Jump to content
alekk

Najgorsze kanały w DVB-T

Najgorsze kanały w DVB-T  

433 members have voted

1. 1. Najgorsze kanały w DVB-T

• ATM Rozrywka
      110
    • PULS 2
      53
    • Polsat Sport News
      30
    • Polo TV
      74
    • PULS
      5
    • TV6
      67
    • TTV
      18
    • TVN 7
      5
    • TVP Polonia
      31
    • Eska TV
      21
    • Polsat
      13
    • Inny (jaki?)
      13

Recommended Posts

Guest Anonymous

Najgorszym kanałem jest ATM Rozrywka, wcale nie oglądam tego.

Zagłosowałem na Polo TV, bo nie podoba mi się kanał z muzyką disco-polo. Oczywiście, kogoś ten kanał może cieszyć. Wbrew temu, co się mówi polska NTC wcale nie jest zła, wręcz przeciwnie - jest bogata i różnorodna.

• Upvote 1

Bez wątpienia najgorszymi kanałami w DVB-T są: TV6 i Puls2. W ankiecie brakuje: TVP1 HD, TVP2 HD i TVP Info.

Guest Anonymous

A po co one w ankiecie? Przecież kanały w HD raczej nie są najgorsze.

A po co one w ankiecie? Przecież kanały w HD raczej nie są najgorsze.

No nie wiem, nie wiem. Znam parę osób, które nie darzą tych kanałów sympatią :P

Zdecydowanie Polo TV bo go praktycznie nie oglądam, w dalszej kolejności Eska TV bo tej sieczki muzycznej co emitują to słuchać sie nie da i TV6.

Jak dla mnie najgorszym kanałem jest TVP Polonia...

Jeśli nie mieszkasz zagranicą, to twój głos nie ma całkowitego sensu.

Maksymalnie 3 opcje można wybrać? :shock: To chyba żart :mrgreen: Z podanej listy: ATM, Polsat Sport News, Puls2, TV6, TVP Polonia (może nie najgorsza ale nie potrzebna)

ATM Rozgrywka,Polo TV,TVP Polonia tak zagłosowałem gdyż nie oglądam tych kanałów bo są marne.

Bardzo fajna ankieta, z czystą przyjemnością zagłosuję :brawo: Najgorsze kanały w DVB-T to oczywiście Puls 2, ATM Rozrywka i TV6. Tych pierwszych dwóch nie idzie absolutnie oglądać. Nawet jeśli zdarzyłoby się, że pościliby jakąś ciekawą powtórkę wartą obejrzenia, to i tak od oglądania bardzo odpychają nieprawidłowo narysowane loga i oznaczenia wiekowe. Te kanały nic nie wnoszą, za wyjątkiem tego, że zapychają bardzo cenne i ograniczone miejsce w DVB-T. Lepszy od tych trzech zapchajdziur byłby jeden porządny kanał HD, np. TVN HD lub Polsat HD. Oczywiście trzeba by wtedy przenieść jednego kanała SD z MUX2 do MUX1. Ale i tak nie ma co nad tym gdybać, gdyż to tylko nierealne marzenia. Niestety nie ma szans na wy[beep]e żadnego z kanałów, które nam się nie podobają, gdyż to wiązałoby się z olbrzymimi odszkodowaniami dla ich właścicieli. Ale fajnie, że chociaż można zademonstrować swoje poglądy.

ATM Rozrywka - pomijając zawartość programową większego logotypu stacji to już nie mogli zrobić chyba.

Zaznaczyłem ATM Rozrywka, TV 6 i TVP Polonia. Dwa pierwsze kanały moim zdaniem nic ciekawego nie wnoszą, tylko blokują miejsce, natomiast co do TVP Polonia w ogóle nie rozumiem dlaczego taki kanał (tj. polonijny) nadaje naziemnie. Jego miejsce powinien zając TVP Seriale lub TVP Sport.

Zaznaczyłem TV 6 bo to największa zapchajdziura bo nie ma co oglądać , Puls 2 na 2 miejscu tylko dlatego że czasem zaglądam na ten kanał , Atm Rozrywka na 3 miejscu bo lubię serial Ekipa, i świat wg kiepskich.

TV 6, TV 6, TV 6 !!!!! Po prostu koszmar!!! :facepalm:

Najgorszymi kanałami są według mnie i nie oglądam praktycznie to; ATM Rozrywka, Puls2 i Polonia.