Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy takie wypowiedzenie>>??

 

Tak

 

oni mi każą płacić za okres od 24 kwietnia do 24 maja

 

Zaloguj się na http://icok.cyfrowypolsat.pl i zobacz listę swoich wpłat. Jeśli masz siedem wpłat po niższej cenie to mają prawo się domagać dopłaty. Jeżeli mniej to pisz reklamację w icok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! mam pytanie. Podpisałem umowę za CP 24 listopada 2010r i w tym 6 miesięcy promocji, po 37,90zł, według mnie okres 6 miesięcy kończy się 24 maja, czyli 2 dni temu, i do tego czasu płaciłem abonament w wysokości 37,90zł a za miesiąc już powinienem płacić 88,50zł ( nie słusznie ponieważ miałem, mieć możliwość wyłączenia pakietów, a jak się okazało takiej możliwości nie ma :/ ), jednak dziś dostałęm sms z informacją, że mam zadłużenie 50zł :/ Zadzwoniłem na infolinie i gość mi mówi, że od 24 maja mam płacić 88,50 zł :/ a nie od 24 czerwca :/ według mnie to miesiąc za wcześnie. Z tym CP same problemy mam nadzieję, że szybko pozmieniają cos w regulaminie.

 

Od 24.11.2010r do 24.05.2010 r jest jak w pysk strzelił 6 miesięcy, i to był okres promocyjny po 37,90. Od 24.05.2011 rusza kolejny okres rozliczeniowy i jeśli podpisałeś umowę na pakiet Familijny HD+Extra HD+ Sport HD+ SVOD, i nie wyłączyłeś dodatkowych pakietów ( zresztą nie mam Twojej umowy przed oczami i nie wiem co ona opiewa ), to masz do zapłacenie 89,88 a nie 88,50. Trzeba czytać umowę i warunki promocyjne umowy, w dodatku ze zrozumieniem. A abonament w CP płatny jest z góry, dlatego musisz zapłacić od 24.05.2011 za pakiety które masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Mam pytanie.

Dziś wziąłem ojcu umowę na familijny HD z dwoma pakietami dodatkowymi z obowiązkiem zachowania 0 - czyli samego familijnego. Kod promocji S918- 36 miesięcy. Facet w punkcie stwierdził, że takim przypadku do umowy musi być zamówiony jako usługa dodatkowa pakiet HBO HD i wklepał to HBO do umowy. Mówił, że za ok 2 tygodnie trzeba przyjść i za jego pośrednictwem wyłączyć HBO. Wydaje mi się, że nas naciągnął na dodatkowy pakiet. Czy może ktoś mi to objaśnić bliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

A mogę zlecić już teraz wyłączenie tego HBO ? A jak z opłatą za ten pakiet, coś każą płacić? Bo zapewniał, że 3 miesiące bez opłat, a potem tylko trzeba zadysponować pakietami dodatkowymi, czy się chce czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jeśli usuną kanał z oferty CP, którego ktoś nie ma w pakiecie to też można wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji? Np. mam pakiet familijny a usuną HBO. Bo to by było bez sensu jak ktoś nie ma kanału w pakiecie, a potem ma żal i idzie wypowiadać umowę z powodu braku kanału, którego i tak nie miał. Może trochę pokręciłem, ale wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek181823@, Tobie chodzi o to ostatnie odkodowane HBO, jak dobrze zrozumiałem? Nie możesz. Nawet jak by usunęli wszystkie dodatkowe pakiety i usługi a Ty masz popisaną umowę na pakiet familijny, to nie mógłbyś wypowiedzieć umowy powołując się na zapis w regulaminie mówiący o możliwości wypowiedzenia umowy w związku z wycofaniem kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog
z HBO będziesz mógł zrezygnować najwcześniej w przyszłym tygodniu (umowa musi się przetworzyć w systemie), zrezygnuj od razu z tych pakietów dodatkowych.

3 miesiące masz gratis.

 

Bardzo dziękuję za info :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam! :smile:

 

Mam takie pytanie. Kanal Disney Playhouse zostal zastapiony przez Disney Junior. Czy moze to posluzyc takze jako powod do rozwiazania umowy? Jest to w koncu zmiana w ofercie/umowie! Czy jest to z punktu widzenia prawnego okey? Prosze bardzo o odpowiedz. Myslalem, ze wylacza Orange Sport Info ale chyba falszywy alarm. Kurcze blade! :( Mialem super okazje z kanalami BBC ale zaprzepascilem i nastepnej szansy juz nie chce utracic... Dzieki! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...