnieść sobie obecny pakiet do pakietu Premium, a po pewnym czasie (np. po dwóch lub trzech miesiącach) powrócić do pakietu pierwotnego, czyli Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD? Jest taka możliwość? Pytałem o to pracownika APS-u przy podpisywaniu umowy, ale nie potrafił mi on odpowiedzieć na to pytanie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a czy w mojej obecnej sytuacji mam możliwość dobrać dodatkowo HBO i Cinemax? Jeśli tak to w jakiej cenie? I jest możliwość ich wyłączenie po pewnym czasie?

Aha, co to jest PWU?

 

Wybacz te pytania, ale w CP jestem dopiero od trzech dni i jeszcze niewiele wiem w takich sprawach. ;):oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PWU czyli Promocyjne Warunki Umowy, powinieneś dostać z umową. Możesz dobrać w każdym momencie. Przykładowo jeśli Twój okres rozliczeniowy to 10-ty każdego miesiąca, najpóźniej 8-go musisz zgłosić deklarację telefonicznie, w APS czy drogą internetową (przez iCOK chyba się da). Do rachunku, który powinien być opłacony do 10-go doliczasz za HBO HD 25 zł., Cinemax HD 15 zł. lub HBO Cinemax HD 35 zł., a jeśli rachunek już opłaciłeś to musisz dopłacić różnicę. Jeśli chcesz te pakiety tylko na miesiąc to przed do 8-go następnego miesiąca najpóźniej musisz z nich zrezygnować. Jeśli nie zrezygnujesz to zostaną na kolejny okres rozliczeniowy. Możesz też np. 4-go zadeklarować włączenie, jeśli się rozmyślisz to możesz to zmienić, ale tak jak pisałem najpóźniej 48 godzin przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...