Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam ja nie mam w umowie, ani TVP1 i TVP2 i teraz zakładam, że mi je wyłączają bo mają do tego prawo.

I ja nie mam podstaw do zerwania umowy, ale już ludzie z pakietu mini mogą?

 

 

Chociaż najbardziej boję się nie utraty Cinemaxów, bo do dzisiaj oglądnełem tylko 1bajke "Tom i Jerry", ale dnia w którym wyłączą Kino Polska i TVN Turbo bo tych kanałow nadal nie ma w mojej kablowce!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczy skoro Artur w umowie na RM ma Cinemaxy to znaczy, że je ma. Pozatym prosiłem cię, abyś ciągle nie wypominał tego, że nikt Ci nie wierzył co do powyżek. Robisz to ciągle, ba nawet sam nie wierzysz innym użytkownikom... Cyfrowy Polsat ma prawo wyłączenia kanałów niezawartych w umowie bez konsekwencji. trzeba uważnie czytać umowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to dużo się nie straci, gry nie będzie cinemax'ów w relax mixie. Te kanały nie są warte takich pieniędzy. Premiery to rzadkość, a i one to do najnowszych nie należą. Chociaż te podwyżki całego pakietu trochę mogą dziwić (że aż o tyle), chyba że jakieś niespodzianki będą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko patrzec jak za jakis czas to samo zrobia z disney channel. nie mam go w umowie na familijny i teraz nie mam go w porozumieniu na relax mix film. nie ma go w pakiecie bajeczka, niby jest w familijnym (w reklamach), ale tylko w reklamach. w umowach ten kanal nie istnieje, podobnie jak do neidawna cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie zawarte zostało pomiędzy Klientem, którego dane osobowe zostały wymienione powyżej, a Cyfrowym Polsatem S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000010078, NłP 796-IX-10-732, reprezentowaną przez pełnomocnika Krzysztofa Kruszelnickiego, zwaną dalej „Cyfrowy Polsat”.

Uwaga: Przyjęcie przez Klienta warunków określonych niniejszym Porozumieniem następuje poprzez podpisanie i odesłanie jednego egzemplarza Porozumienia na adres wskazany w art. 3 ust. 9, przy czym datą zawarcia Porozumienia jest dzień doręczenia do Cyfrowego Polsatu korespondencji zawierającej podpisane Porozumienie. Porozumienie wchodzi w życie z początkiem pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego po dniu jego zawarcia, wynikającego z aktualnie obowiązującej Klienta Umowy, przypadającego po dniu 31 stycznia 2007 roku z zastrzeżeniem postanowień następnego zdania. bfinzejsze Porozumienie może wejść w życie nie wcześniej niż z początkiem trzeciego pełnego okresu rozliczeniowego wynikającego z aktualnie obowiązującej Klienta Umowy, o ile na podstawie ww. Umowy Klientowi przyznano promocyjne warunki korzystania z oferty programowej w pierwszym miesiącu jej obowiązywania.

Przyjęcie warunków określonych niniejszym Porozumieniem jest możliwe do chwili odwalania, zmiany lub zastąpienia niniejszej oferty inną ofertą przez Cyfrowy Polsat.

 

Art. 1 Przedmiot Porozumienia

1. Przedmiotem niniejszego Porozumienia jest ustalenie zasad świadczenia usług programowych w ramach Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film. Klient oświadcza, iż jest w posiadaniu dekodera cyfrowego umożliwiającego korzystanie z usług Cyfrowego Polsatu, posiada wszelkie instalacje i urządzenia odbiorcze konieczne dla korzystania z tych usług oraz jest stroną umowy, na podstawie której jest zobowiązany do zachowania aktywnego Pakietu Podstawowego (Familijnego) oraz Pakietu Dodatkowego Relax Mix („Umowa”). Z dniem wejścia w życie niniejszego Porozumienia, zobowiązanie Klienta do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix zostaje zastąpione zobowiązaniem do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film.

2. Na warunkach określonych Umową, niniejszym Porozumieniem oraz Regulaminem Swiadczenia Ushig (dalej „Regulamin”), Cyfrowy Polsat zobowiązany jest do zapewnienia Klientowi możliwości korzystania z Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film. W skład Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film wchodzą programy: Polsat Sport Extra, Extreme Sports Channel, ESPN Classic Sport, Eurosport2, Boomerang, Jetix Play. Zone Europa, MTV Polska. VH1 Polska, AXN SciFi, AXN Crime, Zone Romantica, Fox Life*, Cinemax, Cinemax,2.

3. Na warunkach określonych Umową, niniejszym Porozumieniem oraz Regulaminem, Klient zobowiązuje się do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film w okresie obowiązywania niniejszego Porozumienia, w szczególności w drodze wnoszenia należnej miesięcznej Dodatkowej Opłaty Abonamentowej z tytułu korzystania z Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film w kwocie 29,90 (dwadzieścia dziewięć i 90/100) zł.

 

Art. 2 Obowiązywanie Porozumienia

1. Porozumienie zostało zawarte na czas nieoznaczony i może zostać rozwiązane za 3 - miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego.

2. Klient ma prawo odstąpić od Porozumienia w terminie

10 dni od jego zawarcia, poprzez złożenie na adres Cyfrowego Polsatu pisemnego oświadczenia, że odstępuje od niniejszego Porozumienia. W takim przypadku Klient pozostanie zobowiązany do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix na warunkach określonych Umową.

 

Art. 3 Pozostałe postanowienia

1. Klient oświadcza, iż przed zawarciem niniejszego Porozumienia:

a) zapoznał się z warunkami Porozumienia, Regulaminu, (którego treść została Klientowi uprzednio doręczona) i akceptuje ich treść,

B) został poinformowany o prawie odstąpienia od Porozumienia w terminie 10 dni od jego zawarcia.

2. Pozostałe postanowienia Umowy pozostają bez zmian, z zastrzeżeniem postanowień niniejszego Porozumienia. W szczególności, wszelkie postanowienia odnoszące się w Umowie do skutków niezachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mjx mają odpowiednio zastosowanie do niezachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film.

3. W przypadku wypowiedzenia niniejszego Porozumienia, z dniem upływu terminu wypowiedzenia zobowiązanie do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix Film zostanie zastąpione zobowiązaniem do zachowania aktywnego Pakietu Dodatkowego Relax Mix.

4. Wypowiedzenie Umowy (lub, o ile tak stanowi Umowa, zobowiązania do zachowania aktywnych pakietów programów) może zostać dokonane po upływie okresu podstawowego Umowy, wraz z wypowiedzeniem niniejszego Porozumienia, za 3 — miesięcznym wypowiedzeniem skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego, tym samym niniejszym zmianie ulega termin wypowiedzenia Umowy lub odpowiednio zobowiązania do zachowania aktywnych pakietów programów. Zmiana terminu wypowiedzenia, o której mowa w zdaniu poprzedzającym, nie dotyczy Umów, w których przewidziano 3 — miesięczny termin wypowiedzenia Umowy lub zobowiązania dozachowania aktywnych pakietów programów. Dla uniknięcia wątpliwości, złożenie przez Klienta, na warunkach określonych Umowa., oświadczenia o braku woli jej kontynuowania lub odpowiednio braku woli kontynuowania zobowiązania do zachowania aktywnych pakietów programów po zakończeniu okresu podstawowego Umowy, skutkuje rozwiązaniem niniejszego Porozumienia z końcem okresu

podstawowego Umowy.

6. Klient zobowiązany jest bezzwłocznie powiadomić Cyfrowy Polsat o każdej zmianie swojego adresu lub numeru telefonu.

7. W razie istotnej zmiany warunków wykonania niniejszego Porozumienia, zmiana niniejszego Porozumienia może zostać dokonana poprzez pisemne zawiadomienie Klienta przez Cyfrowy Polsat o zakresie zmian z podaniem terminu ich wejścia w życie. W tej sytuacji Klient na prawo wypowiedzieć Porozumienie w terminie 14 dni od dnia otrzymania

zawiadomienia. W przypadku nie wypowiedzenia przez Klienta Porozumienia w tym terminie, Porozumienie uważa się za skutecznie zawarte na zaproponowanych warunkach.

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Porozumieniem oraz odpowiednio Regulaminem, stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

9. Korespondencję kierowaną do Cyfrowego Polsatu w przedmiocie wykonania niniejszego Porozumienia, Klient zobowiązany jest wysłać na adres

Cyfrowy Polsat S.A

Dział Obsługi Klienta

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

10. Porozumienie sporządzone zostało w dwóch

egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją Porozumienia przez administratora danych osobowych — Cyńowy Polsat SA. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji zobowiązań - Inyest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie i inne, niezbędne do właściwego ich wykonania.

Jednocześnie oświadczam, że dane osobowe podałem/am dobrowolnie i zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania.

Klient (czytelny podpis) Cyfrowy Polsat

Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach niezwiązanych z wykonywaniem niniejszego Porozumienia, w szczególności w celach marketingowych dotyczących działalności prowadzonej przez osoby trzecie.

TAK NIE

D D

Klient (czytelny podpis)

* Fox Lfe będzie dostępny od dnia 4 stycznia 2007 roku

 

 

 

 

I co tu Znowu nie ma ani słowa o KINO POLSKA!! to ja im dam 3,5zł tylko niech on w końcu bedzie tu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na infolinii Pan, który się nazywa Cyfrowy Polsat (ciekawe, które to imię, a które nazwisko) powiedział, że w najbliższym czasie przyjdzie porozumienie, i jeżeli się nie chce mieć Cinemaxów, płacąc nadal to samo, czyli 49,80 (Familijny+R-Mix) to nie trzeba nic odsyłać. Po prostu znikną one z dniem wprowadzenia Relax Mix Film. A jeżeli chce się mieć nadal Cinemxy to trzeba zakreślić na porozumieniu RMF i odesłać. Co wiąże się z tym że trzeba będzie płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie ostalem porozumienia i wspomnianych drukach do oplat przez dystrybutora. dodam ze Echostara 717 mam od 12.12.06. wiadomo drukami sie nie martwie gdyz oplacam przez neta i to z wyprzedzeniem 10 dniowym, zazwyczaj na poczatku miesiaca kiedy odrazu biore wszystkie rachunki.

 

A moze jestesmy jakimis "wybrancami" ktorych podwyzka nie bedzie obejmowala. Zartuje. Moze nas przeoczyli i napewno na poczatku stycznia dostaniemy noworoczny prezent a mianowicie list informujacy o podwyzkach i nowym Relax Mix Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem jeszcze porozumienia, mam nadzieję że przyślą wcześniej niż na tydzień przed wyłączeniem Cinemaxów. :?

 

Mam pytanie, może ktoś wie, jak to jest z tymi umowami w CP na czas nieokreślony?

Np. Jeżeli kupiłem dekoder w ofercie pre-paid z opłaconym na 7 mies. Familijnym+RM i po upływie tego czasu podpisałem umowę na te 2 pakiety (TYLKO TAKĄ DOSTAŁEM, NAWET NIE PROPONOWALI SAMEGO FAMILIJNEGO - co chyba nie jest do końca zgodne z prawem ??) to czy mogę teraz sobie zmienić przykładowo na sam familijny+muzyka+Cinemax lub coś innego :?::?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem wcześniej. Zasięgałem info (szczegółowo) na infolinii CP i nowych abonantów bez minionego okresu podstawowego ta podwyżka ma nie dotyczyć. Tak twierdzili konsultanci. Pewnie każdy mówi co innego ale jak ktoś podpisywał umowę promocyjną na Familijny + Relax Mix (z kanałami, które były w pakietach ówcześnie) np. w grudniu 2006 to logicznym jest, że umowa ma być taka jaką podpisał przez np. 17mies. Inaczej spokojnie sądzę można przekazać sprawę do UOKiK.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...