Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba najlepiej teraz przedłużyć PolsatBox Pakiet M z PSP za 35zł na 2 lata

i

wziąć canal plus online bez zobowiązań (54zl a nawet 39zl ze specjalnych ofert canalplus-3x39) + liga mistrzów (20zl) i eleven (10zl) i jest prawie komplet transmisji

Edytowane przez kjackiew
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cp.go napisał(a):

teraz L 35 zl cala umowe

czy mozna zrobic "downgrade" cenowy  przy przedluzeniu umowy? na teraz za L placone  jest 60 zl  ´+ dodatki w tym Disney+  (za calosc na mies. 95zl)   do konca umwy 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja podpisałem z nimi umowę oczywiście telefonicznie na moduł SCM 05 to po 3 dniach przyjechał kurier, żona odebrała bo ja pracowałem włożyła go do odbiornika lecz nie było obrazu-pokazywal błąd bodajże 09. Po pracy poprzez ICOK zrobiłem ponowienie sygnału i do 5 minut był już obraz. Sam byłem pozytywnie zdziwiony, że tak szybko system przetrawił całą operację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie musisz jeszcze poczekać aby system przetrawił Twoją umowę. Z tego co wiem, to mają 24 godziny na uruchomienie sygnału.

Przy okazji wejdź w menu-kontrola rodzicielska-status kontroli rodzicielskiej-daj na nieaktywne. Będzie szybciej działał przy przełączaniu kanałów.

Edytowane przez Kane0
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, opensource napisał(a):

 ... Pewnie jakbyś zadzwonił to by szybciej uruchomili.

Dokladnie-na SCM 02 w prepaid aktywowałem dodatkowy pakiet i czekałem ponad dobę. Zadzwoniłem i po krótkiej rozmowie z technikiem obraz na dodatkowych kanałach szybko się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2024 o 11:33, Kane0 napisał(a):

Przy okazji wejdź w menu-kontrola rodzicielska-status kontroli rodzicielskiej-daj na nieaktywne. Będzie szybciej działał przy przełączaniu kanałów.

Dzięki, prawie rok się męczyłem przez tą kontrolę rodzicielską, przy przełączaniu kanałów pisało zakodowane. Dopiero po kilku sekundach wskakiwał obraz. Teraz wyłączyłem i się normalnie przełączają kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem: 

Odpisali:

 

Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, że został przygotowany prezent w postaci 3 miesięcznego nadania jednego z poniższych:
Pakietu HBO + Max
dostępu do usługi Disney+
dostępu do Pakietu Premium w serwisie Polsat Box Go

Ja:

Wszystkie zaproponowane prezenty mam już w abonamencie.
Macie jeszcze jakieś inne prezenty jak np. obniżenie ceny abonamentu.
Pozdrawiam

 

Pragniemy poinformować, że zgodnie z warunkami Umowy 30.06.2024r. upłynął termin dostępności kanałów CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 w naszej ofercie. Od 1.07.2024 r. kanały nie będą aktywne. Wyjaśniamy, że z uwagi na powyższe nie znajdujemy podstaw do obniżenia opłaty abonamentowej.

 

120zł/m-c bez ekstraklasy i ligi mistrzów...

Pozostały okres obowiązywania umowy:

14 miesięcy 🙁

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2024 o 19:07, Gizior89 napisał(a):

Tylko jeśli straciłeś gwarantowany program. 

Ja chyba bede juz składał wypowiedzenie mimo 18 miesięcy do końca umowy, mam kilkaset złotych nadpłacone więc mogę sobie płacić mniej do końca umowy. Dwa główne tematy co mnie trzymały przy umowach(ekstraklasa i Lm) teraz niedostepne, więc chyba czas na zmiany...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...