Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzasz to co napisałem :) Nie ma pakietu za 57,60. Ten o którym piszesz, że masz kosztuje 79,90, możesz mieć przez kilka miesięcy promocję i mieć to za 59,90, ale po promocji rezygnujesz z SportHD lub ExtraHD, albo płacisz 79,90. Jako chcesz do tego dołożyć HBO to 25. Ewentualnie to o czym pisaliśmy za 89,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci dzwoniąc na PartyLine jak to Ty nazwałeś słyszą to co chcą słyszeć to raz, dwa "czytają" umowę, którą otrzymują, więc proszę Cię nie mów, że ludzie na inoflinii wciskają, bo to jest śmieszne. To wciskają ludzie z APSów i to jest akurat prawda, bo przecież to APSy nastawione są na sprzedaż, utrzymanie itp, a infolinia jest od rozwiązywania spraw i w miedzyczasie sprzedania jakiejś umowy, a to, że klient nie słucha, nie czyta co podpisuje to wina konsultanta>? Przecież nie będzie wymieniał każdego kanału co otrzyma, ani nie będzie przedstawiał całej umowy przez telefon. Niedorzeczne rzeczy piszesz, bo chyba nigdy nie prowadziłeś takiej rozmowy przez telefon, gdzie klient nie słucha, bo w koło latają mu dzieciaki, gdzie klient jest wkurzony, bo musiał chwile czekać itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzasz to co napisałem :) Nie ma pakietu za 57,60. Ten o którym piszesz, że masz kosztuje 79,90, możesz mieć przez kilka miesięcy promocję i mieć to za 59,90, ale po promocji rezygnujesz z SportHD lub ExtraHD, albo płacisz 79,90. Jako chcesz do tego dołożyć HBO to 25. Ewentualnie to o czym pisaliśmy za 89,90.

To się zdziwisz. Mam umowę podpisaną na 24 miesiące. Przez pierwsze 12 miesięcy za te 3 pakiety płaciłęm 39.90 a w 2 roku umowy do końca już płacę 57.60. Dobra w czerwcu do nich zadzwonie i się spytam od HBO.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, daj skan, bo to niemożliwe.

Sam dzwonie też często na infolinię nie tylko CP i wiem jak to się odbywa, koło mnie dzieci nie latają, a muszę się dopytywać bo wszystko jest pobieżnie przedstawiane, ale mniejsza o to, APSy też mają swoje winy :) Największy mój zarzut w stosunku do PartyLine to niekompetencja ludzi tam pracujących, nawet na tej dla APSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niekompetencji, zdarzają się osoby niepoinformowane, ale czasami sami nie jestesmy o pewnych sprawach informowani, niekiedy nie działa to, niekiedy tamto i tak to się dzieje. Nikt nie jest nieomylny, a ludzie w APSach włączają HBO na umiar na czas określony twierdząc, ze mają to w gratisie a później się okazuje, ze nie i wychodza krzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy! obawiam się że naprawdę mało wiecie o ofertach , kontynuacji w CP

Proponuje odrobinę pomyśleć i negocjować a możecie mieć umowę na 29mc z multiroomem hd w pakiecie premium na dwóch dekoderach w cenie średniego miesięcznego abonamentu 71.30 pln.

Jeżeli chcesz mieć dekoder sagem esi 88 PVR 320Gb jako główny to za 75 pln ,możesz mieć wszystko co jest w Cp bez erotyki i svod Prawdziwe 98 kanałów 25 hd nie liczymy kanałów FTA jak w ofertach Cyfry + i N-ki

Trochę pomyślcie, jak wyślecie pismo z rezygnacją, ktoś do was zatelefonuje to powiedz co chcesz a pewnie uda ci się obniżyćswoje miesięczne połaty za CP i dostaniesz coś więcej. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zagadasz, wyślesz wypowiedzenie to i na 15 miesięcy dostaniesz i 3 miesiące bez iopłat, ale to tylko w przypadku gdy wyślesz wypowiedzenie i zadzwoni do Ciebie DUK. Jak sam zadzwonisz i będziesz się targować to jeśli jedna czy druga umowa Ci nie podpasi a ęda inne, korzystniejsze dla Ciebie umowy to żaden normalny konsultant Ci ich nie przedstawi bo kto chce zarobić złotówkę na takim kliencie a i nie jest w gestii CP aby dawać wszystkim korzystne umowy. Taka jest polityka każdej firmy i tu akurat zdziwienia żadnego przecież nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam chce podpisać umowę CP i mam pytanie

czy warto dzwonić na infolinie żeby ponegocjować trochę o jakąś aktywacje gratis albo o zestaw antenowy gratis oraz czy w CP jest tak jak np. w n-ce że jak leci liga mistrzów to odblokowują jakiś kanał i tam leci mecz ??

Lepiej idź do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży znajdującego się w Twoim mieście można wtedy wynegocjować lepsze warunki i krótszą umowę.

Nowa antena razem z konwerterem w punkcie kosztuje około 50 złotych, możliwe że Dostaniesz ją za darmo.

Co do tych dodatkowych kanałów to było kiedyś coś takiego na kanałach VOD. Wysyłało się tylko esemesa do Polsatu i za darmo można było oglądać wybrany mecz, ale z tego co pamiętam było tak tylko raz i to chyba rok temu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób korzystających z umowy 36 miesięcznej z możliwością zmiany pakietów zawartą na początku 2011 roku. W ramach tej umowy wg zapewnień konsultanta mogę zmieniać dowolne pakiety przed każdym okresem rozliczeniowym. W okresie promocyjnym czyli przez rok miałem w cenie Familijnego HD także Extra HD Sport HD i VOD> Kiedy promocja się skończyła wyłączyłem pozostałe opcje. Konsultant powiedział mi przy podpisywaniu umowy, że gdy będę chciał mogę nawet zwiększyć pakiet do maksymalnego w czasie podpisywania umowy pakietu zawierającego poza pakietami już wymienionymi przeze mnie także HBO i Cinemax w cenie 99 zł. Czy ktoś skorzystał z takiej możliwości i czy to w ogóle jest możliwe. Skierowałem w zeszłym tygodniu takie pytanie na maila do CP ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Czy ktoś z Was ma podobny pakiet w powyższej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo pilną sprawę. Do końca umowy z CP mam niecałe 12 miesięcy. Dziś chciałęm dorzucic do tego pakietu co mam multiroom i HBO. Dogadalem sie z nimi co do umowy i zaproponowali mi nowa na co się zgodziłem. Niestety po glebszej analizie nie oplaca mi się to. Czy jest możliwosc aby z tego zrezygnował? Niestety nie moge do nich zadzownic i sie spytac gdyz idę do pracy za chwilę a jak na złość zepsuł mi się telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...