Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Edek12345 napisał(a):

Jestem w trakcie wypowiedzenia a do zakończenia uowy pozostał miesiąc.

W moim przypadku nalejpszą opcją było pozostanie na czasie nieokreślonym, bo każda opcja przedłużenia umowy wiązała się z podwyżką abonamentu.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Może i oferta nie powala, ale z drugiej strony co dostali abonenci C+ za wycofanie PSP?

Tam sytuacja jest trochę inna operator nie stracił dostępu do bardzo atrakcyjnych praw sportowych tylko jeszcze zyskał. Kolejna sprawa tam obniżyli cenę za paczkę pełną C+ i dawali za free PSP lub zrobili dodatkowy pakiet gdzie niby Ekstraklasa była za free.Tylko co z tego jak PSP i Eleven to 30 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj po powrocie z urlopu zauważyłem brak ekstraklasy. Wkurzyłem się bo w listopadzie przedłużałem umowę i dobrałem kolejny multiroom.  Nikt nie wspomniał, że tak będzie. Wręcz twierdzę, że mnie oszukali bo to był priorytet dla mnie. Nie da się z tym nic zrobić? Ponoć nagrywają rozmowy podczas przedłużania umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś sms...

 

Wielkie sportowe emocje w Polsat Box. Liga Europy UEFA i Liga Konferencji UEFA, ATP Masters 1000 i 500, Diamond League, UFC, MotoGP i wiele wiecej czeka na Ciebie. Zmien swoja umowe i zyskaj dostep do Pakietu Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zl/mies. Zadzwon 224 666 666 (opl. zg. z taryfa Twojego operat.) lub zostaw kontakt, oddzwonimy sklep.polsatbox.pl/relaks?sh=DLLVJ

 

 

[beep] i tyle. Najpierw mnie ociulali, teraz każą o umowę zmieniać...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. 
mam obecnie pakiet L z filmboxami i multiroom za 50zl. 
Umowa na czas nieokreślony. 
Dekoder pvr + multiroom jakiś zwykły.

 
przy przedłużeniu umowy chciałbym dekodery  4k i do pakietu L dodać element i Polsatu sport premium.
Jaki abonament mogę uzyskać przy wypowiedzeniu umowy?

póki co nie wypowiadam bo nie wiem czy 50zl to nie jest dobra cena. 
pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oczywiście, że Polsat ma takową funkcję-włączasz na tydzień przed okresem rozliczeniowym dany pakiet/usługę. Pierwszy miesiąc jest za darmo lecz kolejny już jest płatny. Jeżeli chcesz dezaktywować usługę, to robisz to na tydzień przed kolejnym okresem rozliczeniowym aby system mógł to przetrawić. Oczywiście kaska musi być na Twoim koncie. Zmiany dokonujesz poprzez ICOK lub iPolsat Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuje aktywację pakietu Polsat sport premium. Okres rozliczeniowy mam 22 dnia miesiąca. Jeżeli chce oglądać 25 września to pakiet mogę najpóźniej aktywować przed 22 września, tak?
Jeżeli zrobię później to trzeba czekać z oglądaniem do 22 października ?

 

pytam bo pamiętam że kiedyś to chyba dalo się aktywować i oglądać tego samego dnia… po ok. 1godzinie od aktywacji 

AP1GczM6u3WUiWbuc3kMXWWt9QDmavqDqEfqsDr2

Edytowane przez kjackiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...