Skocz do zawartości

Astra 2F i kolejne 2E/2G


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Chyba wyłączyli wczoraj kilka częstotliwości (albo przełączyli na UK?), bo u mnie stan na dziś tak wygląda:

 

12515 H - brak

12523 V - brak

12543 H - jest

12552 V - brak

12603 H - brak

12610 V - brak

12633 H - brak

12640 V - brak

12663 H - brak

12670 V - brak

 

EDIT

20.07. wyłączyli też 12543 H :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc we Wrocławiu na Triax TD110 mam to samo. Ale moim zdaniem winna jest sama instalacja. W moim przypadku źle ustawiony konwerter. Można to ogarnąć na szybko w miarę. Również słabszy sygnał mam na nowej częstotliwości QVC UK, ale nie spada poniżej 30% jakości.

 

No i oba transpondery są w wiązce European, nie UK.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znów coś, nie coś poprzesuwali...

http://www.lyngsat.com/Astra-2E-2F-2G.html

Ktoś mi powie co to za cacka antenki są w centrum Warszawy...?

poj6c.jpg

 

Często bywając w stolicy przejeżdzam koło tego budynku o ile sięnie mylę są tam loga Lotu  więc może to coś dla nich najlepiej podejśc i zapytać ale są piękne. :wink:  Na ogrodzie by mi przypasiły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Nie wiem czy dobrze trafiłem. ALe nie mam dostępu do PICK z 12207V i 11914H. Tzn. nie wiem czy można je złapać na zezie Triax TD100 w Poznaniu czy są już we wiązce UK. Niby mają 2E Europe, 2F Europe...

Odpowiadając na Twoje pytanie po długim czasie - da się ogarnąć odbiór, choć sygnał we Wrocławiu przy precyzyjnym ustawieniu miernikiem przez fachowca daje średni rezultat. Otóż 11914 H przy dobrej pogodzie max. 45% jakości sygnału, w nocy 20% - ale daje radę oglądać bez problemu. 12,207V ma się lepiej - jakość sygnału pod 50% i w nocy tak do około 30-35%.

 

Ogólnie po zmianie FEC znacząco osłabła siła sygnału, ale kanały da się stabilnie odebrać (u mnie na zezie). W przypadku skierowania anteny na 28,2E jako tzw. główny jakość sygnału wzrasta od 10 do 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kanały muzyczne Kerrang!, The Box, Smash Hits, KISS przełączone na wiązkę brytyjską. TP 12.480 V w wiązce Europe wyłączony. Jego kopia na 12.304 H pracuje już w wiązce UK.

Edytowane przez SHY-BUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...