Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wzór można wysłać od razu po wejściu umowy w życie nie martwiąc się że później o tym zapomnimy i przegapimy termin:

Niniejszym wypowiadam umowę numer XXXXX o świadczenie usług zawartą w dniu XXXXX r. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A.

z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

Wypowiadając umowę którą przedłużyliśmy telefonicznie/aneks do umowy w wypowiedzeniu wpisujemy dane z umowy czy z aneksu? Np. data podpisania umowy czy data aneksowania jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisywałem umowę z Cyfrowy Polsatem przez telefon z Działem, utrzymania klienta aneks do umowy przyjdzie pocztą czy mam ,możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni .????

Właśnie to zależy coś w tej rozmowie potwierdził- bodaj jak zmiany weszły od momentu sakramentalnego TAK czyli od dziś masz raczej pozamiatane ( choć w innym temacie ten pogląd ma różne oblicza) jeżeli zmiany nastąpią od nowego okresu rozliczeniowego to raczej na pewno masz taką możliwość bo ja takową miałem(we wrześniu) 10 dni od OTRZYMANIA nowej umowy i PWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Familijny Hd(wraz z oplata za dekoder dodatkowy placę 69.90) I tu moje pytanie;zniknąl mi pakiet BBC więc czy miałem go przez jakąś pomyłkę CP czy zabrano mi go bezzasadnie.W umowie z 12.12.2011 nie ma wzmianki o BBC bo wtedy bodajze polsat nie oferował tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio rodzice podjęli decyzje o rezygnacji z CP, umowa jest prawdopodobnie na czas nieokreślony (była podpisywana w czerwcu 2010 roku na 29 miesięcy i z tego co wiem nie była już przedłużana). Mam do Was w związku z tym takie pytanie: jeśli wypowiedzenie umowy zostanie złożone w najbliższych dniach, to kiedy umowa zostanie ona rozwiązana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry macie rację umocowanie prawne Dz. U. 2004 r. nr 171 poz. 1800 z późn. zm.

Kto i z czym rację?

Nie będę teraz szukał paragrafów w Dz.U

EDIT:Kiedyś była już gdzieś dyskusja,że TV satelitarna nie podchodzi pod prawo telekomunikacyjne

 

EDIT:

Polsat przy umowach przez telefon "posiłkuje" się tym zapisem:

Regulamin świadczenia usług

Rozdział 7.

Zmiana zakresu usług

§ 12

7. Abonentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od dokonanej zmiany warunków Umowy Abonenckiej, jeżeli Cyfrowy Polsat, za zgodą Abonenta, rozpocznie

świadczenie usług zgodnie ze zmienionymi warunkami Umowy Abonenckiej.

Jest jeszcze jeden podobny zapis:

Rozdział 3.

Zawarcie Umowy

§ 3

8. W przypadku zawierania Umowy poza lokalem lub na odległość, Klient ma prawo odstąpienia od Umowy bez podawania przyczyny w terminie 10

(dziesięciu) dni od daty zawarcia Umowy, składając osobiście lub listownie w Centrum Obsługi Klienta stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania

tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Odstąpienie przez Klienta od Umowy w powyższym trybie wywołuje taki skutek, jakby

Umowa nie została zawarta. Prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku, gdy rozpoczęto świadczenie Usług

przed upływem powyższego terminu.

 

Pytanie:Czy są zgodne z polskim prawem konsumenckim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...