Skocz do zawartości

skleroza...


baczekiszym
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a więc...

jak zwykle 13 wysłałem blankiet z zapłatą pakietu familijnego. i zapomniałem wziąść jeszcze pakietu Muzyka oraz pakietu Film(tak na swieta). czy moge np jutro wysłać blankiet z kwotą na te dwa pakiety??? doliczą mi do tego miesiąca czy dopiero od stycznia bede miał wyzej wymienione pakiety???

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłać i potem jak już wpłynie na ich konto zadzwoń na infolinię. Jak konsultant sprawdzi czy rzeczywiście jest wpłacone, to po prostu powiedz mu żeby juz ci włączył te pakiety. Ja tak robiłem i od razu mi włączali. Jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem miałem odkodowywane kanały. Podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiles na jakiegos porzadnego konsultanta.

 

Ja mialem tylko jeden taki przypadek i mily pan poinformowal mnie, ze wplata wplynela zbyt pozno i dodatkowe programy wlacza mi dopiero w nastepnym okresie rozliczeniowym.

 

Gdybym odrazu przeslal faxem dowod wplaty i zadzwonil, to bylo by ok., a tak to klapa.

 

Od tamtej pory nie place juz abonamentu w zadnych agencjach PKO i innych podobnych placowkach, bo zdazalo sie ze wylaczali mi calkowicie sygnal, a pieniazki za abonament szly chyba okrezna droga zanim docieraly do CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiles na jakiegos porzadnego konsultanta.

 

Ja mialem tylko jeden taki przypadek i mily pan poinformowal mnie, ze wplata wplynela zbyt pozno i dodatkowe programy wlacza mi dopiero w nastepnym okresie rozliczeniowym.

 

Gdybym odrazu przeslal faxem dowod wplaty i zadzwonil, to bylo by ok., a tak to klapa.

 

Od tamtej pory nie place juz abonamentu w zadnych agencjach PKO i innych podobnych placowkach, bo zdazalo sie ze wylaczali mi calkowicie sygnal, a pieniazki za abonament szly chyba okrezna droga zanim docieraly do CP :)

Witam.

Najlepiej płacić bezpośrednio poprzez bankowość internetową, oczywiście jeżeli posiadamy taką opcję w swoim koncie.

Ja jak płacę za CP, to następnego dnia pieniądze są już zaksięgowane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tylko jeden taki przypadek i mily pan poinformowal mnie, ze wplata wplynela zbyt pozno i dodatkowe programy wlacza mi dopiero w nastepnym okresie rozliczeniowym.

 

O ile w nastepnym miesiacu opłacisz abonament wcześniej!

Bo ostatnio zapłaciłem za Relax Mix i zapóźno wpłyneła wpłata!

Miałem tylko Familiny! Niedawno wpłaciłem sam Familijny żeby mieć na świeta wszytko! Wpłaciłem 1 grudnia i nadal mam tylko Familijny aokres rozliczeniowy kończy mi sie 11 dnia kazdego miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zadzwonil i sie upomnial i niech sprawdza. kiedys podobna sytuacje ale byla to nadplata za Relax Mix i zaplacilem na kolejny miesiac za Familijny 35 zł a okres rozpoczynal mi sie 21 a byl 22 i Relaxu nie bylo zadzwonilem i po 5 minutach wszystko dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o RM to odkodowywują go zawsze z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego. Pojedyncze pakiety odkodowywują po kilku dniach od daty kiedy środki za niego wpłyną na ich konto.

 

Mnie dzisiaj miła niespodzianka spotkała gdy zadzwoniłem do BOK CP.

Wczoraj poprzez konto internetowe wpłaciłem abo za pakiet film więc już dzisiaj środki pojawiły się na ich koncie. Zadzwoniłem aby przyśpieszyli mi odkodowanie tego pakietu. Miła pani poinformowała że pakiet będzie dostępny za ok 30 minut następnie zapytała czy chce aktywować jeszcze jakieś pakiety bo mam 23 złote nadpłaty. Zupełnie nie wiem w jaki sposób to się stało. Prawdopodobnie za pakiet familijny ciągle liczą mi 29,90 zamiast 35 zł.

Dzięki temu otrzymałem aktywację pakietu muzyka i film do końca lutego 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...